Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bajekl
wszystko sie zgadza ale tu chodzi o mundial a nie EURO.. konkretnie mundial 90 i Jugoslaiwe i munidal 98 i Chor,
0
jak sa nadal mistrzami to w srode musza odpowiedziec... remis 2-2 i w sobote w Barcelonie gra o tytul.. innaczej brzydko skoncza sezon..
0
2 lata temu z Valencii przechodzil Villa i juz tytul mistrza swiata zdobywal jako gracz FCB... moze z Albra bedzie podobnie :P
0
ja rozumiem ze EURO ale niezly refleks.. po prawie 3 dobach wiadomosc z wynikiem meczu :P moze po to zeby bardziej cichaczem przeszlo no bo juz dzis... 3 mecz :D 3mamy kciuki - Visca el Barca !!
0
Mourinho ma troche racji bo Barca.. sorry Hiszpanie wczoraj byla baaaardzo malo skuteczna... Silva slabo, nie mial kto strzelac.. zwlaszcza ze Xavi , Iniesta grali swietnie, zwlaszcze DON ANDRES.. musi znalezc Del Bosque sposob na to bo gole strzelac trzeba :) brakuje Villii , tak samo Puyola zreszta...
nie zmienia to faktu ze dla Mou ten styl zawsze bedzie zly, gdyz on go nie czuje.. on tylko na zero z tylu i szybkie kontry..
0
cooen
zgadzam sie.. tak z 6, 7 razy lepszy :P 10 to przesada :)
0
madrze gada.. .co mialby robic w Barcy ?? jezeli mamy Messiego to on u nas nie bedzie pierwszoplanowa postacia jaka byl w Arsenalu.. mysle ze moga sie nie dogadac.
co do Realu to lepiej bym tego nie ujal.. to nie jest zespol zawodnikow , tylko gwiazd... ;)
0
masakra... ;( az ciezko uwierzyc :(
0
a powinno byc 10 w samej Hiszpanii.. gdyby nie kontuzje Puyola, Villi i Tihiago.. o Abidalu nie mowie nawet no inna sprawa ale na mundialu Barca miala najwiecej a teraz 5 lokata no ale kontuzje itd..
0
Danio
w zasadzie racja ale ten Juan Carlos Navarri w topowej formie to troche Xavi & Messi razem = rpzgrywajacy, punktujacy, asystujacy..
0
metanabol
a Navarro to Messi czy Xavi?
0
peppers
zgadzam sie z Toba... do polowy trzeciej kwarty FCB grala dzis padake :) ale jak prawdziwi mistrzowie powstali z kolan i zabrali odwiecznemy rywalowi zwyciestwo w ost sekundzie :))
0
puchalke
pie**sz jak potluczony,..
po pierwsze Barca ma jedna z lepszych druzynw Europie w kosza i jest wiele ciekawych meczow, po drugie El Clasico, po trzecia final Liga ... ja czesto ogladam FCB Regal.
nie oceniaj innych swoja miara :P
0
zeby nie slodzic spytam jak mozna bylo im dac odejsc na 17 pkt ??
ewidentnie nie szlo gdzies do polowsy trzeciej kwarty i Barcy i Navarro...
ale potem nagle przebudzenie druzyny i samego JCN.. ostatnia sekunda !!!!!! VISCA EL BARCA :)
0
Pele.. wreszcie mowi bardziej do rzeczy...:D (dobrze ze nie prosili go o porownaniego Messiego i jego samego)
0
ciezko w to uwierzyc :P
0
Henrikez
po pierwsze nieraz widzialem nizsze oceny niz -10 i nie bylo "blokady" a po drugie z tymi minusami tez niektorzy przeginaja...;/tu nie bylo czego minusowac..dobra mniejsza z tym.
0
pyt do moderatorow ... Mastin napisal "Torrez najlepsza forma od 2 lat"... co w tej wypowiedzi bylo "ponizej poziomu" zeby ja blokowac ?? nie przesadzacie z tym troche ?? pyt. retoryczne.
ps. tez jestem za usuwaniem pewnym wypowiedzi, banami zeby nie osiagnac poziomu forum chocby rm.pl, ale trzeba znac umiar :)
0
nono Xavi Pascual to taki Pep Guardiola szczypiornistow : P gratulacje:))
to teraz czekamy na drugiego Xaviego Pascuala ale tego od koszykowki, czeka nas final :))
0
to sa wlasnie gracze Realu sprzed lat... na poziomie... "krolewskim" wrecz.. helguera, Hierro, Raul, Redondo, itd itd.. dzisiaj takie buraki wylanowane przez Mourinho, ktore nie umieja przyjac porazki i prowokouja ;p
0
ogladalem na sportklubie... powiem ze bardzo fajnie grali, zajeladnie... zas Juan Carlos Navarro rzadzil i dzielil :) Visca el Barca !!
0
Alicja
dobra namowilas, kupuje te lekture :P
swoja droga tyle tych ksiazek teraz wychodzi... jakas mode na biografie.
0
Keite jakos bym przezyl choc moglby zostac bo to dobry rezerwowy :) ale uspokoje sie dopiero jak sie dowiem na bak ze Dani zostaje :)
0
Uwielbiam Pique i nie cierpie Ramosa.. no ale coz w trakcie EURO obu razem sie bedzie kibicowax;P VIVA ESPANA!!
Alicja 3500 -= Sekrety LA Roja? o czym i w jakim okresie opisywane sa wydarzenia?:)
0
Blaugrana Polaco
spoko, mozna sie pomieszac.. najlepsza jest ilustracja chodzaca po necie z Pepem i jest 14 trofeami z podzialem na kazdy rok... wg tamtej ilustracji za 08/09 mamy 6 trofeow, za 11/12 mamy 4 trofea... :) zero logiki... ;P co by nie mowic ostatni sezon rednio wyszedl ale i tak nie byl zly, oby w sierpniu Tito wygral swoj pierwszy "turniej" ;)
0
jak dla mnie Jordi Alba i powrot Yaya Toure w tym lub przyszlym sezonie :)
0
tylko ten Ozil na 3 msc... ;P no ale w koncu kicker robil :)
0
i na h** minusujecie moja sluszna , merytoryczna wypowiedz?? prawda jest taka ze KMS, i dwa Super Puchary sa za sezon 2010/11 i koniec kropka i zdobyte w roku 2011... za ten rok zalicza sie PK i ew. SP Hiszpanii...
Blaugrana Polaco
nie marudze a ty nie masz racji... 6 trofeow mamy za slynny sezon 08/09.. i wszystko bylo zdobyte w 2009 miedzy majem a grudniem... i wtedy zaliczalo sie do poprzedniego a teraz nagle.. (...) ?
0
Super Puchar Hiszpanii. Europy a takze KMŚ to tytuly nie tegogoroczne tylko za rok 2011.. zaraz kto powie ze w tym sezonie zdobyte.. aleto sa tytuly za sezon 2010/ 2011 !! :) w tym sezonie Barca wygrala Puchar Krola i ma szanse na SP w sierpniu..
0
wrotkarze ?? :P chyba raczej hokeisci (na wrotkach)..