0

tak jak juz pisalem ..

4 ma szanse :

Xavi

Iniesta

Messi

Sneider

nikt inny REALNIE sie nie kwalifkuje... ;p

0

elrubio

teraz mozna tak mowic ale ub. sezon mial slaby a pod koniec grania w FCB gral srednio, byl razaco nieskuteczny a tak ogolnie to tez uwazam ze to wymarzony gracz dla FCB.. D.villa tez wielka "9", trzebba dac mu czas.. a gra juz coraz lepiej :)

wniosek - wymiana Ibra-E2 zla, ale Ibra-Villa dobra.. teraz dobrze jeszcze wziac kogos dobrego na atak w styczniu..

0

Rafalx160

przestan chrzanic, Barca jak nie bedzie chciala to go nie pusci..

a jak bedzie chcialy obie strony to przejdzie i tyle, prawo wolnego rynku, rowniez pilkarskiego :)

0

tzn za Xavi jedzie ? :D

0

piotr87barca

chlopie masz barca w nicku i zadajesz takie pytania !!

od ponad 10 lat wszystkie mecze La Liga(jak i wielu innych lig) pokazuje wylacznie Canal Plus :D na n-ce zobaczysz skroty w wiadomosciach :)

pozdrawiam :)

0

Pajo

Lm pewnie nie obronia ale w Serie A nie widze innego kandydata( Lazio ? :D)

0

kolo ma racje, wprawdze Barca powinna do przerwy prowadzic 4:0 ale jego chlopaki byli dzielni.. inna sprawa ze CN slaba twierdza na poczatku sezonu,..

0

ach fajnie by byllo miec znowu e2 w Barcy...

ale nie ma co na Ville narzekac, chlopak sie stara, dzis gdyby nie poprzeczka bylby cudny gol.. :)

w ub. sezonie e2 cieniowal a Villa byl bardziej skuteczny, teraz jest na odwrot... najlepiej obu by bylo miec... rywalizacja o szpice miedzy e2 a Villla... ale by bylo :d Zlatanek nawet by nie pisknal nic juz ...

ale sie rozmarzylem :D

0

nikemurcial i spolka

to byl blad ze wydalismy 70 mln na Ibre ale to nie kawal drewna tylko taki typ pilkarza.. (moim zdaniem nie pasujacy do Barcy), jak jeszcze gral w Ajaxie to czarowal a w lepszych klubach ustawia sie na szpicy i czeka na pilki grane pod niego, po czym probuje ( to nie Inzaghi :D) czarowac technika ale wychodzi mu to raz na 10...do Barcy gdzie jest szybka, zespolowa gra wogole nie pasuje taka "9", nie to co E2 , Villa .... its

Ibra tylko Serie A

0

soszo

w meczu z Interem zagralismy wyjatkowo slaby mecz .. glownie dzieku temu nie zagralismy w finale..

w GD na pewno tak nie zagramy.. poza tym nie zaprzataj se glowy Realem, Barca ma wejsc na wlasciwy tor i bedzie git :)

dzis nic wielkiego nie zagrali, dwa przypadkowe gole(doslownie, zwlascza drugi) w ciagu minuty ustawily mecz..

choc trzeba im przyznac(albo Mou) ze maja bardziej uregulowany zespol i lepiej graja troche :)

0

0

dobrze ze do tego doszedles :D

kto Ci w tym pomogl ??

0

najgorsze 1 a najlepsze 2 polowa :D hehe takiego czegos jeszcze nie widzialem .. :P

a co do rzeczy to najgorsze to gra barcy w 1 polowie a dokladniej gra defensywy ktora dawal sie robic VCF w balona, prawie plakalem jak na to patrzylem.. a drugie to skutecznosc (znowu to samo) glownie takich raczy jak David Villa(ktory jest bez formy, ale szybko do niej wroci sadZe)

najlepsze zas to faktycznie Barca w 2 czesci ktora grala juz bardzo dobrze i mam nadzieje ze to pzoytywny przelom bo chce ogladac tylko wysokie wygrane najlepszego klubu swiata :)

0

wiem ze to ma male znaczenie ale... nie lubie Diego Millito !

Eto'o pokaz mu gdzie jego miejsce w szeregu, czlowieka o najabrdziej niezasluzonym tytule pilkarza LM ..;/

0

nielubie barcy

a mnie nie dziwi zachowanie takich pomylencow, antybarcelonistow jak ty :D

0

villa85

wez jeszcze przetnij se zyly i zapros telewizje, bedziesz mial opere mydlana.. co to za glupi komentarz? Barca przwgrywa do rpzerwy i juz jakies dramaturgie odwalasz.. usiadz wygodnie rpzed TV/kompem i ogladaj drugie 45 minut z nadzieja ze mecz zakonczy sie naszym zwyciestwem i wypisuj glupot n temat ktorych nie masz bladego pojecia...

visca el BARCA !!

