Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bez spiny, nie chcialem obrazac ale skreca mnie jak widze takie texty :)
0
typowy hejter ktory pamieta tylko kilka ostatnich meczow... to moze jeszcze zacznij sie tutaj na forum spuszczac nad Alexisem ktory mial raptem dobra jedynie koncowke sezonu... a niektorzy juz widza go jako przyszlosc Barcy :P
0
moze dla ciebie, nie wiem o czym mowisz.
0
ogolnie tranfer do Atletico za te cene to zla decyzja. Pozdro ;)
0
analizujac cale 3 sezony Villi w Barcy to do kontuzji byl to bardzo dobry okres, potem kontuzja ktora mam nadzieje nie krzyzuje jego kariery, ogolnie po powrocieTito dawal mu za malo szans a on nie mial jak wrocic do rytmu... jestem dziwnie przekonany ze El Guaje wrocil by do formy jeszcze w nast sezonie... szkoda ze nie dali mu tej szansy ale dobrze ze mamy Neymara.
0
niestety to prawda.
0
dobra strona, ze byc moze Villa bedzie grac, patrzac na zaufanie Tito do jego osoby...
zla ze tracimy swietnego gracza i to w slaby sposob, stawiajac na innych nie koniecznie wybitnych skrzydlowych.. Messi nie ma z kim rotowac na szpicy specjalnie teraz..
to tak w skrocie :)
0
ty co mnie małpujesz? :D
0
chyba 7 :P
0
patrzac na to zdjecie, tez coraz bardziej wzdycham za poprzednim zarzadem... nie byl idealny ale to za czasow Laporty tworzyla sie wielka Barca... Rossel tylko troche na tym skorzystal... Sandro i Zubi coraz bardziej wkurzaja ..
0
pamietalem jak ciceszylem sie z przyjscia Villi 3 lata temu, chcialem juz go zamiast Ibrahimovica w 2009... dzis jest poprostu smutno jak sie patrzy na to zdjecie, ze tak to sie konczy, takze jak zarzad i trener go (po)traktowali.. szczerze liczylem na trojke Messi - Villa - Neymar.
Powodzenia El Guaje !!
0
pamietalem jak ciceszylem sie z przyjscia Villi 3 lata temu, chcialem juz go zamiast Ibrahimovica w 2009... dzis jest poprostu smutno, ze tak to sie konczy, takze jak zarzad i trener go (po)traktowali.
0
smutny dzien ;(
0
Alexis zjada Ville? chyba w twojej druzynie w FIFIe.. pare dobrych meczow (chyba jedynych) pod koniec sezonu nie oznacza ze Sanchez zjada gwiazde hiszpanskiego futbolu.
0
tez pamietam Manite, Wembley i kilka innych wspomnien, nawet jego prezentacje sprzed mundialu jeszcze... nie sadzilem ze to wszystko tak nieladnie sie skonczy ;( mogli go chociaz opchnac za porzadne pieniadze i z klasa sie pozegnac a nie takie cos... ;(
0
to jest kompomitacja naszego zarzadu, kupili go za 40 , sprzedaja za 5 baniek.... pol swiata sie smieje z zarzadu Barcy teraz... dodatkowo beznadziejne zachowanie w stosunku do samego Davida, to nie jest mile rozstanie ;( pomijam wogole ze tego rozstania mogloby nie byc...
ps. nie jestem hejterem ale po ostatnich akcjach naszych władz mam poprostu ochote ich opluć ;( oby Barca ladnie grala w nast sezonie, bo to jedyne co moze nam oslodzic te wydarzenia a ich ochronic.
0
wszystko pieknie ale kupili topowego napastnika europejskiego w 10 roku za 40 baniek a teraz s[przedaja za 5.... nikt mi nie wmowi ze tu wszystko jest ok.
0
dodaj odejscie ABidala
0
obaj sa siebie warci... Tchixi i Laporta byli lepsi... ps. tranfer Neymara sie Rosselowi udal, takze dzieki ukladom, ale na Neymarze swiat sie nie konczy, zycie toczy sie dalej i trzeba dobrze funkcjonowac.. ;/
0
na innych stronach juz sie z nas leja... wstyd i kompromitacja zarzadu....5 baniek....zal dla pilkarza... szkoda gadac bo nie chcialem tego tranferu... Villa paskudnie potraktowany przez Barce :/
0
najpierw nie daja mu grac po kontuzji, robia z niego z topowego europejskiego napastnika rezerwowego a potem spylaja za pare mln euro i to jeszcze dlo Madrytu.... porazka jedna wielka ..;( sam zaczynam nienawidzic nasz zarzad... Abidal, Villa, byc moze Thiago..
0
ta kwota to skandal i kpina... nie wiem ile bedzie zarabial Villa ale z marketingowego pkt widzenia to jakas porazka...
zegnaj El Guaje, juz tesknie ;(
0
Roger to krol Tenisa a nie Rafa... ma swoja lata wiec czasem glupi przegra mecze (moze juz nie ta glowa) ale jeszcze ma mozliwosci i sie nie skonczyl..Federer to artysta, Nadal to poprostu niezniszczalny fizycznie zawodnik...wielki szacun dla niego ale jego gra nie porywa az tak. Polecam za to JUana Del Potro i Tsonge :)
widzialem sporo wpisow kto komu kibicuje , zatem podaje dosc sprawdzone, jesli to kogos interesuje:
Federer- FC Basel (i Messi przy okazji ; p) , Nadal - Real, Djokovic - Milan, Andy - Barca... oprocz tego wiem ze Ferrer, Robredo i chyba Ferrero ( o ile jeszcze gra) sa za barca, zas Verdasco za Realem... nic nie wiem o Berdychu, Tipsarevicu czy Almagro(ktos pisal)...
0
moze w Ajaxie ale na Barca raczej nie... lubie go ale malo w to wierze.
0
przy Torresie i tak super... Pedro tez ma lepsze i gorsze formy, o Alexisie nie wspomne...
0
F. De Bour, Cocu, Koeman - same nazwiska Barcy :D mam sentyment do nich wszystkich ale mysle ze kolonia holenderska to nie bylo dobre rozwiazanie Van Gaala i dla Barcy... chce mniej Holendrow a wiecej Hiszpanow i Brazylijczykow ;)
Z tej trojki chyba De Boer to najlepszt trener, najbardziej rozsadny gosc;) 3 mistrzostwa z rzedu z Ajaxem, tez robia wrazenia..
0
ty, kibi krolewskich, posiadasz koszulke Rivo ? ciekawe :)
0
a ja mysle ze jak zespol lepiej bedzie grac, to i David bedzie wiecej strzelal, ma wciaz duze umiejetnosci.
0
no i dobrze... kupili go za 40 baniek... krol strzelcow EURO, Mundialu, do ub. roku jeden z bardziej liczacych sie napastnikow swiata, kontuzja i glupi upór Tito zeby go sadzac troche znioszczyly forme Villi ale nie powinni go sprzedawac za mniej niz 20 baniek... tak uwazam.
a jak nie to zostaje z nami i koniec( Villa, Messi ,Neymar)
0
ja nie wiem czy to bylaby dobra decyzja Thiago... jak ktos wspomnial Xavi i paru innych bylo cierpliwych i przeczekalo trudny okres na poczatku i dzis sa kims... jestem przekonany w nastepnym lubb w jeszcze nastepnym sezonie bylby juz w "11" Barcy na dluzej.