Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hehe no to Pep pojechal podwojnie.. :D
0
nie podoba mi sie to. 3 obroncow? i Dani w tym ustawieniu to nie to samo.. :( mam nadzieje ze to tradycyjnie wymysly Sportu nie majaca nic wspolnego z prawda :P
0
messi
jaki Fabregas?? pogielo ? :P
0
dla mnie zelazna defensywa to Dan- Pique, puyol-Abidal.. i nie ma co kombinowac :) kombinowac mozna na skrzydlach albo na DM..
0
gol w meczu na 6-2 asysta pietka w ostatnim SP na CN.. To tyle co mi sie przyypomina z miejsca, opd razu (pewnie jest wiecej).. no i do tego symbol manity, przeciez to on łape wystawil mediom :P
0
Alexis gra fajnie, spektakularnie ale jeden maly munis ze duzo sie kiwa i jkaby troche mniej gra z zespolem :P ale pewnie sie ogra:)
0
VV- Dani Alves , Pique, Puyol , Abidal - Sergio B (Masche), Xavi, Iniesta - Alexis (pedro) , Villa(Cesc), Messi. .z Atakiem mozna kombinowac.
0
zajebisty mecz.. :)) ale sedzia mnie wku***il - powinno byc 6-0 :]
0
zwroccie uwage ze rzadko sprawdzaja sie sklady typowane przez Sport wiec nie ma sie czym podniecac :P
0
za to hit Hiszpania - Wlochy i wszystkie mecze La Roja na PGE aArenie w Gdansku . :)
0
gdzie on tam pododny do Fabsa.
0
lewan
pamietam jak barca grala z wisla 3 lata temu i duza czesc byla za wisla :P ja bylem na tym meczu w Krakowie i w 100% za Barca (mimo iz wisle akurat tez lubie).. niektorzy mnie za to potepiali hehe
0
zaje*te losowanie = Polska w grupie marzen a Hiszpania wszystkie mecze w Gdansku :)) tylko jeszcze bilety trzeba zalatwic :P
0
ja mnysle ze remis na SB nie bedzie najgorszy... gramy jednak u nich.. znajac zycie znowu Jose w przyszlym tygodniu nie bedzie kosil trawy itd :P
remis pozostawia 3/6 pkt (zobaczymy jak real zagra na El Molinon i na Sanchez Pisjuan)..ale mamy jeszcze wiele kolejek i.. GD na Camp Nou .. wierze ze bedzie lepiej :)
0
swoja droga ciekawe komu w takim meczu kibicuja fani Barcy (poscy fani Barcy)... mi generalnie wisialo kto wygra ale ciesze sie Barca im wbila :)
0
no nieladne wymuszenie ale na szczescie moze zagrac :) nie pochwalam ale ciesze sie :P
0
szczerze olewajac kwestie pilkarskie tylko pozaboiskowe to zawsze wolalem Pele od Deigo bo Maradona to troche oszolomiasty (co tu duzo nie mowic).. ale tutaj wole Diego choc przesadzil z lekami :D
Natomiast Pele chrzani 3 po 3 o troche bufoniasty sie zrobil brazyliczyk :)
0
vangoor
bez kitu Barca nas rozpiescila jak bachorow jedynakow :D ale z durgiej strony Real mou tylko czeka na nasze potkniecia wiec trzeba sie miec na bacznosci :D
bede skakal z radosci z kazdego tytulu w tym sezonie :)
0
vangoor
swoja droga kazdej druzynie zycze takich "slabych" moemntow (tylko) :p
0
Bingoo - a temu o co chodzi ? :D
0
a Barca rozjebala Trojmiasto :P Asseco Prokom - Regal Barca 45:76 :)
0
La Pulga M
ja jestem w tym momencie za 4-3-3.. oni i tak tylko bywaja na swoich pozycjach a ja np. nie wyobrazam sobie Daniego jako prawego przy 3 obroncow bo wtedy jest mniej kreatywny a rowniez nie chce rezgnowac ani z z pique ani z Puyola.. zatem
VV - Dani, Pique,Puyol, Abidal - Sergio/Masche,Xavi, Iniesta - Pedro/Alexis, Villa, Messi.
0
ech.. paru super graczy trafilo na zle czasy w Barcelonie a zasluzyli by byc bardziej TOp :) np. Cocu ale jeszcze OVermars, Kluivert, Rivaldo...w dzisierjszej Barcy grali by tez pierwsze skrzypce :]
0
no mozna powiedziec.. nareszcie bo juz wygladal coraz mniej ciekawie :P
0
buzinga
wszystko sie zgadza. w zeszelym roku kadra byla troche za waska a rotacji troche za malo.. ale w tym roku Pep poszeld terapia wstrzasowa a nie stopniowa :P Uwazam poprostu ze te rotacje i zabawy skladem sa troche..za duze./ to wszystko :) ale miejnmy nadzieje ze ten sezon rowniez da nam wiele radosci a teraz Barce bedzie grac coraz ladniej :)
0
czyli na GD moze byc.. dobrze lepiej niech bedzie w obiegu :)
0
buzinga
zmiany ustawienia rowniez. ale to takze rotacje :) to ze gralismy bez pary puyol pique wiele razy. dziury w obronie.. za duzo eksperymentow.. moim zdaniem moze nie kryzys ale zalamanie formy w meczu z getafe przezlalo swoja gorycz i teraz bedzie juz lepiej.. tylko niech gra brdziej stabilny sklad + zmiany kosmetyczne :)
Pzdr
0
buzinga
no ja to widze troche innaczej z Henrym choc fakt ze w 09/10 nie gral juz tak czesto jak wczesniej..
co do Busiego to przeloz jego umiejetnosci na system gry barcy.. pasuje idealnie - powtarzam . tez lubie Yaya i nie mialbym nic przeciwko gdyby ktoregos dnia Toure wrocil do Barcy..
co do rotacji mam lekko odmiennie zdanie... owszem. wiem ze w dlugim okresie przyniosa dobre skutki ale chce rowniez zeby Barca wygrywala w tym sezonie..i tu moim zdaniem lekko Pep przesadza(ł) .. z tym Cuenca..albo sadzaniem Puyola czy Xaviego (lub kogos nie pameitam) na trybunach.. albo Adriano w ataku a Pedro i Villa w tym czasie siedza na lawce.. ta niepewna obrona (przez rpotacje0.. moim zdaniem to jest zrodlo naszych problemow w tym sezonie = brak stabilnosci , ktora nas wczesniej wyrozniala.. mozna robic rotacje ale bardziej stopniowo (lagodnie).. mam nadzieje ze teraz wszystko bedzie lepiej :)
0
pitolicie.. Villa jest bardzo dobry :)
0
Xavi, Iniesta, Glos z Szatni , Messi, teraz to.. jest co kupowac na swieta albo sobie i czytac :P pomijam Giggsow, Zlatanow itd :)