0

i po co sie klocicie dzieci ??
Madritisci mazyli zeby Barca odpadla w 1/8 i teraz prowokuja ale wy tez nie zostajecie im dluzni... ja sie ciesze ze jest taki bogaty sklad w 1/4 LM :) dzis dojdzie Bayern i licze osobiscie na Malage bo to hiszpanski, fajny team :)
na boisku sie okaze kto lepszy.

0

Contiv
idz sie bujaj bo tylko prowokujesz, twoje wypociny nie maja zadnego maerotorycznego sensu, poza tym zeby robic slaba atmosfere..
Tak nogi Alexisa byly wczesniej niz obroncy, chyba ze na Nce daja oszukane powtorki :) (spisek)

0

Contiv
jestes anty-fanem i prawopodobobnie z ekipy wroga i nie wiem na h** sciemniasz... a do tego po co prowokujesz ??
Barca zrobila swietny mecz a Milan zmarnowal jedyna setke i co z tego ?? Barca tez miala kilka... a Alexisowi nie uznali gola choc nie byl na spalonym..
cieszymy sie bo chlopaki wrocili z dalekiej podrozy, ktora zaczela sie na San Siro.. wczoraj odpowiedzili po mistrzowsku a szczescie mial twoj Real ze Cakir wyrzucil swietnego Naniego.

0

byla to jedyna setka Milanu w tym meczu.... na szczescie - szczescie dopisalo lepszym i Niang nnie trafil a Messi tak :)

0

najbardziej przed tym meczem balem sie tego ze wyjda za bardzo nerwowi, beda popelniac przez to bledy w obronie ale nie....
wczoraj na Camp Nou wybieglo 11 mistrzow, profesorow futbolu ktorzy zareagowali po mistrzowsku w krytycznym momencie :) poerfekcyjnie od defensywy (jeden blad ale szczescie nie opuscilo) az po napastnikow :)
nie wiem kto zaslugiwal na ciut nizsza ocene (moze Pedro) ale wszyscy grali na wysokim poziomie :)
chodzila teoria, ze oni od meczu na San Siro nie mieli w glowach nic innego niz ten wczorajszy rewanz zeby sie odgryzc i uratowac LM... stad te slabe i nerwowe mecze z Realem :)
troche wygodna teoria, ale po wczorajszym meczu bym jej nie wykluczal.

0

endriuuu2
kibice go chca, a poza tym MVP zawsze sie sprawdzal w waznych meczach... Iniesty nie mozna marnowac na skrzydle, on musi grac w pomocy z Xavim... to jest najlepszy uklad... nie wiem tylko co z Cesciem... tez swietny zawodnik.

0

zwroccie wogole uwage jak on sie cieszyl po tym trzecim golu... (przypomniala mi sie jego radosc w finale LM).. to zdjecie z cieszacym sie Villa to bedzie symbol tego meczu, widac ze El Guaje zalezy na Barcy i zalezalo mu na tym waznym golu :)

0

uwielbiam Ville i zawsze bolala mnie jego krytyka.. zwroccie uwage ze on strzela wazne gole, Manita, final LM, GD, dzisiaj.. tak samo jak Pedro :) MVP w tej formie moze funkcjonowac, zarowno z Villa na lewym skrzydle jak i na szpicy :)
Maravilla !!!! :)

0

nie wiem co napisac... poprostu DZIEKUJE Barco :))
dzis pokazali nam ze nadal sa profesorami i mistrzami :)
BRAWO !!

0

jest sklad o jakmim marzylem :))
nie zaden 3-4-3 albo Dani w pomocy... MVP w ataku - ciesze sie :)
szkoda ze nie ma Puyola, ale gramy panowie :)
VAMOS !!:)

0

Zostawcie na boisku serce, a wybaczę wszystko. Bez względu na wynik. Vamos!

podoba mi sie ostatnie zdanie... niech wszyscy prawdziwi kibica tak wlasnie mysla :)) ja jestem jutro przygotowany na kazdy werdykt.

0

dodam ze nie jestem za Tello w 1 skladzie (ew. z lawki) mysle ze Cristian jest za slaby i czytelny na wloskich obroncow.. Tello jest idealny na slabsze druzyny.

