Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja bym go bral.. wydaje sie ok dla nas :)
0
szkoda... Euroliga jak Champions League.. bylo blisko, za rok trzeba idbic :)
0
spoko, zawsze milo jak jakis szaleniec typu Roman chce az 400 baniek na Messiego dac.. pojdzie w swiat a Leo i tak zostanie w Barcy :)
0
szymonst
z tego co wiem taki jest plan (nieoficjalny) :P
0
Scorpion2
Puyol na pol gwizdka ?? chyba pomyliles zawodnikow :)
0
ja mysle ze z Carlesem bedzie jak z Maldinim.. on tez troche szybciej skonczyl z repra Wloch gdyz traktowal to honorowo a w klubie gral do 40.. oby Puyol rowniez gral z nami jeszcze 5-7 lat :)
0
RealMadrid iles tam
powiem tak, kibicuje Polakom tylko dlatego ze stad jestem ale wkurza mnie ten kraj i pilka nasza rowniez.. dlatego na mecz Hiszpania Polska sprzed 2 lat patrzylem neutralnie.. smutek z powodu nieudalnosci Polakow wyrownala radosc z powodu patrzenia na gre Hiszpanow.. ja juz mowilem to moje dwie ulubine repry na EURO zas jakby Polska grala z Barca.. to bylbym za FCB.. pare osob oburzone mowilo mi ze jestesm po**ny ale nie robi mi to :) Barca to religia w furbolu jaka wyznaje :)
0
ja wam powiem krotko.. takich ludzi jak Puyol jest malo, poprostu bardzo malo... klasa, wielka klasa :)
0
tez mega lubie Yaya i nie chcialem zeby odchodzi;l.. ale porownywanie ciagle do Sergio B. jest bez sensu.. bo Buesqets tez jest zje** sty ... odwala kupe czarnej roboty i tworzy swiete tridente z Xavim oraz Iniesta.. najlepiej byloby ich miec obu w skladzie.. ale dlatego wlasnie odszedl yaya bo dostawal za malo szans.. ale oczywiscie jestem za powrotem Toure !!
0
dodam jeszcze ze Yaya powiedzial ze chce byc blisko Abidala ktory (cyt.) jest dla niego jak brat :)
0
bardzo ladnie.. Valdano to zawsze byla klasa.. a teraz dla poprawy humoru wejdzie sobi na ten wywiad na rm.pl i zobaczcie jak zmieszali go z blotem :D zenada.
0
powiem wam ze jak to przeczytalem to jakby mi ktos w ryj z rana strzeli... ;/ trzymaj sie Carles ;( oby Villa chociaz pojecha;l bo juz mam dosyc tych kontuzji, chorob i innych pechow zwiazanych z Barca w ostatnim czasie.
0
kurde no kiedy to fatum sie skonczy.. jeszcze puyol :(.. miejmy nadzieje ze JEDNAK Villa w koncu pojedzie na EURO..:)
0
Messi, Xavi, Iniesta rok w raju, Glos z szatnii teraz jeszcze to... czekamy teraz na auto Pepa :)
0
oo musze to miec :)
0
Markus32
obiecujace...
0
no oby oby.. ale wiadomo wogole kiedy Villa wznawia treningi ?
0
dla kogo dobrze dla tego dobrze.. David marzyl o wyjezdzie na EURO i fani go w tym wspieraja...
0
no wlasnie mialem spytac kiedy Del Bosque oglosi.. ale chyba nie ma co liczyc ze El Guaje znajdzie sie nawet w szerokiej kadrze skoro jeszcze nie rozpoczal treningow ;/ brawa dla Afellaya !!
0
Pedro Adriano pol biedy akle powinni zostac ale Dani Akves?? to bardzo wazne ogniwo zespolu.. musi zostac !!! :)
0
co tzn Nowy szkoleniowiec Barcy Tito ? do 30 czerwca Pep jest naszym trenerem :)
0
transfery udane zgadzam sie ale przyniosly sporo zamieszania.. mam na mysli to ze Pep stosowal ciagle rotacje i zespol stracil stabilnosc z ub. sezonu.. ale w d;lugim okresie moze to przyniesc dobre skutki :)
0
Shawnc
po tym to wiemy ze gral u nas padake ostatnie dwa lata przed odejsciem.. chlopak sie zacial ewidentnie, moze liga wloska mu nie sluzy ale na Barce to jest ewidentnie za slaby.. niech idzie do innej druzyny Ligi albo do Bundesligi.
0
SinMistico
tez mnie smieszyl ten tytuł :P
0
Hehe widze ze ciekawa dyskusja sie zrobila.. najciekawsze jest to ze wielu z was nie ma wiedzy odpowiedniej zeby zgrywac az takich expertow :)
Ja wole Laporte, w kwesti sympatii, usmiechniety, showman, pozytywny... no i kojarzy sie z (dwukrotnym) odrodzeniem wielkiej Barcy.. mam jednak wrazenie ze Joan troche sie gubi jesli chodzi o finanse albo zbyt slabo je ogarnia.. a to lepiej raczej czyni.. (jak spora czesc zauwazyla) ekonomista Rossel.. mam wrazenie ze troche stabilniej teraz dziala klub, choc rowniez nie bylem za \"Qatar Foundation"..
najciekawsze to ze obaj panowie razem zaczynali w 20-03 roku a dzis szczerze sie nienawidza ;P wiadomo ze politykuja a wszedzie rozchodzi sie o pieniadze.. najwazeniejsze przede wszystkim zeby nie robili glupich bledow na szkode FCB, zeby klub mogl dalej funkcjonowac jako najwiekszy i decyzje zeby byly dobre :) a na OCene rządów Rossela przyjdzie czas za pare lat jak bedzie konczyc ;P
0
nawet nie chce slyszec o odejsciu Daniego.. on musi zistac !!! to jest element kreegoslupa ukladanki Pepa i najlepsi musze zostac, tacy jak chocby Dani AaLVES..
0
bez przesady.. Ronald sie jeszcze jakos wybitnie jako trener nie sprawdzil :P ty go od razu chcecie na lawce Barcy :)
0
parafrazujac jego slowa... pilkarze Rayo powinni takczyc na Estadio Vallecas po golu... Thiago albo Messiego :P skonczmy te szopke :)
0
czemu tak ni tanczyli jak Torres strzelil gola na CN ?? on tak naprawde powiedzial ?? bo ja juz mam metlik w glowie.. dla mnie nic zlego sie nie stalo;/
0
nadachu - diabelski niefart.. ech lepiej bym tego nie ujał .. i to sie tyczy zarowno GD ale przede wszystkim dwumeczu z Chelsea.. ale nic tam teraz maja o co grac = pokazaac reszcie swiata ze fotel szefa wszystkich szefow w europejskim futbolu jest nadal F.C. Barcelona :)