Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moze kiedys wroci... sam wiele razy mowil ze Barca to klub jego zycia..
0
jakby dodac ze CR zdobyl 10 goli z karnych i ma jeden mecz wiecej rozegrany to dominacja Messiego jeszcze bardziej oprzyciaga na uwadze.. :)
0
Barcelona_10_Barcelona..
no wlasnie a tamci wrzucaja filmik z UT z ktorego nie widac kto dostal 1 kartka i odprawiaja kabaret jaki to skandal...
rm.pl - KABARET FRUSTRACJI !!
0
skubi 07
dzieki.
czyli robia burze o nic.. nie umia sie pogodzic ze strata pkt... STANDARD !! :p
0
a byly te dwie kartki dla Rubena??
0
dobra Real sam sobie winien , Ramos pajac, brawo ViilaReal.. ale jedno pytanie zeby wyjasnic do konca sedziowanie.. za co wylecial Ozil?
0
prokofiew
no wlasnie. zgadza sie. :)
0
kompelement... powienien sie cieszyc |:P
0
prokofiew
normalnie bym ci zwrocil uwage ze cham i ze szacunek do rywala itd itd :P ale jesli chodzi o Pepe - to zgadzam sie ! :P
0
byle ktorej strony?
0
ja stawiam na jednobramkowe zwyciestwo Realu... ale to nic ! my gramy na luzie :) bylo kazdy mecz do przodu.
0
teraz gdy nie ma ABIEGO to ADRIANO jest potrzebny 2X bardziej ;/ no niech wraca predko :)
0
zgoda szkoda basków ...ale jest jeden plus.. przed meczen rewanzowym (nast czw) beda miec AZ 5 dni przerwy :)
0
na szczescie rzecz sie ma 2014 roku wiec dzisiaj nie musiym sobie tym gliwy zaptrzatac.
0
Tramalikollo
masz wszysstkie skroty Barcy ?
0
Joe_Black
masz racje tylko ciagle zostaje problem Bilbao ktore gra w czwartk..
dla mnie dwie opcje :sobota 22 albo przekladamy mecz.
0
ja tam sadze ze mistrza i tak nie zdobedziemy.. Real chyba AZ tylu pkt nie straci ale fajnie bedzie sie z nimi pobawic do konca sezonu.. Real sie tak zestresuje ze zawala LM walczac o Lige (ktora",musza" wygrac)...
0
Mati 1515? jacy my? nie udawaj fana Barcy.. nie porownuj tez naszego zachowaniado Mourinho i spolki... my nie roimy konferencji prasowych "Por Que" i nie zwalamy calego niepowodzenia na sedziow , UEFA i reszte swiata.. nawet jesli cos ktos chlapnie to jakis dziennikarz a oni to robia ustami najwaniejszych.. Glory Man utd & Visca el barca. jeb*c Real.
0
jaka niedziela 12? Hit kolejki na sobote wieczor.. gramy we wtorek mecz z Milanem i musi byc ta jedna noc na regeneracje.. Bilbao zatem bedzie mialo wiecej dni przsed rewanzem.. druga opcja - przelozyc mecz.
0
goldmetaca..
jakbym czytal to rpzedchwila na rm.pl .... :P
0
bara77
no i jeszcze Marcelo w 2 polowie.. tam niby jakis kontakt byl ale nigdy sie nie gwizdze karnych za takie cos. co do CR to nie wiem czy sie potknal o wiatr ale bylo czyste zagranie obroncy ;p
0
szkoda ze Mou nie mial tak "dobrego wzroku" tydizen temu kiedy Betis mial dwa EWIDENTNE karne. :P
0
bara77
ja nie wiem gdzie on te karne widzial... albo cos przeoczylem w trakcie meczu albo komenatorzy zgodnie twierdzili ze zadnych karnych nie bylo.. ale Mou to MOU.
0
Smutek
nie kopiowalem od zadnego Lutiego... wzialem z innej strony.. serio ;p
0
Prognoza Pogody na kolejne dni.
W Barcelonie coraz cieplej, a to za sprawą wyżu nadciągającego z Andaluzji. Przez najbliższe trzy dni tylko -8 w stolicy Katalonii. Wtorek/środa możliwe kolejne ocieplenia! idzie ODWILŻ!
0
zwroccie uwage jak ludzie Man Utd sie o nas wypowiadaja.. a dostali w 2 finalach w ostatnich 3 latach porzadnie .. Sir Alex, Rooney, Vidic, rowniez Evra pamietam i inni... z szacukniem i uznaniem dla wielkiego rywala..
a Mafia Jose? mozna porownac.
0
Cazorla -- nasz czlowiek :) zawsze dobrze o FCB mowi,... powiem tak - jesli Real stracil pkt u siebie dzis to wszystko jest mozliwe.. ale z 2 strony Real gubi dziwnie pkt.. nie tam gdzie powininen.. wiec nie patrzylbym na kalendarz :) zobaczymy jak bedzie.
0
jak obiecacie ze wyeliminujecie Real w 1/2 LM.. to sie zastanowimy ;p
0
ja cie krece ale Massakra !! MESSSSSSIIII :)
0
dobry sklad.