0

kurde, dawno nie widzialem tak fajnego wywiadu :) Rabij, smieszny, alwis itd, ale co by nie mowic , wiedze ma niesamowita zwlaszcza o Ameryce Pd... ogolnie fajny gosc :)

nie zgodze sie tylko z tym ze w Barcy na konferencjach itp jhest jakos szczegolnie nudno... pojechal troche :/ w realu madryt i innych hiszpanskich klubach jest dokladnie tak samo...

druga sprawa - Barta i Montoya nie nadaja sie na Barce ? ja bym ich nie przekreslal, ale tez nie ma co ich forsowac na siłe, niech sie troche ograja i bedziemy wiedziuec na pewno :) co do Fontasa i tego drugiego zgoda..

Co do Caceresa bo widze ze robi zamieszanie to tez uwazam go za swietnego obronce... chyba troche za szybko z niego Barca zrezygnowala .. ale czy wdarłby sie na stale do 1 skladu - nie wiem. Yaya Toure... mysle ze dla 80% z nas to pozegnanie jest na 1 miejscu straconych.. Abidal go moze pobic ale to zlozona kwestia.

0

Puyol to El Tarzano, Kapitan, wzor do nasladowania, serce druzyny, duma Barcy, budzi szacunek i podziw u kibicow wszystkich druzyn... oddal sie Barcy i niech gra w niej tak dlugo jak tylko uzna ze chce i moze :) jak jakis gimbus napisze"niech puyol juz konczy kariere" napisze do admina o konkretnego bana :)

0

błąd a nawet wielbłąd... ozstajemy bez zawodnika ktory umie grac na szpicy... poza tym po Messim i prawdopodbnie Neymarze to najlepszy napastnik... szkoda ze kibice pamietaja ostatnie mecze ;/

0

pisze dopiero teraz... powiem krotko : jest mi smutno... cholernie smutno ;(

0

co by nie mowic symbol lewej strony ekipy Pepa.... jutro VV... niedlugo byc moze Villa... mam nieodparte wrazenie ze ten klub opuszczaja nie Ci pilkarze co powinni.. :(

0

szybicej bym sie pozegnal z Rosselem niz z Abidalem... ;/

0

Espanyol prowadzi do przerwy 1:0 po golu Espanyolu... zero wiadomosci ? :D

0

zawsze za Barca, w sobote rowniez, choc wolalbym VIve z FCB w finale :)

0

Del Bosque " nie wroce juz do Realu Madryt nigdy. Ciezko bylo patrzec co sie dzieje z Ikerem"... Real sie kruszy , choc juz bez Molurinho, ciekawe czy iker zostanie :)

0

wszyscy mamy nadzieje :)

0

powiem krotko.... blad :) Villa to wciaz wielki zawodnik i powinien grac dla Barcy !! to jedyny nasz czlowiek wsrod szeroko pojetych napastnikow ktory moze grac na szpicy i rotowac z Messim... dzis ma niemoc strzelecka iwroc do formy bardzo niedlugo, ale przypomnijcie sobie co gral Alexis jakis czas temu..
niektorzy maja krotka pamiec i pamietaja tylko ostatnie dwa mecze ;/ kibice ;(

0

najlepszy mecz bedzie 29 albo 30 sierpnia :P Pep Guardiola vs Jose Mourinho... Bayern vs Chelsea o Superpuchar :D

0

marzy mi sie zeby Neymar wzial 11, Thiago zeby zostal i wzial jakis inny, a Villa zostal z nr 7 :)P

0

jak ktos slusznie zauwazyl w 1983 przyszedl Maradona a w 1973 Cruyff.... (choc nie jestem pewien czy Diego nie przyszedl w '82)

0

co chwila bylo "puta barca".... widac ze fani Espanyolu nie nawidza Barcy jeszcze bardziej niz Realu ... :D

0

no to hejtujcie dalej Pedro.... kibice-trolle.... hejtowaliscie Alexisa, teraz Pedro i Ville.... natepny pewnie bedzie Tello...a Messi :P

0

nie rozumiem czemu Xavi za Inieste... a nie za Thiago.

0

czemu te buraki sie kloca wogole ??????

0

ooh sheet.... :D

0

ech... szkoda mi Villi.... :(

0

przypomnijcie sobie jak Alexis marnowal niedawno "setki" i jak go hejtowaliscie...

0

Alexis i Villa - brawo... nie sprzedawac ich :)

0

gra Villa, mam nadzieje ze jeszcze go nie skreslili .

0

no to maja motywacje aby grac do konca sezony.. :)

0

auoan
chyba lechia- bełchatow bo podbeskidzie gra o 15:45 z lechem :P

0

AdrianM
nie mowie ze nie chce Neymara, bo chce... chce zeby odszedl kto inny a nie VILLA :) (jedyny co moze grac na szpicy i rotowac z Messim)
ps. marzylo mi sie tridente Messi - Villa- Neymar... nie zapominajcie ze El Guaje to wielki, klasowy napastnik, krol strzelcow mundialu i EURO, nie zapomnial jak sie gra w pilke :)

0

eryk140
tez bylem sceptyczny, rok, dwa temu do tranferu Neymara... ale patrzac na nasz atak, ktory ciagnie TYLKO messi.... twierdze ze lekkie przewietrzenie sie przyda :)

0

AdrianM
nie ma sie z czego cieszyc ze odejdzie Villa.

0

piachuFCB
L'Eqipue sie wtracilo, podobno Neymar wybral gotowane parowki :)

0

fellow2
po co wprowadzasz zamęt ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?