Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurde, dawno nie widzialem tak fajnego wywiadu :) Rabij, smieszny, alwis itd, ale co by nie mowic , wiedze ma niesamowita zwlaszcza o Ameryce Pd... ogolnie fajny gosc :)
nie zgodze sie tylko z tym ze w Barcy na konferencjach itp jhest jakos szczegolnie nudno... pojechal troche :/ w realu madryt i innych hiszpanskich klubach jest dokladnie tak samo...
druga sprawa - Barta i Montoya nie nadaja sie na Barce ? ja bym ich nie przekreslal, ale tez nie ma co ich forsowac na siłe, niech sie troche ograja i bedziemy wiedziuec na pewno :) co do Fontasa i tego drugiego zgoda..
Co do Caceresa bo widze ze robi zamieszanie to tez uwazam go za swietnego obronce... chyba troche za szybko z niego Barca zrezygnowala .. ale czy wdarłby sie na stale do 1 skladu - nie wiem. Yaya Toure... mysle ze dla 80% z nas to pozegnanie jest na 1 miejscu straconych.. Abidal go moze pobic ale to zlozona kwestia.
0
Puyol to El Tarzano, Kapitan, wzor do nasladowania, serce druzyny, duma Barcy, budzi szacunek i podziw u kibicow wszystkich druzyn... oddal sie Barcy i niech gra w niej tak dlugo jak tylko uzna ze chce i moze :) jak jakis gimbus napisze"niech puyol juz konczy kariere" napisze do admina o konkretnego bana :)
0
błąd a nawet wielbłąd... ozstajemy bez zawodnika ktory umie grac na szpicy... poza tym po Messim i prawdopodbnie Neymarze to najlepszy napastnik... szkoda ze kibice pamietaja ostatnie mecze ;/
0
pisze dopiero teraz... powiem krotko : jest mi smutno... cholernie smutno ;(
0
co by nie mowic symbol lewej strony ekipy Pepa.... jutro VV... niedlugo byc moze Villa... mam nieodparte wrazenie ze ten klub opuszczaja nie Ci pilkarze co powinni.. :(
0
szybicej bym sie pozegnal z Rosselem niz z Abidalem... ;/
0
Espanyol prowadzi do przerwy 1:0 po golu Espanyolu... zero wiadomosci ? :D
0
zawsze za Barca, w sobote rowniez, choc wolalbym VIve z FCB w finale :)
0
Del Bosque " nie wroce juz do Realu Madryt nigdy. Ciezko bylo patrzec co sie dzieje z Ikerem"... Real sie kruszy , choc juz bez Molurinho, ciekawe czy iker zostanie :)
0
wszyscy mamy nadzieje :)
0
powiem krotko.... blad :) Villa to wciaz wielki zawodnik i powinien grac dla Barcy !! to jedyny nasz czlowiek wsrod szeroko pojetych napastnikow ktory moze grac na szpicy i rotowac z Messim... dzis ma niemoc strzelecka iwroc do formy bardzo niedlugo, ale przypomnijcie sobie co gral Alexis jakis czas temu..
niektorzy maja krotka pamiec i pamietaja tylko ostatnie dwa mecze ;/ kibice ;(
0
najlepszy mecz bedzie 29 albo 30 sierpnia :P Pep Guardiola vs Jose Mourinho... Bayern vs Chelsea o Superpuchar :D
0
marzy mi sie zeby Neymar wzial 11, Thiago zeby zostal i wzial jakis inny, a Villa zostal z nr 7 :)P
0
jak ktos slusznie zauwazyl w 1983 przyszedl Maradona a w 1973 Cruyff.... (choc nie jestem pewien czy Diego nie przyszedl w '82)
0
co chwila bylo "puta barca".... widac ze fani Espanyolu nie nawidza Barcy jeszcze bardziej niz Realu ... :D
0
no to hejtujcie dalej Pedro.... kibice-trolle.... hejtowaliscie Alexisa, teraz Pedro i Ville.... natepny pewnie bedzie Tello...a Messi :P
0
nie rozumiem czemu Xavi za Inieste... a nie za Thiago.
0
czemu te buraki sie kloca wogole ??????
0
ooh sheet.... :D
0
ech... szkoda mi Villi.... :(
0
przypomnijcie sobie jak Alexis marnowal niedawno "setki" i jak go hejtowaliscie...
0
Alexis i Villa - brawo... nie sprzedawac ich :)
0
gra Villa, mam nadzieje ze jeszcze go nie skreslili .
0
no to maja motywacje aby grac do konca sezony.. :)
0
auoan
chyba lechia- bełchatow bo podbeskidzie gra o 15:45 z lechem :P
0
AdrianM
nie mowie ze nie chce Neymara, bo chce... chce zeby odszedl kto inny a nie VILLA :) (jedyny co moze grac na szpicy i rotowac z Messim)
ps. marzylo mi sie tridente Messi - Villa- Neymar... nie zapominajcie ze El Guaje to wielki, klasowy napastnik, krol strzelcow mundialu i EURO, nie zapomnial jak sie gra w pilke :)
0
eryk140
tez bylem sceptyczny, rok, dwa temu do tranferu Neymara... ale patrzac na nasz atak, ktory ciagnie TYLKO messi.... twierdze ze lekkie przewietrzenie sie przyda :)
0
AdrianM
nie ma sie z czego cieszyc ze odejdzie Villa.
0
piachuFCB
L'Eqipue sie wtracilo, podobno Neymar wybral gotowane parowki :)
0
fellow2
po co wprowadzasz zamęt ?