0

osobiscie strednio w to wierze...

co chwila kazda wypowiedz inna.. Latem Zlatan na 300% zostawal na Camp Nou..

wczesniej byli gadki ze trzeba koniecznie kogos kupic.. mysle ze bedzie z 1 tranfer chociaz :)

0

osobiscie strednio w to wierze...

co chwila kazda wypowiedz inna.. Latem Zlatan na 300% zostawal na Camp Nou..

wczesniej byli gadki ze trzeba koniecznie kogos kupic.. mysle ze bedzie z 1 tranfer chociaz :)

0

Bykunn

tez marze ze Xavi :) zasluguje bardzo bardzo za cala kariere a teraz super okazja..

Kumbala

no wlasnie pozyjemy zobaczymy, wybor ciezki w tym roku..

0

FCBarca92

a co to ma wspolnego ze Zlota Pilka i ta dyskusja ?

0

Kumbala

z calym szacunkiem ale za LE nigdy nie daje sie nagrody najlepszego pilkarza roku tylko za LM i ilosc zdobytych goli w Europie(to drugie ewentualnie) a w roku mundialowym za mundial takze..(lub przede wszystkim)..

Mowie Ci, ze Forlan dostal na zachęte zlotego buta a o zlotej pilce nie ma co nawet marzyc...

0

dla France Football sorry... :P

0

Robben ma za soba wielii sezon ale po pierwsze byli od niego lepsi, jak np Messi(nie chce byc nudny :P) a po drugie nic nie wygral, trofeum, dublet w Niemczech sie nie liczy dla UEFA ..

0

Kumbala

napisalem na dole:) mam wielkiego zgryza kto wygra w tym roku, bo wybor trudny...

odrzucilem kandydatury Forlana, Muellera i Villi jako wielkich graczy mundialu( Forlan juz dostal zlotego buta ale to nie znaczy ze zdobedzie zlota pilke)

zostal Xavi, Iniesta jako mistrzowie swiata, lub Sneider lub najlepszy poprostu Messi, ktory sila rzeczy bedzie w scislej czolowce..

0

jeezu... co za gol Rivaldo... :D

0

Roni/Veb

Messi nie zagra;l dobrze w mundialu ???

to Argentyna z beznadziejnym trenerem dala plame...

Messi jako jedyny tam kreowal wszystko.. nawet podstawial takim Higuainom gole na puste bramki a sam tez mial pare setek..

Nie dziwne ze FIFA jak podala 11 kandydatow na zlotegop buta mundialu to poza graczami najlepszej czworki znalazl sie Messi :)

0

Pyrz_Barca

dla mnie jeden z najlepszych na 100%

z Buffonem nie wiem co sie dzieje, Reina to nie to dzis(w kadrze wyszlo kto lepszy) , a Cassilas dalej jest wielki, choc nie jest w zyciowej formie moim zdaniem..

pewnie mozna by jeszcze kogos wymienic jak chocby, Van Der Sara(nie zartuje), Cesara, Hugo Lorrisa itd

0

Pyrz_Barca

dla mnie jeden z najlepszych na 100%

z Buffonem nie wiem co sie dzieje, Reina to nie to dzis(w kadrze wyszlo kto lepszy) , a Cassilas dalej jest wielki, choc nie jest w zyciowej formie moim zdaniem..

pewnie mozna by jeszcze kogos wymienic jak chocby, Van Der Sara(nie zartuje), Cesara, Hugo Lorrisa itd

0

Kumbala

FOrlan i Robben ?? dobrze ze nie stawiasz za to pieniedzy u buków :D

katallonczyk

jakbys nie zauwazyl tro wlasnie napisalem ze on nie dostanie tylko miesci sie w gronie najlepszych z mundialu...

Ja Cule

tez sie obawiam ze Messi nie dostanie choc ja bym glosowal na niego.. z prostego powodu- nie ma lepszego od niego i nie bylo w 2010 roku..

0

Forlan juz dostal swoja nagrode, zloty but za mundial :)

czesto tak jest ze najlepszy zawodnik mundialu nie ma zlotej pilki.. takie uhonorowanie..

2002- Kahn/Ronaldo 2006- nie pamietam / Cannavaro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?