0

mnie bardziej razi jak sadza na trybuny Puyola albo Inieste zeby dac pograc innym... przez to mamy 6 pkt straty (sorry 3):) bo rotacje rotacjami ale musza grac najlepsi przede wszystkim :]

0

Geble co ty chrzanisz jak Pedro bedzie bez formy to bedzie grac Alexis.. juz w tym sezonie jak malo gra pedro.. nie tylko z powodu kontuzji..

0

Buzinga, Gebele - Ze tak powiem ... indywidualnie byc moze lepszy Toure, ale w systemie Barcy juz ja ich stawiam na rowni.. (w niektorzych aspektach z przewaga SB)

0

buzinga
gadaj co chcesz ale dla mnie Pedro lepszy od Henrego w FCB// w Arsenalu pewnie nie ale u nas Pedro sie lepiej prezentowal od Henki i nikt mi nie wmowi ze jest innaczej.. swietny skrzydlowy :]

0

BUZINGA gEBLE
Oj nie doceniacie wy Buaqetsa.. nie doceniacie :) ale nie wy jedni... zeby bylo jasne - sam uwielbialem Yaya i jak Toure odchodzil bylem smutny jak cholera.. (dobrze ze dobry Masche przyszedl na jedo miejsce chociaz)

ale Sergio.. on tworzy z Xavim i Iniesta tercet nie do podrobienia w srodku pola.. ten trojkat to najlepszy srodek pola swiata, nie dziwne ze rowniez La Furia Roja gra nimi.. gosc ma mnostwo odbiorow, podan, jest poprostu urodzony w systemie gry barcy i swietnie sie w nim odnajdue.. nie wiem kto napisal ze Pep potrzebowal go ttylko do symulki ale nie osmieszajcie sie..

Sergio najabrdziej przeceniany? Najbardziej niedoceniany (jak dla mnie)
Pzdr

0

kurde Adriano teraz good player ale on ciagle kontuzjowany... ;(

0

w sobote David Villa ma 30 urodziny.. mam andzieje ze zagra i ustrzeli conajmniej 2 bramki z tego tytulu :)

0

Geble
pod jakim wzgledem sadzisz ze Yaya Toure jest duzo lepszy pilkarski od mistrza swiata Sergio Buesqetesa? zeby bylo jasne dla mnie obaj sa super.

0

Puyol/Pique najlepsza para stopierow...

0

emolosinho
sugerujesz ze cale Chile murem za Barca? :P

0

hazo
w Udine mial ulatwione zadanie :)

0

a nie kazdy pamieta ale 2 lata temu tez w urodziny byly Gran Derbi i wygralismy po olu... Zlatana :D

0

sklad na Real (aktualizjacja przed sobota 10.12) VV- DA,Pu,Pq,Abi-SB(Masche),Xa,Ini-Alex/Pedro, Villa, Messi. (oczywiscie o ile Pique zagra ale chyba nie ukarza)

0

mi sie podobalo (zwlaszcza 2 polowa choc to 1 byla skuteczniejsza) . .jestem troche uspoko0jony, ale bardziej sie uspokoje po tym jak wkopia Levante a jeszcze bardziej 10 Grudnia.. :) mecz z Bate bez znaczenie (ale lepiej niech zagra ktos tam z podstawowych zeby trzymac rytm bo Barca lubi grac co kilka dni)

0

zachowanie zle, tez nie lubie tych zwyczajow, ale wszystko na to wskazuje ze bedzie pazuwacl tylko1 ... nie zbierze sie nawet komitet chyba do GD :P

0

to rozumiem..Xavi I Iniesta w 1 skladzie.. jak jest dobrze w 2 polowie mozna wymienic :) a nie sadzac dobrych graczy na trybunach :P

0

cos czuje ze bedzie conajmniej MANITA w rocznice slynnej MANITY :)

0

Idealnie nies jest... ale sa 3 bramki.... panowie - oni beda stoponiowo wraca do formy... nie da sie po 3 dniach o 180 st// oby 10 grudnia bylo git !! :)

0

mowilem - VILAAAAAAAAAAAAAAA :)

0

Przemek_P
no piekny gol....ale przyznasz ze wczesniej jakby troche nie mial chemii zreszta zespolu.. nie mam nic do niego -byla kontuzja, nie bylo czasu na zgranie.. piekny gol Alexis :) !!

0

Pedro zamiast Alexisa, Sergio zamiast Keity... na roszady i zabawy bedzie czas pep :)

0

odczepcie sie do cholery od tego Villi :D

0

a na Real jak da rade to VV- Dani, Pique, Puyol, Abi - Sergio, Xavi,Iniesta- Pedro(Alexis), Villa Messi. Mam tylko z MAscherano... pilkarz skarb.. no wrazie czego idzie jako pierwszy zmiennik na obrone albo za SB.

0

jutro niech graja i niech graja "ostrzej" :P albo sie wykartkuja i spokoj albo nie zagraja z Levante.. ale jutro niech graja :]

0

olac sprawe... Yaya teskni za Barca i ma zale do pEPA.. Pep to wielki coach ale nie do wszystkich w 100% trafil..norma. a z tym Zllatatem to wystrzelil jak filip z konopii :P

0

nie zachwyca... delikatnie powiedziane :) teraz to musi sie diametralnie zmienic z wyjazdem 10 kwietnia wlacznie :) ta porazka to musi byc zimny prysznic - pozytywny.. VKISCA EL BARCA !!

0

tabaluga
onet jest poniewazny.. ;/

0

oby ta porazka nimi potrzasnela.. .chce zobaczyc szybka, zwarta Barce... taka jest w stanie wygrac GD i KMS w Grudniu :)

0

ja tez jestem umiarkowanym optymistya ale jest jeden warunek zeby wygrac LL, trzeba wygrac chociaz jedne GD (wowczas drugie zremisowac) . tam sie zawsze rostrzygalo zwlaszcza jak strata 6 pkt :P

0

ja bym napisal swoj styl ale w dosc miernym wydaniu... tak jak na wyzjdach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?