0

mialo byc bez przesady :)

0

kurna zmienic wyglad... ez przesad7 - chyba wazne jak gra w pilke i co daje druzynie a nie jak ma ulozone wlosy... FC Barcelona to klub a nie zakon :)

0

to dobrze , bo MXavi kieruje nie tylko gra Barcy ale i La Rojy. jak zapewne wiekszosc mam nadzieje ze Hiszpania wyprzedzi Francje u uniknie barazow ale do tego potrzebny jest dobry mecz we wtorek :)

0

duet Messi - Higuain jak Messi -Villa pare dnmi temu... notabene Messi dwie asysty i jeden gol z karnego i czekamy jeszcze na wiecej - brawo :)

0

ja mysle ze Villa i Neymar, o ile brazylijczyk przyjdzie to ktos musi odejsc - wowczas chyba padnie na Alexisa.

0

kurde niezle :))

0

Lolek - jakbys nie wiedzial nie ma pory meczow Sobota 21 :)

0

messi85
tez jestem z Pomorza... masakra.. kibice jacy by nie byli stracili zycie na swojej sluzbie , wracajac z meczu ;( i to wszystko przez ta pie****na zime !!
Anims Abidal :)

0

kurde szkoda ... lubie tego pilkarza :)

0

statystyki Messiego sa nieludzkie... :D

0

Villa byl swietny dzis, jeszcze lepszy niz we wtorek ale wtedy ranga i rywal wiekszy... ale nie ma co zapominac i wtedy i dzis ZM to jednak Messi... :)

0

Marcin1999
przestan pitolic, mogli strzelic gola lub dwa jeszcze ale wynik i gra ok :)
z ta skutecznoscia Realu tez bym nie przesadzal.

0

Gallaret - zgadza sie, ale uczciwie jednak messi.

0

damianex10
po trosze jedno i drugie.

0

podanie Villi OMG
rajd i podcinka Messiego OMG :)

0

VIlla -gol i Asysta, Messi - gol i asysta :)

0

"nie poslizgnal sie tym razem Leo Messi" - L.oRLOWSKI
lol

0

ech.. odpuscie sobie te komentarze ze Puyol stary, blisko emerytury.. wkurza mnie to :) to jest nasz El Tarzano :) Kapitan bedzie gral tak dlugo jak bedzie chcial i jak dlugo serducho bedzie mu pozwalac :) a teraz jak musi to niech sie kuruje :)
szybkiego powrotu do zdrowia Puyol !!

0

5.5 dla Pique to jakis zart... gral przyzwoity mecz, 6.5 masche, to pique sadze ze rowniez :) kolejne to tylko 7 dla Daniego... jak dla mnie 7.5 albo 8... duzo dawal w ofensywie i byl aktywny.
Pedro - 6 zgadzam sie... ale trzeba w tym momencie podwyzszyc Daniemu i Pique bo Pedro choc gral dobrze to byl jednak najslabszym ogniwem wielkiej Barcy tego wieczoru :)

0

czemu Puyola nie ma ?
przeciez Del Bosque sam go prosil zeby nie konczyl kariery.

0

moze VV nie jest najlepszy na swiecie jako bramkarz ogolem, ale jest najlepszy w grze nogami, a to dla Barcy wazne :) nasz czlowiek, solidny, szkoda ze odchodzi, ale jego prawo tak zadecydowac :)

0

nie ma co sie klocic - boisko zweryfikuje :)
Barca miala gorsze dni ale wtorkowy mecz pokazal calemu swiatu ze to byly tylko gorsze dni (czesciowo spowodowane zlym pierwszym meczem na San Siro)

0

pamietam jak Adiano przyszedl i duzo osob mialo watpliwosci co do niego... wchodzil z lawki na zmiane z Maxwellem... potem bylo wiadomoo ze ktos musi odejsc :D cale szczescie ze Adriano zostal.

0

zeby nie bylo.. nie lekcewazne Rayo . ale moment dla nich nie dobry :)

0

dobry moment ??
teraz jest najgorszy moment... Barca uniesiona wygrana z Milanem dostala powera, wiec nie sadze wygrala nizej niz 3 golami.. badz co badz gramy u siebie :)

0

wczoraj chyba jako pierwszy napisalem ze mialem skojarzenia z tego jak sie cieszyl na Wembley, tak samo Messi i jego podkrecony strzal, na Wembley Van Der Sar tez nie dal rady z podobnym strzalem jak wczoraj na 2:0 :))
co do Villi to az sie serce radowalo jak czlowiek patrzyl jak El Guaje sie cieszy; :) widac ze mu zalezy, niech gra dlugo :)

0

faktycznie pobiegal jak strus w tej akcji :) cudowny Alba

0

wogole jak patrze dzis na Robbena to mysle ze nie pogra sobie u Pepa... :D

0

Bayern nie jest slaby, tylko zbyt zlekcewazyl ten mecz, juz mysleli ze maja awans... wogole to ten wynik 0;2 nie odzwierciedla przebiegu meczu, Arsenal mega skuteczny, bayern mega nieporadny w ataku..
Bayern nie jest slaby, tylko dzis dal ciala..
chce nadal zeby zagrali z Realem :)
AFC brawo za walke.

0

wole zeby awansowal Bayern i znowu zagral z Realem ale ciesze sie ze sa emocje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?