0

TylkoBarca!
i dobrze.. u nas i tak by nie pogral a szkoda zeby sie marnowal a tak to nasi wychowankowie beda rozslawiac szkole w Europie :)

0

dla mnie to Iniesta moglby tez dostac :P

0

Rivaldo u schylku ?? troche oprzesadza . to byla wtedy gwiazda swiatowego futbolu i FCB . :P

0

NKin
wszystko OK ale Cesc to nie przydomek atystyczny tylko skrot od imienia Francesc..

0

ja poprosze Mikolaja o TO SAMO !! :)

0

fantastyczne zakonczenie swietnego roku 2011 :)) Pep jak zwykle przygotowal super Barce i mega wazny grudzien gramy super :)
jedeny niesmak to pedro i brak gola na 10:0 --- bylo by jeszcze efektowniej :P

0

zaje***ste :))

0

tak na 1 rzut oka spoko oceny ale ja bym sie zastanowil czy nie dac 9 Iniescie , z S.B. tez nie wiem.. ale moge sie mylic ;) aha i 3 dla Pique lekko za niska chyba.

0

Pepe ma przegrzana pape.. dla niego glowa to przyrzad to bicia pilki albo rywala a nie do myslenia ..bardziej mnie intersuje co powie Cassilas albo X.Alonso:)

0

co do Neymara nie mam zdanie (bez kitu).

0

buzinga
on mowil o Brazyliczykach , niewazne skad przyszli.. zreszta Henrique czy Keirisson nigdy u nas nie grali.. (tak naprawde) a Giovanii to ciezko powiedziec ze taki wielki niewypal. .to samo Sonny Andersson.. moze Rochemback troche.. a jak pojdziesz dalej, Dani Alves, Adriano, Rivaldo, Romario, Ronaldo, Ronaldinho... Maxwell taki drugoplanowy ale na gracza z lawki dobry(nie byl kupowany z mysla o byciu gwiazda) . nie wyminilem wszystkich na pewno ale ogolnie BRazyliczycy to w Barcy wielka historia (zwlaszcza Ci najwieksi).

0

Krolewki
hehehehehe , dobre :D

0

sorry za literowki.. szybko pisze :P

0

FiFOL94
ja podobnie choc jak szpaku myli wymwoe nazwisk albo graczy czy cos to rpzeginka ale oglnie gosc ma glosc i charyzme wiec ja bym goz ostawil na wieki... no to niezle ja sie wczoraj na tej stronie dowiedzialem ze na TVP 1 leci.. a co do Wolka niby Madritista ale zachwala Barce na kazdym kroku - profeska = dawne pokolenie.. gosc wie duzo o ftubolu.. zwlascza tym hiszpansko = poludniowoamerykanskim :) ale Terlecki tez mlokos umie ladnie gadac.

0

tak swoja droga zastanawiam sie za co Neymar dostal brazowe cso tam czyli tytul trzeciego pilkarza meczu (bo chyba dostal)... dla mnie to niepiorozumienie :)

0

nie wiem co tak jechac po Szpaku i Wolku , oni poprostu zaczeli patrzyc na gre Barcy i sie nia zachwycac :) nie krzyeczli tylko rozmawiali o tym :P nie wiem jak ko,mentarz na eurosporcie ale wiem ze Lach i terlecki komentowali.

0

http://www.pirlotelevision.com/p/canal-1.html
to jakby ktos jeszczse chial aptrzec na cieszenie sie :P

0

tak na TVP sport wreczenie pucharow.. przed chwila byl wywiad z Puyolem :P

0

tak jest ! Dzieki Barco ))

0

Realista
Levante nie wygraloby z Santosem... mysle ze Santos by wygral :)

0

real
pewnie Maciej murawski a ten drugi moze Tomach Lach jak nie borek :P

0

Bruma
Neymar to swietny pilkarz ale to jednostka a Barca nokautje,..
Realista
no wlasnie kto tam komentuje ?

0

a kto komentuje na eurosporcie 2 ?

0

nie ogladam europostu ale TVP spoko... zachwycaja sie gra naszych.. Szpaklu wiadomo sympatyk Barcy (i Man Utd) ale Wolek szacun zadeklarowany Madritista a gada o barcy jak o sacrum :) co do gry top Barca MAGIA - bez komentarza :)

0

Ja Cule
a co ma beczec ?? tak sie poznaje fajnych pozytywnych ludzi a nie mazgajow.. Villa zdrowiej i wpadaj na EURO .. jest szansa :) final LM tez.

0

tak naprawde nic nie wiemy bo go nie znamy ale na pewno to cios dla niego.. musimy go teraz wspierac , zyczyc szybkiej rehabilitacji i obu pojechal na EURO :)

0

dla mnie od Bayeru lepsza bylba tylko Bazylea... wiec nie ma zle :P ruskich bym nie chcial, Apoelu tez.. NApoli niby ogralismy 5-0 ale oni slabi nie sa tez.. ale i tak KAZDEGO Barca ogra latwo w dwumeczuu.. ;p

0

tez w to wierze David !!! tak jak rok temu Abi tak w tym roku David Villa ppodnieszie puchar :))

0

panowie jaka jest szansa ze znajdzie sie w kadrze na EURO ?? (nie mowie o tym ze ma kazdym meczy grac w 1 jedenastce ale znajdzie sie chociaz w kadrze)

0

Barca ogien i ten drugi
mysle ze renta nie bedzie potrzebna a pisze " El GUaje 3maj sie" bo tak czuje :) a "jade" po koledze za zdanie mysle ze czas Villi sie konczy w Barcy w chwili gdy doznal koszmarnej kontuzji.. normalni kibice okazuja wsparcie w takich chwilach.. zwlaszcza ze Villa ma wielki potencjal i jeszcze nieraz ladnie pogra w Barcy :) zachowanie kolegi jest podobne do sezonowcow :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?