Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dla mnie Iniesta najlepszy ofensywny pomocnik swiata.. albo jeden z 3 najlepszych... ma tylko jedna wade - malo goli ale ew koncu on jest od rozgrywania :)
0
skarpetka- no wlasnie gdyby sedzia puscil gola (przywilej) top kupon by mi wszedl :P 5 strzelcowbramek ;/
0
nie wku*wia mnie wygrana realu bo ja patrze tylko na Barce a z ta jest dobrze :) wkurza mnie natomiast ze maja tryle farta, bo takie cos i wymeczone wygrane pomagaja zeby zdopbyc mistrza.. znowu dwa karne , z czego jeden z kapelusza.. i znowu krysia sobie szelila , ma juz chyba 11 karnych wyjorzystanych :P to takie troche irytujaca ale je*ac Real,, w srode pokazemy im miejsce w szeregu.. !!
0
jak dla mnie Iniesta conajmniej 7..
0
pamietajcie ze to mecz NA WYJEZDZIE... nie mniej jednak mysle ze Barca sie otrzezwi i zacznie wygrywac na wyjezdzie bo ile k**wa jego je***na mac mozna pkt oddaweac :)) co do meczu ral-Abilbao mysle ze mierdy wygraja ale mam czuja ze latwy mecz nie bedzie..
0
GTA
wszystko ok ale po co 120 minuta.. ? proponuje wejscie w 2 polowie , w gole i 2l lub 3:0 dla Barcy :)
0
juz nie wiem czy wole Pelego czy Maradone.. zawsze myslalem ze Diego ma siano zamiast mozgu a Pele to elegancja i klasa.. ale jak czytam ostatnio Pelego i to jakim jest bufonem to masakra... i te jego przemowienie na Gali Zlotej pilki... wchodzil na sale i sam sobie bil brawo.. chyba najbardziej ze wszystkich :D wiesniak pop prostu !
0
bardzo dobrze... ogolnie jestem przeciwko szopkom co dod ecyzji sedziow itd.. a to robil juz Mou to wogole masakra.. ale w tym sezonie ta "wspomagana:P" przez sedziow Barca jest notorycznie krzywdzona bledami sedziow.. w kilku meczach widzialem... czas o tym glosno powiedziec przy "wiekszych" pomy;lkach .:)
0
fajna i ladne.. chociaz ja tam wolne NIKE :)
0
ja tam go bardzo lubie.. przed choroba mial zyciowa forme a teraz tez bardzo przyzwoicie :) Eric Abidal Barca 2013 "lubie to" :D
0
Pep Guardiola i PEPe Mel moga byc dumni.. Pep za wygrana i postawe w ostanich 25 minutach. a Pepe Mel.. za wszystko :] oby wiecej takich meczow !!
0
tak konczac temat.. "z koncem 2011 roku Jacek Laskowski rozstal sie z Canal Plus" .. nie uslyszmy juz go, stad pewnie ten nowy Żelisław :p
0
naziu
na SportKlubie polecial pasek ze Laskowski juz nie pracuje w C+ ? :P
0
teraz olac komentatorow i pare slow o meczu ..wiec pierwsze 60 min Barca chciala latwo , gladko i przyjemnie sie przeslizgnac(czekajac na GD) strzelajac latwo gole bo w koncu gra u siebie z beniaminkiem,.. a tu Betis zagral zajebis**e od 1 minuty.. no i szok.. i od 60 minuty ogladalem te Barce ktora chcialem , tyle ze troszke nerwowa(jasna sprawa)..
mam nadzieje ze to lekko nimi potrzasnie(jesli remisy na wyjazdach tego nie robily) i to bedzie pkt zwrotny i Barca bedzie ladnieji regularniej zdobywac 3 pkt w La liga:) a real czasami zacznie je gubic. bo dotad Los Blancos mieli troche wiecej szczescia.. co do GD wlacze mecz i zobacze ale sadze ze Barca(mimo wszystko) jest teraz w lepszej formie i ma (tradycyjnie) wiekszy potencjal.. ale wszystko mozliwe:)
0
masa 11
juz ostatnie dwa GD komentowal Rafa Wolski a nie Lakowski.. wogole cos z Jackiem sie stalo i jego wspolpraca z C+ bo malo go slychac:P Twarowski i Nahorny zgadzam sie ale oni na wyspy.
