Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no a na onecie juz pisza ze Fabs nie zagra na GD :P
0
"w naszej pracy arbiter nie istnieje" .. no to Mmou moglby sie pouczyc troche :) tak sie powinno mowic a fakt ze arbiter pare razy przesadzil i gol powininen byc uznany .
a teraz trzeba sie brac do roboty i wygrywac mecze . sezon dlugi :)
0
moja krotka diagnoza : ZA DUZO rotacji.. ZA MALO stabilnosci - traci jakosc, FCB gra wolniej itp.. Pep za duzo komibinuje a ub. roczna druzyna byla przeciez rpawie idealna,..
Powiem krotko- Mam nadzieje ze ta porazka nimi wstrzasnie i pocisna ostro... rozniwez w GD i KMŚ.. bo sezon jeszcze dlugi :)
co cie nie zabije, to cie wzmocni..
Visca el Barca !!
0
powtarzam...rotacje,rotacje, rotacje... co za duzo to nie zdrowo ;// ale nic ogaldamy do konca i wierzymy :)
0
z jedej strony 3-4-4 mogloby sie dzis sprawdzic ale z drugiej 4-3-3 VV- DA,Pq,Py,Abi-SB,Xa,Ini-DV,Ped,Messi.. kiedy ja ostatnio widzialem taki zajebisty sklad ?? Pep za duzo eksperymentuje ze skladami. :)
0
zgodza z niebyt wysoki ocenami bo to nie byl wcale wybitny mecz Barcy :) Nasza wielka ekipa stac na jeszcze wieksze mecze a co do Xaviego dalbym 9 - mial jednak udzial przy wszystkich golach, rzadzil tym meczem :]
0
messi
zgadza sie i to najlepszy dowod ze Barca Rijkaarda i Pepa sie rozni od siebie (chociaz troche).. co madrzejsze (?) trolle gadaja ze Pep zpija piane po ryjku :P
0
no w sumie dosc zrozumiale :] ale nie wiem co to ma do Barcy ten artykuł :P
0
No na razie to Red Devils musza sie napracowac zeby z grupa wyjsc.. mysle ze w obecnej formie sa bez szans z Barca ale za jakis czas kto wie
0
dla mnie Messi przesadzil z ta zabawa.. takie lekcewazenie rywala to wstylu CR a nie Messiego :) sluszna zolta kartka .
0
Pep przesadza ze skromnoscia... chodzi mi o to "gdyby mieli innego trenera i tak by to osiagneli " .. teraz Ci bardziej sfrustrowani (a nie brakuje) beda dalej gadac ze Pep to wielki trener tylko w Barcy (jeszcze beda Rijkaardowi zaslugi dawac)..
co by nie mowic Pep to wybitny trener, a takze czlowiek.. niech gadaja co chca :D
0
Del Bosqe - jeden z moich ulubionych trenerow, jeszcze za czasow Realu go lubilem.. pelen szacun dla takich jak on a takze za to ze tylu graczy Barcy probuje w La Roja.
0
Pawson
o wlasnie !! i te dobra czesc ibry nie zapominajmy :P do dzis pamietam tego gola z listopada 2009 i wygrana 1:0 (pol meczu w 10) z Realem :)
0
podobno jakos 4 lata temu :P szczegolow nie pamietam hehe
0
aragiorn
pytasz czemu nie w czarnych strojach ?? a jak sobie wyobrazasz Milan w 1 komplecie rossnerri i Barca na czarnio ? bylo oczywiste ze FCB zagra w 3 komplecie strojow :) bo dla twoich info turkusowe to nasz 3 komplet strojow - jak dla mnie lepsze... nie rozumiem zachwycenia czarnymi strojami.. jak dla mnie nie porozumienie. czern i biel byly zawsze dla Realu.. dla nas inne kolory :P
0
kamiq
mowisz ze mozna grac z Barca mniej agresywnie na rowni... nie zgadzam sie... albo autobus w defensywie albo szalenstwo z pressingu ale przy Barcy mozliwosciach to moze byc malo (patrz sierpien i plazowa forma FCB).. ty zrozum jedno - dzis Barca zagrala na 70&% nie mam co do tego watpliwosci.. gdyby grala z Realem o cos wazniejszego niz tylko zaklepanie 1 msc w grupie to bylby wiekszy pressing i szybsze tempo(jak w tych najwazniejszych meczach - zreszta taka Barce mozna tylko podziwiac)
0
plus dla nich (Tito i Eric) ze na 200% zajma sie nimi najlepsi z mozliwych specjalistow i nie musza na to czekac... innaczej zwykli obywatele :] to zwieksza nadzieje :)
0
swoja droga szkoda ze Polsat i N znowu pokazuja Borussie i AFC.. powinni sie dogadac i jedna stacja chociaz by pokazala mecz na SS.. im sie wydaje ze wszystkim chce sie ogladac Szczesnego i dwoch polakow w BVB z malymi szansami na awans zamiast hit nad hity klasyków - zły marketing :(
0
zulugula
wiem, w nast poscie o tym wspomnialem jak sie skumalem :)
dla mnie idealna obrona to Puyol-Masche-Pique-Abidal, nie ma sie wtedy o co martwic. szkoda Iniesty bo traci zawsze na tym pomoc. ale od tego sezonu mamy Cesca i Thiago w pelni wiec maja okazje sie wykazac :)
0
ventonene
no teraz mowisz normalniej, bez agresji :P
tak wogole to prosze zobaczyc co mowi jedna z najwiekszych legend Milanu w historii http://acmilan.com.pl/news/Van-Basten-kocha-styl-Barcelony-758
milo sie czyta bo :)
0
dopiero sie skumalem ze Adriano tez nie zagra :)
0
ventonene
chyba nie widziales meczu na CN, owszem remis i sukces ale nie wychodziliscie z wlasnego pola karnego.. gol w 1 i ost akcji meczu.
0
ew. Thiago jeszcze :)
0
moja 11: VV- Adriano, Puyol,Pique,Abidal - Busi, Xavi, Cesc - Villa, Pedro(Alexis), Messi.
0
co do Iniesty to uwielbiam pilkarza, dla mnie symbol pieknie grajacej Barcy w ataku (Xavi ciut z tylu bardziej aleobaj w duecie to masakra) razem z Busim tworza najlepszy trojkat swiata :)
PS. za duzo rotacji w skladzie Pepa.
0
MD
nie zebym sie czepial ale ogarnij sie :D "warzniejszy"
niech ta strona 3ma jakis poziom :)
0
ma farta chłop :D
0
ja tam z remisu plakal nie bede, mamy jeszcze rewanz na Camp nou.. choc licze na powtorke z rozrywki :)
0
sobota 22 najlepsza pora :)) 20 tez bylaby dobra ale o 22 poznym sobotnim wieczorem w knajpach bedzie najlepsza atmosfera.. Ci co planuja w domu obejrzec tez mysle ze spac nie beda :P Ci co planuja ogladac na kompie to gratuluje pomyslu..
0
finaly LM sa od niedawna w soboty grane, moze jemu chodzi o to ze bedziemy czesto widziec Barce i MU w finale :D