0

archero...masz racje - u was nigdy tak nie bedzie.... lec na rm.pl

0

KacperFCB
nie tylko Ciebie,, to kawal pajaca jest ten Jagoda... koles generalnie robi sobie dobrze na zywo na antenie kiedy mowi o Realu i Mourinho :p

0

Kosmo... Primera Ddivision jest najlepsza na swiecie, tylko Angielska jest poprostu najciekawsza i najbatrdziej emocjonujaca :) a to dwie zupelnie rozne rzeczy.

0

Chelsea miala fure szczescia w ub. sezonie, byli mocno gorsi od nas , ale slabsi byli tez od Bayernu w finale, od Napoli w 1/8, z Benfica w 1/4 wygrali ale bez polowu i fajerwerkow.. dobrze zeby teraz odpadli w grupie, bo ich az zal ogladac... spojrzcie co z nimi zrobilo Atletico w SP :]

0

Kaka mam tam zaj**sty kontrakt i zarabia jedne z najwiekszych pieniedzy, to jak ktos zauwazyl kiedy nie wiadomo o co chodzi to... Real sam wpadl we wlasne sidla.. a Kaki szkoda (ale tylko pilkarsko).

0

Xavi wykrakał :P co do Villi to licze ze bedzie coraz czesciej grywal i przede wszystkim zaczynal mecze w "11"..

0

sytucja z mESSIM w 66 minucie to skandal... tyle mozna powiedziec... karny i zolta kartka jak nic... kazdy glupi to widzial ;/

0

mysle ze w przyszlym tygodniu nie ma innej opcji niz 2 zwyciestwa :)

0

ktos fajnie zauwazyl ze Villa ma tyle samo goli cop CR, a zagral tylko dwa kwadranse, zas Ronaldo niemal cztery pelne mecze :D

0

jest fajnie :) Barca dzis zagrala dobry mecz - poprawila mi humor na sobotni wieczor :P a tak ogolnie to uspokoilem sie patrzac na te gre

0

powiem krotko Ladies & Gentlemans ----- VILLA VILLLA MAARRAAVILLLAAA !!

0

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

0

VILLLA!!!!!!!!!!!!!!!

0

uffff :)))))))))))))

0

co za kpiny !!!!!!! karny jak nic :)))

0

powiem tak : nie jest najgorzej jak na gra rezerwowym skladem, w sensie wmiare przyzwoicie ale bez fajerwerkow.. ja dla swietego spokoju, w 2 polowie wrzucilbym Ville za Tello, Messiego i Alvesa... albo chociaz dwoch z nich :)

0

gooooooooooooooooooool :) znouwu Adriano

0

ech chcialbym Ville :)))

0

adrian10087
gdzie ty to widzisz ?? :D
ostatnio go czesto widywalem na Eurosporcie i nie widzialem zeby Kluivert byl jakis "grubszy" ;P

0

widze ze wszyscy sie stesknili za MVP... ja juz o tym mowilem od dawna ale wtedy jeszcze wszyscy wzdychali za Alexisem :)

0

szkoda ze nie sobota... troche sie juz przywyczailem ;p atmosfera w srodku weekendu jest najlepsza :) ale nie to najwazniejsze... niech pokaza realowi ktory klub nadal jest najlepszy :) Visca el Barca !

0

no tak najlepiej liga francuska... czemu nie portugalska?? wielu fanow Barcy to takze fani pilki hiszpanskiej... a ogolnie to jakas paranoja... nawet w przypadku niepodleglosci Barca musi grac w La Liga...
jeszcze jedno... pomyslcie jakby na to zareagowal Espanyol.
ps.wiecej sprzeciwu niz zadowolenia na calym swiecie..

0

paranoja... przy calym szcunku dla suwerennosci Katalonii lepiej jest tak jak teraz :]

0

szkoda... ;/

0

nie jestem za.. lubie Katalonie, COsta Brava itd.
ale lubie tez cala Hiszpanie, ktora duzo by stracila a i Katalonia rowniez... obie strony :] wyobrazacie sobie lige katalonska ? :D

0

niektorzy ostatnio mowili ze tesknia za Pepem, za ROnaldinho.. ja moge dodac ze troche tesknie za Laporta :P dobry chlopak byl na sterach Barcy :]

0

ROO to chyba taki cichy Barcelonista:P podczas GD udzielal sie na twitterze na nasza korzysc :P po raz 17 powtarza ze Messi jest najlepszy i przynajmniej z 7 razy mowil ze Barca to najlepsza druzyna swiata... dobrze :)

0

sobotnie pory sa dobre,... a mecz mozna obejrzec u kogos albo w pubie jak na miescie :)

0

do siusky - blad.

0

Just Do It
3city.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?