0
Ciałek
masz na mysli tego od "alvisa" ? btw chyba Bartlomiej Rawik czy jakos tak.;p
0
Gol pieeekny :)
0
Pinto i tak bt gral :) wiec brak jednego ale za to Messiego :P ale mysle ze damy rade ;)
0
vesp3r28
jak dla mnie gdyby nie ogromny blad Sancheza i gol na 2:2 zaraz po pierwszym to Rea;l moglby wogole nie wygrac :) na mnie Real wogole nie zrobil wrazenia, wieksze Malaga za madra gre :) ale awansuje pewnie Real.
0
co do meczu reall-Malaga to mamy bohatera i anty-bohatera w jednbym czyli S.Sancheza.. strzelca gola i tego co podarowal realowi gola na 2-2.. kiedy ? 2 minuty po golu na 1-2.. dla realu to zryw i podnieta a dla Malagi zalamka... gdyby nie to chyba Real by dzis nie wygral :) ale poza tym Malaga pokazal sie z dobrej strony i jeszcze nic na 100% nie pozamiatane, moze byc fajny rewanz ale raczej przejdzie Real i bedzie GD w styczniu :P
0
juliancarax
nie pitol ze obstawiles na wygrana Malagi na SB ...ps.mecz sie zreszta nie skonczyl ;p
0
Bingoo
Barca pokore i konkwencje ma wpisana w swoja filozofie wiec sie tak nie burz , jak na razie chlopaki tylko sa "pod wrazeniem " Malagi a jak bedzie na koniec sie zobaczy :P
0
Xavi 6
ja tak samo jak ty = Yaya i Ronnie, czasami eto'o tez :) no i Rivaldo, Kluviert ale to juz dawniejsze czasy.
0
dla mnie Pinto wymiata :D ze umie bronic to juz pokazal w Celcie Vigo wygrywaja tropfeum Zamory.. do tego jaka bylaby szatnia bez Jose Manuela - antymadritisty, jajcarza i pozytywa chodzacego.. w Pucharze Krola pobroni a w reszcie sezonu pogwizdze, porobi awantury (ale tylko wtedy kiedy konieczne) :P a wogole prywatnie to producent HipHopowy :)
0
to byl zaje****sty rok !! gdyby nie pewna kwietniowa noc i fenomalna dyspozycja Ikera w 2polowie finalu CdR tudziez "dobry" (niestety) wzrok libiowego to mielisbysmy powtorke z 2009 tylko w lepszym stylu jak dla mnie :)
0
spoko ziomek ten Gabi.. przez swoj okres mial pecha z kontuzjami zwlaszcza ta jedna.. ktora byla chyba punktem zwrotnym :) wylecial ze skladui juz nie wrocil.. wielki Barcelonista dzis.. az ciezko uwierzyc ze latem 2003 roku byl juz praktycznie graczem Realu :P (testy medyczne przeszkodzily jedynie w ubranie bialego stroju).. ja tam mu zycze zeby jeszcze wrocil do kadry, z ktorej mam nadzieje - na chwile tylko wylecial.
0
07;08 to byla rpzerwa ale niewiele braklo bysmy zagrali w finale LM, bo Man Utd awansowal ale lepszy nie byl.. wtedy kto wie :P
moim zdaniem Hegemonia Barcy trwa 6 lat lub wiecej z krotka przerwa na reorganizacje klubu z upadlosci Rijkaarda do przejecie teamu przez Pepa :)
a Zico to owszem byl przekozak, ciekawe ilu z was go dobrze kojarzy :P
0
home sweet home :)) tyle ze w ub. sezonie FCB bez problemu na wyjazdach wygrywala w tym roku "roznie" to bywalo.. no ale mysle ze teraz Barca jest rozpedzona i bedzie dobrze :)
0
legia nie lechia :P
0
jarcy
to jak sie teraz chocby lechia zachowuje to noz w kieszeni.. kombinuja jak przeszkodzic szkolce Barcy i noge podstawic bo duzo dzieci tam sie zglasza i przechodza i Legia traci... typowo polskie :) podobno Barca juz sie zastanawia czy nie przeniesc do Poznania lb gdzies (ale oby nie)