Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze : ciagly brak skutecznosci... i tyle ! nic wiecej.. poza tym bylo niezle..
choc ja widze ze jak Messi sie odblokuje to i FCB nie bedzie miala problemu z brakiem skutecznosci.
0
no i porownajcie Emerego albo Pepa do tego nedzarza Mourinho albo jego pseudo aystenta Karanki ? :)
0
pies ich jeb*ł !! grunt to wygrac i 1:0 w trofeach .. mam nadziej ze ten awans ich umocni mentalnie i beda terz grac wielki mecze.. gramy do konca rowniez o lige :))
0
dobry ziom ten Llorente !
0
niestety PEWNE ale ze nie na SB.. zle doczytalem... maja tyfusy robic remont na Bernabeu,.. H*J z tym !
0
dobra juz wiem - PEWNE !
0
czy jest juz pewne ze final bedzie na SB ??
0
lata 80/90 - Gullit Van Basten , Rijkaard.. wiecej nie trzeba dodawac :)
0
ja mam czuja ze awansujemy.. tam bylismy lepsi wiec dzisiaj.. bez jaj !! :) 2;1 albo 3;1 dla barcy.
0
jedyny mozliowy sklad.. ew. drugi to Cesc w pomoc a na atak Tello albo Isaac. ale sklad niezly :)
0
ma pecha ze gral akurat te dwa sezony kiedy nie wygrali mistrza.. i musial skonczyc w 2008 roku kariere ze wg na zdrowie.. gdyby zostal (mogl tez odejsc) to mialby piekne ukonorowanie kariery 6 trofeami :)
0
czyzby powtorka z 2009 ? FCB-Bilbao najbardziej utytulowana kluby w CdR :)
0
Stempel
na pewno nie zagra.
0
ten sklad na ilustracji NAJlepszy.. nie ma co zmieniac . :)
0
zdjecie 27.. dwaj przyjeciele z boiska :)
0
wszystko fajnie... ale co Zola u nas robil ? xD
0
Messi gol plus asysta..o czym tu gadac ?
0
Reiziger i te jego usta :P a tak serio swietny obronca.. mysle ze by dal dzisiaj sobie rade w FCB (w najlepszej formie),, dzisiaj jest zespol, wtedy brakowalo mentalnosci i kolektywu bo na pewno nie brakowalo swietnych graczy.. chociaz takich geniuszy jak Xavi Iniesta w srodku to na pewno :) no i ta kolonia holenderska ;/ to nigdy nie przynosi dobrych efektow :)
0
Visca el Guaje !!
0
ja bym wiecej pomylek wychwycil i to na nasz niekorzysc ale PO CO? Niech Barca gra swoje i zgodnie z tradycja zachowuje sie innaczej - nie szuka spiskow u sedziow .
0
50 tys... niezla frekwencja.
0
rajder92
a sjad ty to wiesz? wrozka jestes??
i kto tu ma zerowa wiedze :P
0
dla mnie Messi gra bardzo dobrze ..brakuje tylko gol ;/ moze sie teraz odblokuje i zamist 5 bedzie tutaj note 9 otrzymywal :)
0
aaaa xD
0
Stelios - kto?
0
skonczcie z tym Tello :D
nie wierze w ten sklaad, nie wierze ze Xavi nie zagra.
0
gdzie on Ci Pique przypomina ? :DD
0
Pablo86
co ty masz do Xaviego
ps Krol Carles I Puyol !!!
0
w trojmiescie teraz -21 st.. a oni pewnie maja ok 0 i zima :P
0
Feliz cumpleaños, Pique!