0

Santana10
juz miesiac przed EURO bylo wiadomo ze Alba bedzie gral w 1skladzie po kontuzji Puyola.. i tak to jest postac pierwszoplanowa... wiec dziwie sie ze jedzie na IO.. spojrz na tamta kadre... tam sa zupelnie inni pilkarze.

ps. znowu jakis "ktos" mnie minusuje pod wypowiedzia... tylko niektorzy umieja tutaj czytac ze zrozumieniem.. brak slow :P

0

w sumie dziwne bo Alba to dzis gwiazda La Roja i EURO a na Igrzyska jada gracze bardziej "drugoplanowi", wiec zaskakujace ze Milla powolal Jordiego Albe tez na IO :)

0

to dosc logiczne bo gral z 18 a 18 jest pusta :)

0

tak i Ramos co warto wspomniec bardzo sie przyjaznil z Puerta bo znali sie z czasow z Sevilli... razem chodzili na miasto itd ... to dlatego Ramos zawsze sie patrzy w niebo w trakcie hymnu :)

0

Napisz komentarz...ech 4 lata temu Xavi, dzis Iniesta... to prawdziwi geniusze naszych czasow :))

0

gdyby wczoraj wygraly Wlochy to na 100% wygralby Pirlo :) ale po wczorajszym finale nie ma nawet opcji zeby wygral jakis Wloch.. musi byc Hiszpan i od razu wychodzi Iniesta na proawdzenie :) Brawo DON Andres !! :)

0

NAWET nie zdazyl ibi dobrze pograc... :(

0

no to sie okazuje ze Balotelli to byly gracz Barcy :D

0

chcialebym w finale zobaczyc Hiszpanie z forma z dogrywki z meczu z Portugalia :P wtedy wreszcie pojawil sie blysk, magia... :)

0

ludzie zebyscie widzieli jak chocby na rm.pl sie nasmiewali ze graczom Barcy (rzekomo) nie idzie a EURO to Real.. dzisiaj mozemy powiedziec ze Real sie wykruszyl a Barca gra w finale :) (oczywiscie z pomoca hiszpanskich graczy z Madrytu).. liczy sie to jak mezczyzna konczy a nie... :D

0

fantastico :D poprostu bomba !! :) Jordi Alba znowu w Barcy :)

0

czyli dobrze rozumiem ze trenerow ulaskawia a pilkarzy za mniejsze wystepki (poza Marcelo) juz nie ?

0

1) brak Villi - nie ma kto strzelac , musza wiecej klepac
2) brak w kadrze Messiego wiec granie z falszywa "9" nie ma sensu.. ani Silva ani Cesc go nie zastapia.. (tzn sens ma ale nie wyglada tak pieknie)
3) brak Puyola- Tarzano gralby z Pique na stoperze, zas Ramos poszedl by na prawa obrone gdzie by wyrzucil drewnianego Arbeloe..
4) do tego dochodzi zmeczenie dlugim sezonem
5) mysle ze animozje Real - Barca jednak nie maja znaczenia :)

0

dorry ale z Drogba yto zescie pojechali... Didier na pewno nie zgarnie Zlotej Pilki... co do CRa natomiast... to gdyby Portugalia wygrala EURO to niestety CR w tym rokui wygra... - bez dwoch zdan.. najlepiej nwiec gdyby juz dzis Hiszpania go weliminowala.. wtedy szanse Messiego sa duze oczywiscie... pytanie jeszcze kto wygra EURO ? Bo gdyby np. Hiszpania wtgrala to Iniesta ma duze szanse :)
VIVA ESPANA !

0

jesli mowa o Pedro to mam wrazenie ze wraca do duzej formy.. ale trzeba dac mu czas zeby tu udowodnoil :P

0

mariuszkab22
ale i tak ich nie lubimy :) oby Hiszpania wyeliminowala ich w 1/2 :) a potem final marzyn, klasyk naszych czasow = Hiszpania - Niemcy.