0

zawsze jestem za 4-3-3.... wieksza pewnosc w obronie i boczni obroncy grajacy w ofensywie... 3-4-3 probowal juz Pep w zeszlym sezonie i nie sprawdzalo sie.... nie wiem po co do tego wracacie. ;/

0

jestem jutro (bez kombinowania) za skladem - VV- Dani Alves, Puyol, Pique, J.Alba- Sergio Buesqets, Xavi,Iniesta- Pedro, Villa (Cesc), Messi... (ew. za puyola moze Masche jesli El Tarzano mialby nie miec sil)
i tym skaldem prosimy o magie !! :D

0

Neymar odejdzie w 2013 za duza kase, a nie w 2014... pytanie tylko gdzie :) patrzac na nasze klopoty w ofensywie (czytaj Messi u dlugo dlugo nic) przychylam sie ze ten tranfer to nei glupi pomysl, a na pewno lepszy niz Zlatan.
ps. wolalbym jednak zeby nie odchodzil Villa, zobaczymy jak bedzie :)

0

proponuje mala poprawke - w kalendarium pisze ze Eto'o odszedl w 2009 do Interu i gra w nim do dzis ;d cos tu niegra..

0

fajnie to dzis wygladalo :) oby wieczorem tez ladnie zagrali :)
i na wtorek lepsze humory.

0

jakiej manity ? :D
dzis Barca na pewno bedzi sie oszczedzac przed wtorkowym Milanem :)
bede zadowolony z 2:0 .

0

oby Roberto Carlos wiedzial co mowi :)

0

dajcie spokoj z tym 3-4-3... to bylo probowane w zeszlym sezonie i wszyscy zgodnie stwierdzili ze 4-3-3 jest lepsze.. tu trzeba zwiekszyc, pressing, tempo i wachlarz ofensywnych rozwiazan a nie zmieniac ustawienie.

0

nie wiem o co wam chodzi... gosciu gra w Santosie i nie ma obowiazku byc fanem jednej albo drugiej druzyny... za to na pewno jesli dolaczy bedzie dawal z siebie wszystko... ogarnijcie sie - nie wszyscy sa wychowankami.

0

no i oczywiscie mam duze watpliwosci co do 3-4-3... gra dwoma bocznymi obroncami i wieksza asekuracja z tylu wydaje sie bardziej bezpieczna na Milan.

0

wyglada fajnie naprawde ale ja bym jednak pduscil Tello... to jest dobry napastnik na slabsze durzyny, jakos nie widze go kiwajacego wloskich obroncow..

0

powiem tak rozumiem wkurzenie zawodnikow i popieram ze pobiegli do sedziego bo to tylko ludzie a niektore pomylki ktore wypaczaja wynik meczu potrafia wkurzyc najbardziej spooojnego...\
ale jednak uwazam ze kara mimo to zasluzona, zwlaszcza ze VV stal po drugiej stronie boiska i najmniej ze wszystkich widzial :)

0

tak ja tez jak mysle o Canizaeresie to przupominam sobie wydarzenie przed mundialem w Koreii :D (poza tym ze byl wielkim bramkarzem)

0

paradoksalnie dla VV moze to sie okazac dobre bo bedzie sie liczyl w walce o Zamore... w najblizszych meczach jego rywale beda tracic gole a on zachowa czyste konto:D
z tego co wiem 4 mecze nie pozbawia go aby byc liczonym w tych statystykach :D

0

warto dodac ze Ferdinand tez ma zostac ukarany ale za wczoraj :D
widac ze mafia Mourinho dziala :)

0

jestem przeciwny takim zachowaniom, nawet bardzo, ale w sobote Perez Lasa NIE MIAL PRAWA nie podyktowac karnego... to bylo wypaczenie wyniku w ostatniej minucie..
nie dziwi mnie zatem zlosc zawodnikow, to tylko ludzie, z drugiej strony akurat VV z drugiego konca boiska chyba najmniej widzial wiec.... :D

0

ten to ma kompleks Barcy.... zawsze musi cos musi powiedziec o naszym zespole... nie wiem kiedy on sie odwali od naszego zespolu :D
pomijam jakim trzeba byc imptonetem umyslowym zeby porownac te dwie kartki... ale Mou to aktor i hipokryta wiec... Poq Que ?

0

aha, chodzi o mecz z Genoia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?