Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ech co za piekny wieczor :) brawo VV...jeszcze tylko jedno trafienie na manite prosze:)
0
Iniesta jest dzis CUDOWNY :)
0
Messi jest cudowny ale dla mnie INIESTA - MAN ODF THE MATCH :))
0
jezus.... INIESTA, MESSI !!! :))
0
rozplywamy sie nad Messim ale jakie podanie INIESTY :))
0
ja cie nie moge... wielki LIONEL :)))
0
obrona ELvante dobra ale Barcy tez :) wresxcie spokoj z tylu, ale teraz nie ma co gadac.. w drugiej polowce musi pasc gol :)
0
Pedro przyszedl do Barcy wieku 16 lub 17 lat co daje znak zapytania co do jego bycia wychowankiem... ale umownie Pedro jest uznany za wychowanka :)
0
dobry sklad :) bardzo dobry :)
0
Chelsea. City, Arsenal, Milan, Inter, bayern, Katar, Brazylia, United... czekamy na nastepne "wiesci".. :)
0
a ja bym poczekal z takimi duzymi artykulami na koniec sezonu.. albo troche wczesniej ale nie teraz :) wtedy bedzie czas na jakies podsumowania.
na razie jest niezle i ztego sie cieszmy :)
0
ja tez Messiemu dalbym max 9.... no i zgadzam sie z przedmowcami ze Alba i Alves 7 mogli dostac ;p mozna by pomyslec tez o leekim podwyzszeniu dla Masche :)
0
RedBeats... co ty pitolisz, to gosc , ktory juz wygral 3 (a moze wkrotce 4) Zlote Pilki, 4 razy byl krolem strzelcow LM, 3 razy ja wygral, bije wszelkie rekordy... co to za roznica ze ma 25 lat? tylko brak triumfu z Argentyna powoduje ze jeszcze sie o nim nie mowi jak o tym jednym najlepszym.
0
ps. ciezko wybrac jedna 11, raczej dwie lub trzy... krew zalewa brak Ronaldo, Ronaldinho, Di Stefano, Muellera, Zidane'a, Platiniego, Cruyffa... (itd)
0
mysle ze Keizer i Krol to tak troche po holendersku wrzucil :P ale oczywiscie jego 11 i ma prawo :) mimo wszystko dziwi troche obecnosc Pepa, ktory byl bardzo dobrym graczem, swietnym ale jednak nie wybitnym, predzej bym widzial Xaviego. ale to oczywiscie kwestia wyboru.
mojaa11 pisana troche na szybko -----
Kahn (buffon) - Puyol, Maldini, Beckenbauer, Carlos - Matthaus, Xavi, Iniesta, - Messi, Maradona, Pele.
0
siwy_ -- no tez mi sie tak zdaje.. jak nie do 4 gudnia to do 2 spokojnie mogli glosowac.. TVP juz ma wykupione prawa i sama sobie wybiera ktory mecz (stad glosowanie) :P
ps. jedyne co to dojechac na miejsce itd itd..
0
czyli Barca- Benfica... krotkie to glosowanie myslalem ze beda glosowac do 4 grudnia :D
0
Mou zawsze robi szopkl na konferencjach i pitoli 3 po 3... taki jego styl.. ktos mowil ze nie umie przegrywac, to prawda, bo jak wygrywa to tyle nie gada :) on zdejmuje niby presje z zawodnikow... :P
tak czy owak ironia niezla wyszla, abstrahujac czy ma racje..
bo oczywiscie racja jest po stronie Barcy :))
ps. to juz oficjalne wyniki glosowania ?
0
a ja bym poczekal z tymi przewidywaniami co do losowania jeszcze 2 tygodnie kiedy bedzie wszystko rostrzygniete :) a losowanie dopiero ok 20 grudnia wiec jest czas.
0
ludzie nie ma co sie "smucic", wiadomo bylo ze Real awansuje, nawet gdyby dzis przegral to u siebie z Ajaxem by wygral :) wazne to ze przechodzi z drugiego miejsca :)
a co do losowania to nie ma co pitolic bo tez nieraz trafiamy latwo. Co siee wylosuje to sie wezmie :)
osobiscie bym chcial Bayern albo Juve dla Realu :)
0
7150 sms "MECZ 1"
0
Kosmo
no no juz Borussia 2-0... licze ze oba mecze sie jeszcze wyrownaja ;d
0
Kosmo
pelna zgoda, mecz Shahtar-Juve jest obiektywnie ciekawsze ale ja wole ogladac moja Barce i to chyba normalne :) FCB ma sporo kibicow i mozemy wygrac . TVP wybrala taki sposob wybierania transmisji (marketingowo sluszny) i jest ok :)
co do drugiego twojego postu to oba mecze sa ciekawe biorac pod uwage co Ajax narobil w grupie.. obiektywnie City-Real ale ja ogladam oba :) nie bede sie powtarzal ze widzowie tak chcieli ;p
0
ale CR jest wygwizdywany na kazdym kroku na EEtihad Stadium... masakra .
0
Kosmo
nie ale to nie TVP wybrala tylko widzowie smsami
0
BTW.... wlasnie mowili na TVP ze juz mozna glosowac na mecz transmitowany w srode za 2 tygodnie :) 4 mecz z ktorych Barca - Benifca wyglada niezle :D zatem brac telefony i glosowac :)
0
legenda zywa, swieny koszykarz :) uwielbhiam tego zioma ;p
0
tam btw . to wiadomo nie od dzis ze Vicente lubi Pepa i lubi jego Barce (styl)... zreszta sam to wprowadzil do La Roja.. madry i wielki czlowiek, bardzo go lubie... nawet ostatnio stwierdzil jest Madritista i Barcelonista, skoro jest selekjonerem, a gdyby dzis byl pilkarzem na nowo to chcial by byc S.Busqtesem :)
ps. i nie pisze tego bo zaglosowal na pepa.
0
nie chce byc nudny ale wystarczy wejsc na rm.pl i zobaczyc jak te gimbusy wlasnie mieszaja go z blotem... a co tam ze VdB tyle dla nich osiagnal, dzisiaj jest zerem i starym dziadem, bo nie zagolosowal na wielkiego Mou, a wogoel co tam robi Pep, w koncu nic nie wygral i gral tylko pol roku i wogole uciekl z tonacego okretu... :D
nie chce sie powtarzac ale nie idzcie ta droga :D hejtowac gimbusów ale nie wielkie osobistosci :)
0
swoja droga nie ma o jak Hiszpanie ktorzy przyjezdzaja do zimnej Moskwy :P
w sumie to byl 1-2 st. na + .... tyle u nas jest obecnie , nie widze jakos czapek, szalikow i koców :D
jednak roznica temperator robi swoje :)