0

przyznaje ze tesknie za Pepem, bo mial charyzme i osobowosc i milo sie ogladalo na lawce :) ale z 2 strony pomysly taktyczne Tito ciu bardziej mi sie podobaja.. pozostaje czekac i obserwowac :)

0

Just Do It
dobrze gadasz.. ale nie wiesz co im nie pasowalo ? la manita, 2x LM, 5 x z rzedu wygrane GD, upokorzenia na kazdym kroku.. a do tego 1.5 roku temu kiedy bylo goraco miedzy oboma klubami tez znielubili Pepa jako trenera tych "zlych"... poprostu frustracja :P
jak Tito zacznie duzo wygrywac, tez go znielubia :)

0

natall, stoiczkow, xavi - pelna zgoda... tez sie zawiodlem na Alexisie (poki co)... osobiscie jednak nie skreslabmy sensu transferu Neymara.. to wyjatkowy talent , rowniez do gry kombinacyjnej.. z tym ze wtedy trzeba by juz kogos sprzedac.

0

oczywiscie ze wraca :) a raczej wrocil.. ja to juz zauwazylem na koniec ub. sezonu, potem podczas EURO dawal dobre zmiany, no i w tym sezonie gra zazwyczaj na wysokim poziomie... uwazam ze Pedro w formie i Villa w formie rozwiazuja nsze problemy ze skrzydlowymi, Alexis i Tello beda drugoplanowi wowczas :)

0

to szok ze Puyol ktory gra w kadrze od 2000 i od mundialu 2002 w kazdym waznym turnieju (poza naszym euro) nie ma jeszcze 100 wystepow w kadrze.. chyba przez te kontuzje. :)

0

cos pieknego.. :) brawo LEO !

0

prawea jest taka ze gdyby nie te cholerne 30 minut w Madrycie, kiedy Real sobie robil demolke z naszej obrony i gdyby nie klops VV = wygrana Realu w superpucharze... nie byloby teraz tematu. przeciwnie wszyscy by sie zachwycali nadal ze wygralismy znowu z Realem :)

0

rafkop8
dokladnie i bedac optymista do konca, trzeba wierzyc ze Abi wroci drugi raz na boisko i ze Barca za rok lub dwa wygra ponownie LM i nie musze mowic kto podniesie puchar do gory.. :)

0

heh no coz.... kiedys 3/4 Chile bylo za Realem z powodu Zamorano a dzis tyle samo Chile jest za Barca z powodu Alexisa Sancheza.. :) milo sie wypowiada Ivan .

0

nie wiem gdzie najlepiej zeby byl na boisku Cesc ale dobrze zeby mial czest kontakt z Messiem.... Fabs-Messi to jeden z najlepiej rozumiejacych sie duetow na swiecie :D

0

no za ten miniony sezon to faktycznie ciut bardziej zasluzyl Iker od Xaviego ale za calooksztalt to juz obaj sa wybitni a ciut wiecej osiagniec ma Xavi :)

0

no lepiej nie mogl odpowiedziec.... :))

0

ja akurat w to watpie... nie lubie CRa a lubie RCa , ale Carlos sie chyba myli... Cr ma jakies inne porypane powody... jakby mial sie smucic z takich powodow to juz od paru lat bylby w depresji... tam idzie o cos innego :]

0

MajkosVeB
wez sie ogarnij... kosztem Daniego Alvesa.... dobre sobie.

0

ludzie nie podniecajcie sie bo z tym odejsciem to na 99% kaczka dziennikarska.. a jesli cos by bylo na rzeczy to zajeli by sie tym przed 31 sierpnia a nie 2 wrzesnia..
a tak serio to cos jest na rzeczy, CR jest obrazony , nawet nie celebruje goli itd itd ale nie sadze zeby odszedl :)
choc nie ukrywam ze nie mialbym nic przeciwko, nie ze jest dobry itd, ale poprostu nie lubie go i atmosfera by sie oczyscila bez tego gwiazdora a i w realu ubylo by troche fanboyow CRa..
no ale to tylko pitolenie od rzeczy bo CR raczej zostanie :)

