0

Najgorsze : ciagly brak skutecznosci... i tyle ! nic wiecej.. poza tym bylo niezle..
choc ja widze ze jak Messi sie odblokuje to i FCB nie bedzie miala problemu z brakiem skutecznosci.

0

no i porownajcie Emerego albo Pepa do tego nedzarza Mourinho albo jego pseudo aystenta Karanki ? :)

0

pies ich jeb*ł !! grunt to wygrac i 1:0 w trofeach .. mam nadziej ze ten awans ich umocni mentalnie i beda terz grac wielki mecze.. gramy do konca rowniez o lige :))

0

dobry ziom ten Llorente !

0

niestety PEWNE ale ze nie na SB.. zle doczytalem... maja tyfusy robic remont na Bernabeu,.. H*J z tym !

0

dobra juz wiem - PEWNE !

0

czy jest juz pewne ze final bedzie na SB ??

0

lata 80/90 - Gullit Van Basten , Rijkaard.. wiecej nie trzeba dodawac :)

0

ja mam czuja ze awansujemy.. tam bylismy lepsi wiec dzisiaj.. bez jaj !! :) 2;1 albo 3;1 dla barcy.

0

jedyny mozliowy sklad.. ew. drugi to Cesc w pomoc a na atak Tello albo Isaac. ale sklad niezly :)

0

ma pecha ze gral akurat te dwa sezony kiedy nie wygrali mistrza.. i musial skonczyc w 2008 roku kariere ze wg na zdrowie.. gdyby zostal (mogl tez odejsc) to mialby piekne ukonorowanie kariery 6 trofeami :)

0

czyzby powtorka z 2009 ? FCB-Bilbao najbardziej utytulowana kluby w CdR :)

0

Stempel
na pewno nie zagra.

0

ten sklad na ilustracji NAJlepszy.. nie ma co zmieniac . :)

0

zdjecie 27.. dwaj przyjeciele z boiska :)

0

wszystko fajnie... ale co Zola u nas robil ? xD

0

Messi gol plus asysta..o czym tu gadac ?

0

Reiziger i te jego usta :P a tak serio swietny obronca.. mysle ze by dal dzisiaj sobie rade w FCB (w najlepszej formie),, dzisiaj jest zespol, wtedy brakowalo mentalnosci i kolektywu bo na pewno nie brakowalo swietnych graczy.. chociaz takich geniuszy jak Xavi Iniesta w srodku to na pewno :) no i ta kolonia holenderska ;/ to nigdy nie przynosi dobrych efektow :)

0

Visca el Guaje !!

0

ja bym wiecej pomylek wychwycil i to na nasz niekorzysc ale PO CO? Niech Barca gra swoje i zgodnie z tradycja zachowuje sie innaczej - nie szuka spiskow u sedziow .

0

50 tys... niezla frekwencja.

0

rajder92
a sjad ty to wiesz? wrozka jestes??
i kto tu ma zerowa wiedze :P

0

dla mnie Messi gra bardzo dobrze ..brakuje tylko gol ;/ moze sie teraz odblokuje i zamist 5 bedzie tutaj note 9 otrzymywal :)

0

aaaa xD

0

Stelios - kto?

0

skonczcie z tym Tello :D

nie wierze w ten sklaad, nie wierze ze Xavi nie zagra.

0

gdzie on Ci Pique przypomina ? :DD

0

Pablo86
co ty masz do Xaviego

ps Krol Carles I Puyol !!!

0

w trojmiescie teraz -21 st.. a oni pewnie maja ok 0 i zima :P

0

Feliz cumpleaños, Pique!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?