Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde DOKLADNIE rok temu wiadomosc o chorobie.. dzisiaj znowu zla wiesc ;/ Anims ABI !
0
h*j z mina alexisa i pozycja jego ale on na tym zdjeciu wyglada jakby byl murzynem :P
0
Barteekl
a gdzie Pep przegrywa? z tego co mi wiadomo Barca wygrywala 3;1.. Pep porostu martwil sie o jego kontuzje i kadre zespolu... nie pitol glupot. ps. mnie sie zachowanie Pepa bardzo podobalo... Dzentelmen poza boiskiem, a na boisku jak trzeba to twardy trener,... jak za kariery pilkarza.
0
przepraszam bardzo... a co go to k***a obchodzi?? Pep jest trenerem Barcy a nie pan Borghi i Pep uklada relacje z graczami..,. mial powod zeby sie zdenerwowac i powiedzial to a to ze kamery to uchwycily nie znaczy ze teraz kazdy ma wtykac nosa..
0
znowu wracaja czasy ze rywal Barcy nie oddaje prawie strzalu na bramke.. nawet na wyjezdzie ;p oby tak dalej "Grande Barca" :)
0
Barca gra 3 obroncow ewidentnie.. czy nie zbyt ryzykownie jak na mecz wyjazdowy ? :;p
0
ftomekc
manita orgyinal to 5:0 .. +5 !!
0
ja tam Pedro bym nie ostawial.. jak wroci do formy to swietnie pasuje do koncepcji zespolu.. zas Tello wielki talent - ale trzeba mu dawac powoli stoponiowo sie rozwijac.. :)
0
Franz zawsze dobrze sie o Barcy wypowiada.. a ja lubie goscia tez za jego styl.. dzieki "Cesarz" :)
0
ja daje najgorsze: jak juz musimy szukac to slaba postawa Bayeru :P
0
5 goli ale mnie najbardziej cisnie jeszcze jedna rzecz... 12 goli juz po 1/8.. mam nadzieje ze Barca pogra az do finalu.. ile Messi moze strzelic? 12 to dotychczasowy rekord LM (jego i Ruuda).. no i kiedy wreszcie przegoni Raula :)
0
dobra ludzie OPANUJCIE SIE... nie zachowujcie sie jak Real w ub. latach.. to bylo oczywiste ze apelacja bedzie odrzucona.. tylko w WYJATKOWYCH sytuacjach jest innaczej.. a nie kiedy czerwona kartka jest lekko watpliwa..
oczywiscie ze sedziowie nam w tym sezonie nam nie sprzyjaja (zas Realowi odwrotnie, choc w meczu z Atleti nam sprzujali) ale to nie powod zeby szukac spisku.. jak Barca juz na dobre wejdzie na swoj wlasciwy tor to wszyscy sedziowie i inni moga sie schowac.. dobrze o tym wimy :) na pewnie nie jest tak ze Federacja chce nam przeszkadzac(inna sprawa ze przez spiki Mourinho troche sie sedziowie boja Realu) jeb*c sedziow i jeb*c real !
Visca el Barca !!
0
Typ FCBarca.com 2:1 ?? czy wy aby nie przesadzacie ??
0
Messi ma 7 goli w 6 meczach... fajnie jkaby dzis postrzelal.. a ze jest w formie i nie gral w sobote to sadze ze dzis da rade :) on pobije wszelkie rekordy ;p moj typ podobnie jak kolegi na dole na +4 (najmniej +3).. czyli 4:0 albo 5:1..
0
czym wy sie (dzieci) podniecacie ?? wiadomo ze Real nie straci pkt u siebie i jeszcze w dodatku z ESPANYOLEM :) jezeli wogole to gdzies na wyjezdzie a tak to olejcie real.
0
boze ale ten CR to kretyn.. hahaha
0
a jak ta kartka? ona byla czy nie ??
bo nie ogladalem jeszcze wtedy..
0
Pique na lewej obronie ??
tez watpie w to zestawienie..
0
slabiutkie ;/ ,mam nadzieje ze to nie ostateczna wersja..
0
Messi 6 ?? jaja sobie robicie? conajmniej 7. on swoim geniuszem przasadzil o naszewj wygranej i za to nota drastycznie w gore*wczesniej nie gral jakos dramatycznie
0
brawo Leo... ciesze sie.. chociaz na chwile zamknie tym malkontentom mo..buzie ze on nie umie grac w kadrze.. swoja droiga dobrze ze sie nastrzelal bo w sobote nie gra i odpoczywa :)
0
zeby bylo smiesznie chyba zadna kartka za faul...albo za glupie rece (czesc slusznych) albo za jakies tam inne smieszne sytuacje.
0
tez czuje ze dobrze powiedzial.. nie ma co robic napinki pt "gonimy Real" bo to nie ma sensu.. niech nie zajmuja sobie tego w glowie i graja swoje..
0
twoja_stara
Messi sie sprytnie zachowal.. sedzia machnal reka i pilkarz uderzyll nie ma obowiazku czekac az barmkarz mur ustawi... hellloo?
0
powiem tak.. dobrze wygralismy @@ i to gdzie ?? wazne 3 pkt, sedzia nas wiele raz robil w konia, odwrotnie Real.. teraz wiele kontrowersji nie bylo, moze co do spalponmych ale nawet jesli sedzia dla nas gwizdal to mozna powiedziec, ze chociaz teraz .. bo sedziowanie ogolnie dno ale cz zrobic.. ;/ Barca dobra 1 polowa, slabsza druga.. ale wielki MESSI - to cieszy :)
ja jednak chce pochalic kogos innego - VALDESA !! :) wielki bramkarz ma to do siebei ze nawet jak ma malo do roboty to potrafi w tym konkretym jednym momencie wybrac druzyne z opresji..
mecz z Valencia? jeden strzal w drugiej polowie ale jakja obrona.. wczoraj mial kilka swietnych interwencji.. niech mi ktos jeszcze powie ze VV to slabiak ;p
ps. ogolnie FCB chyba dobra forma, bedzie szlo w gore :)
0
powiem jedno.. dotad olewalem to ale dzis az niesmacznie sie aptrzylo.. fuks realu + pomoc sedziego i koleciestwo.. dotychczas nie bylo to az tak brzydkie ale dzis az rz**ac sie chcialo ;/ fuks realu - szkoda ale liga i tak jest przegrana wiec nie ma co sie emocjonowac tylko czekac na nasz mecz :)
0
dla mnie jedyny wybor to PEP GUardiola :)
0
niezle hehe :P
0
Pay Pay
nikt nie placz glosniej niz Mourinho :P Barca jako klub malo mowi o sedziach, amsz tylko przyklad jakies redaktorka ;p
0
sorry ale moim zdaniem te pitolenie ze strata niesprawiedliwa to przesada.. Real ciułał punkty jak mogl..a Barca na wlasne osobiste zyczenie je tracila.. sezon to 38 meczow z roznymi rywalami...
Barca moze byc lepsza od Realu..ale w lidze lepszy Real w tym sezonie.. mam nadzieje ze FCB to potrzasnie i za rok bardziej beda zaangazowani w La Liga ;)