0

nie wiem jak wy ale ja juz zwrocilem uwage w meczu z Realem , a konkretnie ostatnim kwadransie Songa na Bernabeu, juz robil dobre wrazenie... dobry tranfer chy ba :)

0

przez wiekszosc meczu gra Barcy jak i sam mecz mi sie podobal... ale ostatnie 25-30 minut mi sie mniej podobaly.. brak pomyslu na bramke, przez to nerwowe 1:0.. ogolnie z optymizmem patrze w przyszlosc bo widac ze Tto ma fajne pomysly ale nie ma co liczyc ze Barca bedzie kazdy mecz wygrywac 3:0, 4:0 teraz.
nie bede sie powtarzal ze brakuje nam dobrego skrzydlowego... Pedro wrocil nawet do formy, ale Alexis slabiutko... modle sie zeby David Villa wrocil z wielka forma :) innaczej trzeba sie wzmocnic, nawet w styczniu.

0

madrze komentatorzy opisuja Cesca...

0

no no bayern az 40 baniek wydal.. jestem bardzo ciekaw jak sie bedzie Javi Martinez spisywal... no i czekamy na Alexa Songa.. sadze ze dobry zakup :]

0

powiem wam jak patrze jak Chelsea slaba lupnie zbiera (oczywiscie jestejm za Atlietico) to jeszcze bardziej zal ze tak pechowo z nimi poleglismy :D
ale nic tam nie ma co rozgrzebywac przeszlosci.. Falcao super grajek :)

0

"Ibrahim Afellay przybył do Barcelony 24 grudnia 2010 roku z PSV."
slaby prezent pod choinke :P
a tak zupelnie serio to szkod achlopaka bo fajny talent ale na Barce chyba ciut za slaby, niech sie rozwija w Schalke a moze jeszcze wroci :)

0

no to juz jedna zagdake mamy rozwiazana... Fabio Coentrao zawieszony na 4 mecze, nie zagra takze w SuperPucharze... co do naszych zagadek to dalbym szanse J.Albie ale Adriano tez moze byc, natomiast Alexis czy Tello to jednak Alexis, Tello w GD to przegiecie.. ale obaj mnie ostatnio nie przekonuja :] MVP byloby najlepsze :)

0

kris 81
twoje statytstyki to WSZYSTKIE mecz, lacznie z nieoficjalnymi, sparingami itd...
ja napisalem o wszystkich oficjalnych meczach :) tam jest remis.

0

Barca i Real maja po 87 zwyciestw w oficjalnych wszystkich rozegranych meczach... dzis ktoras z druzyn ma szanse wyjsc na prowadzenie :)

0

n0stress
wez bajem nie wymyslaj... Bojan nigdy Ibry nie wygryzl ze skladu... Ibra mimo slabszej formy do konca prawie gral w 1 skladzie (z rotacjami) ... zas Bojan ostatnie dwa sezony(zwlaszcza ostatni) mial slabiutkie..

0

wiem ze mnie zminusuja ale co tam...
szczerze dziwie sie Milanowi :D !!

0

benek 52- sluszna uwaga
VV mimo wszystko tez wydaje sie byc pewniakiem :D

0

Pedro gra kapitalnie ostatnio... lacznie z sama koncowka sezonu, oraz EURO gdzie robil swietne zmiany chocby w 1/2..
szybki, motoryczny, zywy, finezyjny... ach.. zupelnie inny niz przez wiekszosc ub. sezonu..
nie wiem jak wy ale mam do niego duzo wieksze zaufanie niz do Alexisa :)

0

Messi10FCB
pewnie wpuszcza Modrica bo juz musza sie chwytac czego moga, widac ze sa bez formy..
dodatkowo chyba zagraja bez Xabiiego i moze bez Fabio Coentrao jesli kare mu naloza na SP a nie Lige.

0

Andres8Best
to nie on jest AZ TAK duzy... to raczej Adriano nie grzeszy wzrostem :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?