0

widzialem dzisiaj okladke "Sport Bilda" .. :P Niemcy trkatuja srpawe tak jakby Pep jzu byl 1.5 noga w Bayernie Monachium... no coz... :)

0

KingLeonidas
Xabo Alonso owszem, jeszcze na mundialu to bylo najslabsze ogniwo.. teraz wyprzedza go chyba tylko Arbeloa.. ale nie Xavi.. na litosc boska .. w kazdym meczu jeden z najlpeszych pilkarzy,... bylem na ostatnich dwoh meczach na zywo i dokladnie sie przygladalem jak avi kieruja gra.. wczoraj bylo troche trudniej.. ale Xavi to jeden z najlepszych w kadrze.. Iniesta mimo wszystko robi chyba najlepsze wrazenie..

0

Pablo86
jak Portugalia nie dojdzie minimum do 1/2 EURO to CR wogole sie do zlotej pilki nie zblizy..

0

Francja chyba wyjdzie z 1 msc.. Hiszpanie tez.. wiec RACZEj nie dojdzie do takiego meczu :)

0

Bruma, Mateusz17
Jasina owszem, ale ten drugi to byl Radoslaw Gilewicz.
co do tej pary to pamietam jak pare dni temu komentowali Niemcy-Holandia i byli mega stronniczy co do niemiec.. myslalem ze zaraz zaczna po niemicku mowic.. dzis Portugalia, a w zasadzie CR.. ale co by nie mowic CR (akurat dzis) zagral b. dobry mecz a Portugalia byla duzo lepsza.. ciezko sie zachwycac Holandia , kiedy gra taki dramat... poki co najwieksze rozczarowanie EURO :)

0

wczoraj obejrzalem tylko 1 polowe bo zaraz Polska grala i trzeba bylo leciec ale wlasnie leci powtorka na Sportklubie.. trzeba zobaczyc miny Realu i chlopakow z Barcy swietujacych... to jest to:) walka do konca !! VISCA EL BARCA :))

0

Hiszpania ma styl Barcy.. a gracze Barcy sa w jej kolektywnie najwazniejsi.. a nie np. Cassilas ktory ma generalnie malo roboty i jest bramkarzem, nie Arbeloa ktory przypadkiem gra w 11 bo inni sa kontuzjowani, nie Alonso ktory jest uznawany za jedno ze slabszych ogniw pierwszej "11" , tylko Ramos nadaje troche ton jako dobry prawy obronca.. (stoper roznie).. o Albiolu przez grzecznosc nie wspominam bo on przypadkiem znalzal sie w kadrze na EURO (czyt. kontuzje).

ale Mou musi swoje powiedziec.. tylko zeby doczepic sie Barcy.. gosc ma ewdentnie komleks naszego klubu..

0

zly sklad bo Torres bez szans ale co tam .. Del Bosque wymysli najlepiej :))
bede tam dzisiaj na PGE Arenie i chce zobaczyc bramkostrzelnych, pieknie grajacyh Hiszpanow..bo w jak nie dzis to kiedy ??

0

wogole co to za text... normalny zawodnik z jajami olalby to i poszedl dalej... a ten cwok idzie do kamer i sie wyplakuje gdzie to Messi nie byl rok temu... pomijam fakt ze zawalil mecz i jeszcze wciaz moze odpasc (rowniez)..

0

dodam ze po tej masakrycznej setce , Dania zrobila kontre i wyrownala na 2;2 i wowczas moglobyc tak ze CR wyrzucil swoja druzyne z EURO , lecz Valera uratowal tylek :)

0

ty sie CR nie osmieszaj płaczku , gdyż 1) zmarnowales dzis masakryczne setki, w tym jedna tak ze sie to nadaje do futbolowych jaj 2) ciagle mozesz odpasc " na tym etapie"..

0

kto by nie wyszedl tak czy owak w 3 kolejce MOCNO za Holandia , no bo chyba malo kto chce zeby Portugalia wyszla :)

0

mam tylko jedno zadanie... Dani Alves !! ten chlopak musi zostac w Barcy.. co do reszty nie sa oczywiscie nie do zastapienia , ale nie wierze ze wszyscy mogli by odejsc :)

0

bede w czwartek na PGE Arenie i licze zobaczyc jakas piekna bramke Barcelonisty :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?