0

michal26
mi sie wydaje ze karnego na Mario ze strony Ramosa nie bylo.. nawet przed chwila na N-ce analizowali... walnal w pilke jednak.. predzej w tym 1 przypadku bym sie troche posprzeczal.. ale na szczescie zaraz bylo 1:0.. szkoda ze obrona FCb tak zwalila przy golu Realu zwlaszcza ze chwile wczesniej CR zjebal 200setke.. ale coz.. na jedna bramke mierdy zasluzyly.. REWANZ CIEKAWY !!

0

michal 26
nie przesadzaj z tymi karnymi... nie zachowujmy sie jak placzki z Reealu i nie gadajmy na sile glupot.. dla mnie (ewentualnie) 1 karny byl dyskusyjny zas drugiego nie bylo.. wogole to wynik 2:1 zasluzony i czekamy na ciekawy, zaciety rewaznz:)

0

nacho
nie przesadzaj.. Real gral na wyjezdzie a Bayern u siebie.. tak czy owak 2:1 sprawiedliwy i czekamy na rewanz :)

0

ducha toma joad
ladnie napisane :) ja zaluje ze nie ogladalem tego akurat meczu w knajpie.. to byl ostatni mecz ktory ogladalem w domu(tej rangi mecz) bo z radosci rozwalilem mamie kanape w salonie(tak na nie skoczylem) {dostalem zakaz ogladania w domu hehe} a na gg chwile potem masakra pisali wszyscy i nie mogli uwierzyc.. ale jak mysle co to bylby za cyrk w knajpie gdzie jest 300 osob to az zaluje.
Visca el barca !!

0

ten mecz , to trafienie w 93 minucie,... takich rzeczy sie NIGDY nie zapomina.. do dzis pamieta m jak latalem z radosci nie wiedzac o co chodzi :P ten komentarz Szpaka, pamietam jak nic, jak Pep latal a za nim Sylvinho zeby ten zrobil zmiane, radujacy sie Iniesta i gracze Chelsea ktorzy nie wiedzileli jak sie nazywaja.. jak bylo to bylo wczoraj..Don Andres dal nam wiele szczescia.. jest to tez jeden z nielicznych meczow gdzie musze przyznac szczerze ze my mielismy troche szczescia ale.. gra sie do ostatniego gwizdka !!
ps. mam tylko nadzieje i szczere przekonanie ze teraz konkretnie ogramy chelsea i zadne gole w 93 minucie nie beda nam potrzebne :)

0

"W Barcelonie są teraz gracze, którzy wtedy nie byli jej członkami, jak Montoya czy Muniesa, którzy dopiero wchodzą do zespołu Guardioli, czy Mascherano" troche malo zgrabnie napisane :P


PS. Masche mowi chociaz prawde bez podlizywania sie ze byl neutralnym fanem i byl za Barca tylko dla rodakow ;)

0

pyt do Challenger -- ty zawsze dajesz serio typy czy sobie tak jaja robisz ? :P

0

pytanie tylko czy Alexis jest w planie na GD przy naszych ciaglych rotacjach... ja bym sie nie zdziwil jakby byla trojka Cesc-Pedro-MESSI.
Co do VV to jak bedzie uwazal to nie dostanie kartki ale zawsze moze stanac Pinto :)

0

Queras
masz racje niewiele.. caly 1 cm :P

0

kantyman
zgadzam sie w 100% masz racje ale ja jednak wole final Bayern - Bbarca.. wygralibysmy na ich terenie.. poza tym Bayern wole od Realu, mniejszy stres.. no i nie chce az tylu GD..! w kwietniu mamy a potem w sierpniu juz prawie na bank - starczy.

