0

z tym najgorsze to wybralbym smutna mina Pepa :P jak juz musimy cos wybrac.. ;P

0

totalnie nie ogarniam.. mam nadzieje ze to nie z powodu zlego wychowania czy cos :P
dla mnie chloapki poprostu dorbze sie bawia mi nic zlego nie zrobili.. jakby na CN tanczyli to byloby ok ?
ale zachowanie Carlesa i tak super.. podbiegl jak prawdZiwy kapitan i ich rozdzielil ;)

0

kierusen_Blaugraba
tez nie rozumiem o co chodzi.

0

jak zwykle nie ma co sie emocjonowa tym skladem bo zapewne jak zwykle Pep poda uinny sklad :P

0

ten je**ny Karanka jeszcze bardziej jest irytujacy od Mourinho..

0

siemper- zgadza sie.

a co do meritum to tak czysto pilkarsko Barca zalsuzyla na final ale Real juz niekoniecznie.. Bayern byl jednak lepszy troche.. no ale nie piszmy juz kto powinien zagrac a kto nie = graja Ci ktorzy awansowali :P

0

kurde po takich filmikach jeszcze wiekszy zal ze ten cudowny Pep odchodzi... :( co za Gosc :) nie wiem jak wy ale ja czulem wiekszy zal z powodu odejscia Pepa niz z powodu odpadnieca z Chelsea.. Visca el Barca !!

0

to musi byc ktos z charyzma i chatrakterm.. ktos taki musi byc w tym duecie.. nie wiem jaki jest Tito ale taki wlasnie jest Pep.. ktos kto bedzie umial wplynac na graczy pozytywnie :)

0

Villas Boas nie bylby mnajgorszy u nas bo ten styl gry by pasowal.. nie porownujcie stylu Chelsea, Anglii do nas.. ale jednak Tito Vilanova wydaje sie pewniejszy ;)

0

Messi 4 to lekka przesada..

0

jestem kibicem Barcy ale powiem ze uwielbiam Raula... futbol poprostu takich ludzi potrzebuje :) mam nadzieje ze nie powiedzialem nic kontrowersyjnego :P

0

fajni sa.. ale co to przy PEPIE ;(

0

kurde troche mi nie bedzie grac jak Pep teraz zostawi Barce.. ;(

0

jak nie zawsze to tu zgadzam sie z Gaspartem.. problem w tym ze Pep musi tak zdecydowac :)
co do ostatniego cytatu to wszystko fajnie ale jesli jest antimadritista to powinien dzis byc za Bayernem:P

0

kolejny sklad ze klekajcie... gdzie Dani Alves? znowu Ceunca??
ja przez Pepa padne na zawał.. no nic ale oby awansowali :)

0

no tak Barxa przegrala mecz to oceny musza byc drastycznie niskie.. tyle tylko ze to nie ma nic wspolnego z rzeczywstoscia.. Barca zagrala w Londynie bardzo przyzwoity mecz, zabraklo jedynie szczescie i skutecznosci.. oceny powinny byc jednak zdecydowanie wyzsze.

0

Josiu
a gdzie Buesqets?

0

powiedzialo najslabse ogniwo "11" La Roja..
spoko, niech sie nagadaja.. my i tak jak zawsze sie zepniemy i im pokazemy.. :) Barca bedzie jeszcze dlugo zachwycac swiat :)

0

ja tak na trzezwo stawiam 3;0 lub 3:1 dla nas.. ale teraz duzo emocji.. niekoniecznie tych dorbych.., musimy spokojnie doczekac do meczu :)

0

wy tez jestescie zabawni... jak Pique gral to po nim jechaliscie niemilosiernie ze Shakira go niszczy itd :P a teraz
"Tesknimy za Piqenbauerem ;(..."

0

najlepsze : nienajgorsza gra mimo wszystko i ciagle walka na dwoch frontach

najgorsze: glupie bledy ktore przesadzily ze przegralismy,. w jednak prestizowym klasyku. a to zawsze troche boli ;(

0

czekam na typ challangera.. pewnie 5:0 :D

0

dla mnie dwa powody to przede wszystkim MIAZDZACA przewaga pilkarska FCB i fakt ze Barca bedzie wku**na a wtedy zawsze prawie wygrywa :)

0

niestety wlasnie ze skutecznoscia mamy problemy.. jak Messi nie strzela to malo goli pada.. a Messiego na SB bronilo srednio 3 obroncow... ale spokojnie na Camp Nou i tak bedzie wpie***l..

0

MzW
jak wygramy z Realem i Chlesea po 4:o to masz u mnie połówke.. dasz maila , podasz adres i Ci wysle.. mysle jednak ze ciezko jest jednak zagrac 3 super mecze w 6 dniz takimi rywalami :)
ja bede zadowolony ze skromnej wygranej z Realem i awansu do finalu LM (realne)

0

najgorsze: pech, brak skutecznosci, szczescie CFC i WYNIK .
najlepsze : duza dominacja i REWANZ :)

0

dla mnie to jakas zemsta losu za 6 maj 2009.. teraz oni gol w doliczonym czasie i fuks na duzo wiekszym wymairze..
roznica na nasze szczescie taka ze mamy rewanz we wtorek.. jak nie stanie sie cud to CFC dostanie w p***ol...
ps. dzis - brak skutecznosci, pech, P.Cech, 1 strzal CFC i gol = PECH :)

0

mauysz
a skad wiesz to na 100%? mi sie czarne zle kojarza. zawsze slabo w nich gramy i wogole nie [asuja do Barcy... z "dwojga zlego" wole te turkusowe ale najlepszy bylby sytem z San Siro zebysmy grali w 1 komlecie :P

0

mati1515- szczerze mowie ze nie pamietam.
a tak ogolnie to dobrze byloby jutro z CHelsea wysokjo zremisowac alebo wygrac.. mamy wtedy rpzewage psycholigiczna w sobote na GD.. za Real musi sie solidnie zbroic na rewanz :)

0

michal 26
a jesli bledy Webba,.. to brak czerwo dla Marcelo.. znowu przegrywaja i tej małpie odbija.. wejscie prawie jak na Fabregasa w SP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?