0

Gall
nie pij wiecej, Pique to idealny stoper dla Barcelony :)

0

deniol98
ciekawa diagnoza :P

0

szczerze tez tak sadzilem :) Messi zawsze szybko wraca :P a poza tym to nie wygladalo groznie .

0

hipokryzja , nic wiecej, dziekuje :)

0

znajac Messiego na pewno bedzie szybciej niz za 3 tygodnie... ale czy bedzie juz za 8 dni ? :D

0

tak tak i jeszcze raz tak !! :) najlepszy sklad:)

0

super sklad :)) :D

0

Barca jest na N premum... macie to u gory zarysowane i nie zadawajcie juz tych gtlupich pytan :D

0

pawlitto
haha zaje***sty argument :D

0

do gory nogami hehe :d co sie dzieje?>
co do skladu to wielu z was nie mysli... Tello jest kapitalny ale na slabsze druz6yny... na lepsze jest zbyt czytelny i malo kreatywny...taki Thiago Silva czy ktos tam go chwyca bez problemu... na PSG Villa Messi i Alexis lub Cesc(bo pedro nie moze)

0

busel004
moim zdaniem to nie szkolka Barcy zadzialala bo PSG gra zupelnie innym stylu ale Maxwell zawsze byl dobry (przed FCB gral w Ajaxie i Interze), poprostu byl ciu za slaby na Barce ale na inne zespoly daje rade :)

0

ja mysle dokladnie odwrotnie
Barca to lepsza wersja... La Roja jest podobna ale nie tak doskonala i gra troche nudniejszy futbol :)

0

sredni sedzia ale lepszy na pewno niz jego wesoly poprzednik niemiecki - dendtysta z Kaiserslatuern, dr Markus Merck :D ile temten popelnial bledwo to klekajcje narody ;d
co do Starka to kojarzy mi sie dobrze z meczu z Realem, natomiast zle z pierwszego meczu 1/2 LM z Chelsea (08/09) co ciekawe mowia tylko o OVrebro i jego sedziowaniu w rewanzu a nikt nie wspomina Starka i nieuznanym golu na Camp Nou dla nas i ewidentym karnym (i czyms jeszcze ale zapomnialem)

0

co by nie mowic to Dutruel, "legendarny" Bonano, Ruud Hesp, Carles Buesqets (tata Sergio), rustu Recber, co by nie mowic wogole o Enke, a nawet Vitor Baia nie spelniali naszych oczekiwan co do porzadnego Portero... sam fakt ze tak czesto wymienialismy goalkeepera o czyms swiadczy :)
ostatnim naszym porzadnym bramkarzem przed VV byl Zubizaretta :) VV tez na poczatku robil masakre ale na szczescie sie wyrobil :)

0

hehe spoko chlop ale ma przerabane we Francji :P

0

kapi892
wez sie nie pograzaj prosze cie.. :D
kazdy kto choc troche sledzi futbol wie ze LM nie leci na Canale Plus... pytanie tak idiotyczne jak czy Wielkanoc moze bedzie w grudniu w tym roku ?
widac ze nie ogladasz i nie sledzisz meczow Barcy...
sorryy wiec ze kto pyta nie bladzi ale ty tylko zasmiecasz forum i jeszcze powinines dostac bana za pisanie Cap Lockiem. :)

0

Sorin trzeba przyznac ani a Barcy ani w PSG dlugo miejsca zagrzal (po kilkanascie spotkan)

0

kapi892
takiw idiotyczne pytanie jak twoje nalezy ignorowac :)

0

ja nie ogladalem calego meczu tylko ostatnie 30 minut ale jako najgorsze dalbym lekkomyslna gre w ostatnich minutach (zamiast ich przycisnac) i glupia strate punktow..
ps. barca nie moze bronic jednobramkowej przewagi grajac z tak slabym rywalem (z calym szacunkiem dla Celty)

0

przewaga utrzymana... a moglo byc 15 pkt , szkoda ze chlopakom zabraklo intensywnosci w ost minutach (cyt. trenera) bo znowu grali w dziadka w srodku pola i to sie zemscilo (jak zwykle dla Barcy) golem.
strata Realu poprawia nastroje ale wolalbym zeby Real wygral i Barca wygrala :D tak to rekord ligi ktory srubowali jesienia troche sie oddala.. ;/

0

swiete slowa... zabraklo intensywnosci w ost minutach (malo tego gol troche podany pod gogi przez obroncow)
gdyby nie olali ost minut wygralibysmy dzis.

0

haha zabiło mnie to :D

0

Manchesterowi tez pomagal i w finale LM i go*** z tego wyszlo :)

0

Xavi mogl zostac w Paryzu, po co latac w dwie strony :P

0

figofago, MAstin
uspokojcie sie :D wirus FIFA - to tylko tak sie mowi... nikt nie obraza FIFY ani nie narzeka :)

0

wielu z was przegina pałe mowiac kolokwialnie...
albo nie doceniacie umiejetnosci VV i mowicie ze za slaby powtarzajac jego hejterow ktorzy pamietaja go chyba glownie z lat 2002-2005(6)...
albo obrazeni jestescie ze odchodzi z Barcy albo ze jak zmieni decyzje to jest glupi (jak ktos z tylu)
nie docenialiscie go, nie doceniacie i jeszcze za nim zatesknicie..
dla mnie to przede wszystkim swietny bramkarz klasy europejskiej, najlepszy w grze nogami (patrz Barca), nasz wychowanek, ktoremu wiele zawdzieczami (patrz chocby mecz z Chelsea 2009)
ja uwazam ze to wielki bramkarz , nasz czlowiek i szanuje jego decyzje, ma prawo chciec poznan inne kultury futbolowe... a Iker ma obecnie ciezkie czasy i w Realu i w La Roja (jego tez lubie)
Visca el VV :)

0

bartekvisca
Iniesta zawsze jest widoczny, kup lep[sze okulary na nastepny mecz Barcy albo La Rojy :)

0

swoja droga Casillas ma ciezkie czasy teraz... lubie go i wcale sie nie ciesze ale... 1) przed kontuzja nie grzeszyl forma i mial nawet konflikt z Mou 2) Real z koniecznosci sciagnal Diego Lopeza i Iker ma rywala 3) w kadrze broni VV (bedacy dla odmiany tez w dobreh formie) i swietnie zdaje egzamin... Iker wroci i nie wykluczone ze bedzie sie dzielil bramka.. (moze sie myle)

0

nie wierze w tranfer obu tych pilkarzy... jeden moze przyjdzie (ktos wogole napewno) ale nie wierze ze sprowadza obu.

0

ej to jest strona o futbolu i Barcy.., Thuram napomknal cos slusznie o rasizmie a wy zaczynacie polotyczne rozmowy o homofobii, zwiazkach partnerskich i swietym mikolaju... wlaczcie TVN 24, tam jest tego dosc a tutaj futbol :)
ps. Thuram wielki pilkarz, fajnie ze na emeryture poszedl grajac jeszcze w Barcy, szkoda ze nie mogl dluzej grac :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?