0

moj final marzen w Monachium : Barca - Bayern :))

0

ja bym tylko chcial aby dostal powolanie na EUrRO i tam pogral :)

0

nie wiem co napisac... wszystkiego najlepszego WIELKI MISTRZU !! :)

0

ten hoklej na wrotkach troche smiesznie brzmi, malo znaczaca dyscyplina.. chyba predzej hokej na rolkach.. ale poza tym to wszystko inne Barca miazdzy.. sam sledze poczynania szczypiornistwo i koszykarzy.. Barca- mes qe en Club :)

0

powiem tak... jesli Barca to Duma Katalonii to Carles Puyol jest duma Barcy :)

0

12prac
na rm.pl tez licza.

0

no nietsety to sa DERBY...a Atleti nie potrafia wygrywac z Realem.. tak tez dzisiaj sie stalo.. bez niespodzianki,.. dobrze ze Real zgubio pkt 3 dni temu, to byla niespodzianka i tam mamy emocje do konca, ale warunek - wygrac w przyszla sobote GD :)
ps. co do dzisiejszego meczu do karnego mecz na remis... a w zasadzie do golu na 1-2 .. bo troche RojiBlancos siedli.. ogolnie rzadko to pisze ale dzis wielki mecz Ronaldo.. dzisiaj CR dwa super gole (karny juz z d**y)) ktore wyciagaly Real z opresji,.. no i raczej bramkarz nie mial szans. Messi sie troche nameczy zeby wyrgac Pichichi :) ale mysle ze wygra,.

0

12prac
idz sie leczyc Ckhlopie co ty za bzdury wypisujesz.... i tak Messi jest najlepszy.. (mimo przyznaje dzis wielkiego wieczoru Ronaldo.. )

0

Mecz ATM- Barca i ATM-Real sa blizniaczo podobne,.. nam tez nie szlo i przeblyk ge niuszu.. 1:2 moze sie skonczyc.

0

Falcao jest NIESAMOWITY !! nam tez strzelil... ale uwazjacie bo to moze byc tez 2:1 dla realu.. blizniaczo podobny mecz..

0

ja sie boje bo Ateltico zawsze z Realem przegrywa.. bardziej bym liczyl na San Mames i Bilbao za pare kolejek.

0

najwazniejszy mecz w zyciu Abidala.. wazniejszy niz ten na Wembley w maju albo kiedy strzelal gola Realowi badz Bilhbao i eliminowal ich w CdR. ..
jak ten mecz wygrasz - wszyscy bedziemy szczesliwi :) Amins Grande Abidal !!

0

FX1899Barca
nie ma rzeczy niemozliwych.. ale masz racje teraz najwazniejsze jak on i jego organizm przezyja te operacje.. to najwazniejsze.

0

korzen
no ok ale co to ma do meczu z Getafe ?

0

najgorsze : brak argumentu redaktora.. albo "slaba postawa Getafe"... sorry ale z tymi obroncami to jakies nieporozumienie :P

0

jacobFCB
A moim zdaniem najlepsze tranfery Pepa to Dani Alves, przywrocenie Pique, Sergio Buesqets(Barca B)...oni tworza szkielet pierwszej 11 od 2008..
Cesc caly czas sie ogarnia ale to tylko wzmocnienie, bez niego natomiast tez dajemy rade, Alexs jeszcze poki co komponuje sie w zespol. a gra jeszcze troche nadzbyt indywidualnie.. (ale te oba tranfery oczywiscie tez sa git :))

0

Pele.. kurde kiedys go szanowalem ale trace szacunek jak widze jak bredzi non stop... do tego ZERO skromnosci,.. te gadki ile to on goli strzelil a ile Messi.. Pele nawet w Europie nie gral.. no i ta gala Zlotej pilki na Eurosposcie kiedy wszedl na sale i sam sobie klaskal... Bufon i tyle.. ;/

0

dobry text z tym tirem :P

0

barca cule 3-3-3?

0

od 1990 do 2001 roku to Pep gral w Barcy i dzielil szatnie z roznymi :P ale z Zendenem to raczej od 98 roku :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?