0

a ja mam wrazenie ( i pisze to jeszcze przed przeczytaniem artykulu) ze ta Barca Tito sie ejszcze caly czas ksztaltuje.. rozgrzewa.. TOP Forma dopiero przyjdzie :) wowczas pressing wysoki bedzie wychodzic, tici-taca lepiej chodziuc, bedzie lepsza ofensywa i defensywa po tych wszystkich kontuzjach.. nie mowie ze Barca wroci do kosmosu w ktorym byla za Pepa w latach 08-11 ale bedzie lepiej = bedzie dobrze :)

0

haha widzieliscie jak Mundo Deportivo odpowiedzialo Pepemu ? :D obrazek z ewolucja czlowieka i malpy.. ogolnie nie pochwalam takiego chamstwa ale MD znizylo sie tu w strone... Pepego :) z tym imbecylem nie da sie innaczej bo obrza nasz klub choc sam jest matołem... Prawda boli, Pepe ?

0

kacperski1
no ja bym sie wlasnie klocil czy Yaya czy Drogba.. oczywiscie ja bym wolal Toure i w sumie on jest bezapelacyjnie najlepszy ale Drogba wygral LM.... wiec nie zdziwie sie jak on wygra... a Song moze zajac 3 msc :]

0

tu jest lekka przesada bo Alexis, Buesqets, czasami Pedro, czasami Cesc lubia posymulowac... ale to jest normalne.. w kazdej druzynie sa tacy zawodnicy :) dla przykladu real : Di Maria, CR, Pepe, Higuain czasami..

0

gurales - ogarnij sie :D

0

wiekszego mlota niz Pepe nie ma chyba we wspolczesnym futbolu... kur*a ze ona ma czelnosc jeszcze na wyglaszanie takich opini ? sam symuluje a o inmnych akcjach nie rozmawiajmy bo nie wszyscy jeszcze jedli :]
widzialem wywiad z nim na C+ bezposrednio po meczu... on nawet jak gada to wyglada jak zwierze... gada nie wiadomo co i po co... robi miny.. poprsotu szkoda typa ;/

0

nie ma co sie oszukiwac ze gdyby Pep byl wciazd trenerem bo to Keita by zostal ... a tak to w pewnym sensie skonczyl sie jego czas.. ale piekny czas :)

0

kamilbarca19
tez tak samo marze :)

0

tez kurde liczylem za zagra w GD ... szczerze to liczylem na wystep w 1 skladzie.. a jak nie to chociaz ze wejdzie w 2 polowie.. a tu klops ;/ zmiane Montoi i Alexisa rozumiem ale Villa tez mogl wejsc :]

0

doceniam uwagi ale red. Challenger grubo przegina.. blizej wygranej my bylismy wczoraj... ale remis wynik zasluzony :) Real zagral w najmocniejszym skladzie, zas my bez 2-3 zawodnikow.. bez obrony praktycznie..sadze ze w pelnych skladach wygralibysamy wczoraj jednym golem :))
rozumiem ze chodzi tu o gre w srodku pola i ofensywe , ale mi sie podobala walka, ambicja i fantazja naszych graczy... to jeszcze nie to ale juz cos.. nasza gra sie poprawia z meczu na mecz :) a wczoraj to byl najtrudniejszy mecz sezonu i status quo zachowany.. -8 brrr...

0

ja tez biore remis w ciemno bo cialge jest bduza przewaga w tabeli a to w koncu liga ale (bez czytania) nie robilbym za duzych spotrzezen do gry zespolu, grali dobrze ale grali BEZ OBRONY :) jakby byl Puyol i Pique to bysmy wygrali ten mecz :]

0

szkoda gadac... krotka rip[osta... zalosy jkestes ty PEPE ... za caly swoj calooksztalt :)

0

dobrze powiedzial :)

0

spokojnie.,.. Mour i Realowi sie wiedzie to mowi ladnie.. poczekajcie az Barca bedzie go łoic to znowu sie zacznie... ja tam nie wierze w jego przemiane :))

0

nie zgodze sie ze Real to symbol Hiszpanii.... tam jest wiele symbolow to raz a dwa Real jest tez mocno nie lubiany w Hiszpanii... cos jak LEgia w Polsce... mysle ze duzo ludzi sie z tym nie zgodzilo by :) a Barca to Duma Katalonii... to szybciej mozna uznac za fakt :)

0

Rivaldo :)) ale LM to brazyliczyk wygral... byl jeden sezon w Milanei tuz po odejsciu z Barcy i w 2003 wygral LM... malo gral ale wygral :p

0

Bogidnho
nie opawiadaj farmaznow bo nigdy Xavi nie mowil ze po mundialu w Brazylii konczy kariere... przebakiwal jedynie nt. rezperezentacji ze ma nadzieje zagrac jeszcze w Brazylii (bedzie mial wtedy 34 lata) co oznacza mniej wiecej ze CHYBA po tym mundialu moze konczyc z kadra narodowa... a o grze klubowej nic nie mowil :)

0

Masche jednm stoperem, drugim Song albo Brtra.. decyzja do podjecia i nie cudujcie z reszta skladu... :]

0

dobrze dzis Terlecki gadal na antenie.... brakuje tych rajdow Alexisa na boku... ma swoja syzbkosc, drybling.,. to dalo by duzo druzynie :) zobaczymy jaki bedzie ten sezon w wykonaniu Alexisa :]

0

no brak Puyola to jest problem na GD...chyba jedyny ale za to niemaly.. ;(
cxzy jest jakakolwiek szansa ze Pique zagra ? jak nie to Song-Masche./... troche sie boje o ten duet na GD... ;/ chyba ze tan Bartra .

