0

szymonK
dokladnie, dla mnie powinni ropbic wszystko zeby teraz go sprzedac JEZELI sam chce odejsc :)
a jesli juz tak udaja ze kasa nie ma znaczenia (mes que en club) to lepiejn by zrobili gdyby nie puszczali Abidala :P

0

w faktach mowili o Messim :)

0

wreszcie Pele mowi do rzeczy.... ostatnio wypowiadal sie jak ostatni buc, ale wreszcie sie ogarnia... dobrze bo zawsze go szanowalem :)

0

hubymess10
policz ilu u gory jest wychowankow i zamilcz :P P[edro gra rowniez swietnie w kadrze i jest wogole bardzo solidnym pilkarzem pasujacym do tici-taci... nudne sie robi hejtowanie jego :/

moja opinia:
VV- nie, ale skoro on tego chce to TAK( i to szybko)
Oier- raczej TAK
Jonathan D.S. - hmm.. jest potencjal ale troche stoi w miejscu, raczej wypozyczenie
Bartra- albo dac mu jeszcze rok na ogranie sie w Barcy albo sprzedac jak pojawi sie sensowna oferta
Fontas - sprzedac (czyli TAK)
Rafinha - chyba wypozyczyc, ma potencjal ale stoi w miejscu
Thiago- zostawic (czyli NIE) ale gdyby mial stac w miejscu jesli chodzi o jego rozwoj to dac mu sie ograc w dobrym klubie( nie REAL :P)

Afellay - raczej sprzedac, chyba ze jeszcze w niego wierza (fakt malo mial czasu zeby pograc)
B.Krkic - sprzedac TAK (osobiscie stracilem juz wiare w niego, chyba ze bedzie mial druga mlodosc)
Delofeu - zdecydowanie wypozyczyc !!! TAK (Dortmund to dobra opcja, ew. slabszy zespol... musi sie ograc bo na razie nie pasuje do pierwszej druzyny (talent ale zbyt samolubny, musi sie ograc)
Cuenca- Sprzedac TAK. (talent ale nie na pierwszy zespol, Pep za bardzo go lansowal)
D.Villa - zostawic w druzynie (czyli NIE)... sprzedaz Villi to bylby najwiekszy blad, jedyny prawdziwy napastnik ktory moze grac na szpicy i rotowac pozycjami z MEssim.
Alexis- nie wiem... forma wzrosla pod koniec sezonu ale te dwa lata raczej na minus... nie pasuje do konca do tej Barcy(moja opinia).. mozna na nim zarobic wiec sprzedac jak bedzie ciekawa oferta... jak nie to dac ost rok zeby sie ograł. (wowczas trzeba Pedro albo kogos innego sprzedac)
Tello - fajny pilkarz, albo zostawic jako dobrego zmiennika albo dac mu pograc gdzie indziej, na 1 sklad raczej nie ma szans... ps. zalezy sporo od sytuacji u innych napastnikow bo ktos musi odejsc

0

1 ) marzę o THiago Silivie w Barcy
2 ) nie moge sie ciagle pogodzic ze Abiego juz nie ma, uwazam ze blad zarzadu :)

0

przyznal sie do bledu, wykazal pokore, teraz powinien poniesc kare i to wszystko... na szczescie umial sie dzis zachowac, a nie jak niektorzy..
niech nie robi tego wiecej :P

0

ufff..... jest 1:1 i gramy dalej :) gdyby Real mial teraz (niesprawiedliwe) 2:0 to obawiam sie ze byloby juz po :) VeB

0

w Hiszpanii hegemonia Barcy trwa... ale w Europie juz nie... jeszcze w ostatnim sezonie Pepa nikogo sie nie balismy i jezdzilismy po kazdym jak profesor... Chelsea nas pyknela w 1/2 LM jakims niesamowitym cudem..
za to w tym sezonie juz meczylismy sie z PSG, Milanem a Bayern pokazal nam co nie co.. licze na przebudzenie w przyszlym roku, bo ten team ma potencjal :)

0

91 lat.. piekne zycie i piekna historia :)

0

nie masz obowiazku im kibicowac jesli ich mniej lubisz ;) zaden obowiazek :D

0

mialem na mysli ze szkoda ze Eusebio nie zwolinli teraz :)

0

Eusebio przy nim to kaszaniasz... szkoda ze go nie zwolnili ;/

0

ja bym go widzial w Barcy A... swietnie sobie radzil w Barcy B (jak Pep)

0

przestancie hejtowac tego Pedro bo to juz sie nudne robi... jestescie kibicami Barcy i szacunku dla naszych graczy, nie zachowuje cie jak na rm.pl :)
mamy samych dobrych skrzydlowych ale wszyscy tak masakrycznie odbiegaja od Messiego ze az... zawodza ;(
ps. Villa powinien zostac i grac w tridente z Messim i Neymarem ale chyba moje marzenie sie nie spelni ;( (villa lepszy od alexisa)

0

Hernandezka- to jest wybrzeze, mozesz wpasc nawet na tydzien, bawic sie, plazowac, oby byla pogoda ;)

0

ps. swoja droga ogladac debiut Neymara w meczu Barcy na trojmiejskiej arenie,... to byloby cos :)

0

smieszy jak mnie jak gadam ze znajomymi z Trojmiasta, ktorzy mowia ze nie oplaca sie wydac kasy bo okrojna BArca (na bank?) przyjedzie... lepiej na Bon Jovi (??) bo bedzie prawdziwe Show.. :D
koncert lesnych dziadkow Bon Jovi ? :D Por Favour... poza tym nie wiadomo jakim skladem przyjada zas pewne bedzie jedyne to ze zrobia duzo zmian... ps. byc moze zadebiutuje Neymar .!!!!
ps2. jest jedno zagrozenie, Puchar Konfederacji, ktory sie konczy 30 czerwca, gdyby w finale grala Hiszpania albo Brazylia(albo obie) to moga odpoczywac (ale nie musza) :)

0

realmadrytcr7
skad ty mozesz wiedziec? u wrozki byles? tyle wiesz ile zjesz :) czas pokaze :)

0

SinMistico
dokladnie odwrotnie,,,, czcionka z tego sezonu i ubieglego byla ciulowa... ta w przyszlym roku bedzie lepsza :)

0

a pani faktycznie niczego sobie :)

0

Neymar sie zaraz zanudzi jak beda tyle gadac.. :)

0

Thiago jest super talent i zawodnik ale nie wiem czy wystarczajaco uksztaltowany zeby byc liderem srodka pola w Barcy..

0

szkoda... :)

0

W ostatniej sekundzie mialo byc ;p

0

kurde ale emocje :D
ale szczerze liczylem ze Barca wcisnie w sotatniej emocje a tak kupon mi nie wejdzie ;((
no nic powodzenia w dogrywce. VeB

0

do konca bede wierzyc ze to plotki... Villa powinien zostac :)

0

dzefrej
na tvp sport

0

no to juz wiadomo ze Sportu sklad sie nie sprawdzi bo sam Tito powiedzial ze Abidal dzis zagra.

0

pomijam tez ze dzis 1/2 Lm i mecz z Vive :P (za godzine z hakiem)

0

ja rozumiem konferencje prasowe itd itd ale one juz byly a dzis o godzinie 19 mecz ostatni sezonu na Camp Nou, o 100 pkt... goscimy MalaGE :) moze jakis post z tej okazji ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?