Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
archero...masz racje - u was nigdy tak nie bedzie.... lec na rm.pl
0
KacperFCB
nie tylko Ciebie,, to kawal pajaca jest ten Jagoda... koles generalnie robi sobie dobrze na zywo na antenie kiedy mowi o Realu i Mourinho :p
0
Kosmo... Primera Ddivision jest najlepsza na swiecie, tylko Angielska jest poprostu najciekawsza i najbatrdziej emocjonujaca :) a to dwie zupelnie rozne rzeczy.
0
Chelsea miala fure szczescia w ub. sezonie, byli mocno gorsi od nas , ale slabsi byli tez od Bayernu w finale, od Napoli w 1/8, z Benfica w 1/4 wygrali ale bez polowu i fajerwerkow.. dobrze zeby teraz odpadli w grupie, bo ich az zal ogladac... spojrzcie co z nimi zrobilo Atletico w SP :]
0
Kaka mam tam zaj**sty kontrakt i zarabia jedne z najwiekszych pieniedzy, to jak ktos zauwazyl kiedy nie wiadomo o co chodzi to... Real sam wpadl we wlasne sidla.. a Kaki szkoda (ale tylko pilkarsko).
0
Xavi wykrakał :P co do Villi to licze ze bedzie coraz czesciej grywal i przede wszystkim zaczynal mecze w "11"..
0
sytucja z mESSIM w 66 minucie to skandal... tyle mozna powiedziec... karny i zolta kartka jak nic... kazdy glupi to widzial ;/
0
mysle ze w przyszlym tygodniu nie ma innej opcji niz 2 zwyciestwa :)
0
ktos fajnie zauwazyl ze Villa ma tyle samo goli cop CR, a zagral tylko dwa kwadranse, zas Ronaldo niemal cztery pelne mecze :D
0
jest fajnie :) Barca dzis zagrala dobry mecz - poprawila mi humor na sobotni wieczor :P a tak ogolnie to uspokoilem sie patrzac na te gre
0
powiem krotko Ladies & Gentlemans ----- VILLA VILLLA MAARRAAVILLLAAA !!
0
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
0
VILLLA!!!!!!!!!!!!!!!
0
uffff :)))))))))))))
0
co za kpiny !!!!!!! karny jak nic :)))
0
powiem tak : nie jest najgorzej jak na gra rezerwowym skladem, w sensie wmiare przyzwoicie ale bez fajerwerkow.. ja dla swietego spokoju, w 2 polowie wrzucilbym Ville za Tello, Messiego i Alvesa... albo chociaz dwoch z nich :)
0
gooooooooooooooooooool :) znouwu Adriano
0
ech chcialbym Ville :)))
0
adrian10087
gdzie ty to widzisz ?? :D
ostatnio go czesto widywalem na Eurosporcie i nie widzialem zeby Kluivert byl jakis "grubszy" ;P
0
widze ze wszyscy sie stesknili za MVP... ja juz o tym mowilem od dawna ale wtedy jeszcze wszyscy wzdychali za Alexisem :)
0
szkoda ze nie sobota... troche sie juz przywyczailem ;p atmosfera w srodku weekendu jest najlepsza :) ale nie to najwazniejsze... niech pokaza realowi ktory klub nadal jest najlepszy :) Visca el Barca !
0
no tak najlepiej liga francuska... czemu nie portugalska?? wielu fanow Barcy to takze fani pilki hiszpanskiej... a ogolnie to jakas paranoja... nawet w przypadku niepodleglosci Barca musi grac w La Liga...
jeszcze jedno... pomyslcie jakby na to zareagowal Espanyol.
ps.wiecej sprzeciwu niz zadowolenia na calym swiecie..
0
paranoja... przy calym szcunku dla suwerennosci Katalonii lepiej jest tak jak teraz :]
0
szkoda... ;/
0
nie jestem za.. lubie Katalonie, COsta Brava itd.
ale lubie tez cala Hiszpanie, ktora duzo by stracila a i Katalonia rowniez... obie strony :] wyobrazacie sobie lige katalonska ? :D
0
niektorzy ostatnio mowili ze tesknia za Pepem, za ROnaldinho.. ja moge dodac ze troche tesknie za Laporta :P dobry chlopak byl na sterach Barcy :]
0
ROO to chyba taki cichy Barcelonista:P podczas GD udzielal sie na twitterze na nasza korzysc :P po raz 17 powtarza ze Messi jest najlepszy i przynajmniej z 7 razy mowil ze Barca to najlepsza druzyna swiata... dobrze :)
0
sobotnie pory sa dobre,... a mecz mozna obejrzec u kogos albo w pubie jak na miescie :)
0
do siusky - blad.
0
Just Do It
3city.