0

szkoda Thiago...lacznie 3 pilkarzy Barcy omija EURO z powodu kontuzji... masakra :( oby wypoczeci chociaz dobrze grali w nastepnym sezonie :)

0

wow, wyjatkowo zgadzam sie w 100% z Mourinho.

0

10Messini
oczywiscie ze tak... a zeby zrobic sobie lepiej, wypisuja ze Barca gra nudno bo duzo podan a Real zjawiskowo bo syzbkie kontry... uproszczenie godne gimbusa ;P

0

ksabaluga, Messi 8510
oni szaleja od kilku lat i nie moga wytrzymac.. teraz wygrali JEDEN mecz z nami , zdobyli JEDNO trofeum i juz pisze ze koniec cyklu, Barca do niczego, Real wielki... nigdy nie mieli do nikogo szacunku ;p oby sie srogo zawiedli :)

0

10Messini
z racji tego ze mam dosc mocne nerwy.. wchodza tam dla zabawy :P poczytam troche i nie moge ;P banda frustratow.. ;p

0

na rm.pl juz padaka na forum.. ojoj co za komentatorzy za barca, messi slaby tak naprawde, Pep odchodzi jak tchorz z tonacego kretu..
"tonacego".. zobaczymy.. o niczym innym nie marze zeby im w nastepnym sezonie solidnie wp***ic. :)

0

kurcze sklad chyba w 100% zgodny z przewidywanym (Sport) .. normalnie szok :P

0

widze ze wszyscy sa za 4-3-3 i bardzo dobrze :) oby Tito tez tak to widzial ;p

0

Bez Puyola i Villi Hiszpania bedzie miec ciezko :(

0

szkoda... fatalny news mimo wszystko.. ;(

0

1. nie wiem , jakby obie strny tego chcialy to mozna sprobowac ale nie wiem na 100.
2. ZOSTAWIC (najwazniejsze z 10 )
3. lewa obrona
4. mozna sprzedac jednego a drugiego zatrzymac , ale ja bym osobiscie ich zatrzymal. raczej.
5. przynajmniej jednego z tej dwojki sie pozbyc...
6. 4-3-3-
7. odpowiadac ale kulturalnie i madrze, zeby tamtemu jape zamknac.
8. linia Pepa zdecydowanie..
9. tu sie nie wypowiadam ale logiczniej wyglada zeby kogosc fajnego poszukac,
10. Bojan NIEpotrzebny.

0

ponoc Villa nie jedzie na EURO .. ;(

0

niech obie zagraja w domowych strojach :)

0

domowe - takie sobie ale do przelkniecia (jak ktos pisal) gdy ubiegloroczne 1 raz widzialem tez spadlem z krzesla a potem je nawet zaakceptowalem wiec kto wie..
rezerwowe - slabe.
alternatrywne- bylby ok, najlepsze , gdyby bylo wiecej niebieskiego... tak bylo we wstepnym projekcie.

0

KamilFCB
gdzie ty widzisz zolte? :P
ja widze "takie sobie" pomaranczowe

0

a tak wogole to repra Hiszpanii tez nie spiewa hymnu.. leci jedynie melodia w tle :) Ten aGUIRRE to niezly oszolom :)

0

tyle jego co se pogada... oczywiste ze FINAL SIE ODBEDZIE :)

0

1 stroj - slaby ale do przezycia (jak PSG) 2- slaby , ciezkie do zaakceptowania ;/
3 - zupelnie niezly.

0

3 stroj mi sie podoba... 1 i 2 nie ;/ chociaz 1 jeszcze ujdzie ale drugie to nie.

0

Bartix, Lukasz Nidzica,
no wiem o tym ale to i tak sie wydaje niemozliwe zeby klub byl "stratny" na wygraniu tych trofeow.. sadze ze w ostatecznym rozrachunku "oplaca sie jednak wygrac" :P

0

legendarny mecz na zawsze ale druzyna pepa wymiata(la) bardziej i ten final z Wembley sprzed roku to bylo dopiero show :)

0

nie ogarniam.. nie wczutuje sie szczegolowo ale chce ktos wmowic ze zaoszczedzilismy kase ze nie wygralismy LM i LL ? chyba za wygranie obu tych rozgrywek dostalibysmy duzo wiecej :)

0

no to tylko w finale ograc Real... bo na GD sie zapowiada... musi byc zemsta za Puchar Krola :)

0

Trojux, ACRAB
ja bym innaczej nazwal..
2008- Man Utd wygrywa , a w 1/2 z Barca
2009- Barca
2010- Inter wygrywa (1/2 z Barca)
2011- Barca
2012- Chelsea wygrywa (1/2 z nami)
2013- barca ?? :D

0

mam nadzieje ze dramat futbolu II w wykonaniu X.Alonso to ma na mysli wczorajszy final i nasz polfinal z Chelsea... bo chyba nie real-bayern :)

0

ja sie pytam... po co zamieszczacie opinie tego goscia(Pportugalczyka) ??
jaki to ma zwiazek z Barca ? :)

0

2008 - 1/2 Barca odpada ze zwyciesca Man utd
2009- Barca wygrywa
2010- Barca odpada ze zwyciezca Interem
2011- Barca wygrywa
2012- Barca odpada ze zwyciezca Chelsea
2013- ???

0

fajne :))

0

we wczorajszym przegladzie sportowym czytalem dziwny acz ciekawy, krotki tekst w rubryce dot. EURO.. "Puyol nie pęka" .. chodzilo o to ze Carles szybko sie regenruje, walczy dzielnie z czasem i ponoc Del Bosque 27 maja ma podjac decyzje co do Puyola i EURO.. moglby zaczac grac od fazy pucharowej albo ost meczu grupowego... Villa z tej dwojki ma wieksze szanse ale Puyol nie jest bez szans...
czy to znaczy ze to jeszcze wogole mozliwe ??

0

Bwin to Real wiec nic mnie nie dziwi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?