0

2-3 tygodnie to byla by SUPER wiadomosc... slyszalem tez o dwoch miesiacach a takze 4-6 mieschy.. *( w te ostatnie nie wierze, przesada)

0

Pinkgwinek
nie pamietam dobrze sytuacju z S.B. wiec jej nie poruszam :) ale byc mozemasz racje.. co do Cesca to powininen byl nic nie robic... bez symulki i bez oddawania. tamten go ledwo ruszyl, taka prawda :) dodatkowo Cesc go troche sprokowal bo potrzedl do niego i cos tam gadal..
no coz . Cesc chyba zawodnik meczu=, ale zostawil takze gorsze wrazenie u wielu kibicow..
zostawmy to..grunt ze Barca wygrala :) VeB.

0

Olewajac madritism tego sedziego i gadanie o S.B., kazdy z nas wie ze kartki czerwonej dla Medela nie byla, Cesc aktorzyl, dla mnie obaj powinni po zoltej dostac... zas drugiego gola tez nie powinno byc bo byla reka... gdyby chodzilo o Real sadze ze wrzalo by na tym forumm..
Jestesmy fanami Barcy ale nie fantykami i umiemy trzezwo ocenic sytuacje :) Czasami sedzia pomagaja, czasami przeszkadzaja, nam teraz pomogli, a nie zmienia to faktu ze Barca grala swietnie w 2 polowiei walczyla do konca:) Viscae el Barca !!

0

Barca nie znisczy Realu... to jeszcze nie ta forma... z kolei Real sie moblizuje na wazne mecze... ale krolewskie mierdy raczej nie wygraja tego meczu... mysle ze wygra Barca lekko albo bedzie remis :)

0

wielke nieszczescie dla Tihago.. a moze nie wielkie nieszczescie tylko wielki poch i mprzerwa w grze na 2 miechy... dla Barcy nmatomiast mozna by tak powiedziec gdyby chodzilo o Messiego albo Inieste (tfu tfu)... a tak to mysle ze damy rade:) zreszta ile mozemy miec tych kontuzji...

0

pelna zgoda... juz sam chcialem napisac ze Tito robi SUPER zmiany... nie zawsze Pep takie robil... trzeba przyznac ze Tito nie panikuje i swietnie reaguje na boiskowe wydarzenia.. dosc powiedziec ze Barca musiala w ostatnich3 meczach gonic wynik i... wygrala :)
takze taktycznie Tito pasuje, naweet nie mniej niz Pep ale nie zmienia to faktu ze Pep to byl motywator jakich malo, robil z nich wielkich robotow pilkarskich... to byl wulkan energii oraz charyzmy... brakuje go na lawce :) zobaczymy jak Tito sobie poardzi.

0

ludzie co wy sie spinacie?? :D
liczyliscie ze Real dzis wtopi? Real u siebie wygrywa, nawet jak jest bez formy, to samo Barca.. topi jedynie na wyjazdach, my tak stracilismy mistrzostwo w ub. roku..
cieszmy sie ze wygralismy wczoraj :) to byl wielki mecz, thriller, horrror... z happy endem :) (cyt. red.) nie obylo sie bez kontrowersji, bo kazdy widzial reke i kazdy wie ze czerwa nie powinno byc zas Cesc przyaktorzyl no ale.. sedzia raz pomaga, raz przeszkadza... Barca pokazala za to wielki charakter i wiare w wygrana( nie po raz pierwszy) .. ciagle za to nie wiem w jakiej formie jest Barca, podobnie Real , ale wiem ze szyt formy dopiero nadejdzie bo nas stac na wiecej :) GD zapowiadaja sie za to ciekawie.
ps. nie przejmujcie sie golami CRa, nie jest w tym sezonie w formie z ub, to widac.

0

Krolewski94
a ty ost mohikanine honoru nie jestes rozgorywczony tez postawa swoich kibicow na rm.pl ? ich poziomem i wogole ? jak Real wygrywa tu euforia a tez wiele razy im pokmagal w ub. sezonie.. oni sie niczym nie roznia a smiec sadzic ze sa gorsi :] pozdrop

0

sklad 100% ten sam co rpzewidywany :D CUD.

0

no coz... zapowiada sie świetny mecz dzisiejszego wieczoru :)) :D
oby Barca tylko wygrala i utrzymala poziom.. stawiam 1-2 (dla FCB).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?