0

Boze.. co za czasow dozylismy.... W.Jagoda dorwal sie do komentowania La Ligi :D myslalem ze jestesmy daleko bezpieczni :(

0

..a o co chodzi z Jagoda ? (tym razem)

0

waszym zdaniem... ja mysle ze na ten moment VV, ale to jest przedjsciowe.

0

krotki komentarz: VV zaczynal slabo swoja kariere w Barcy ale to jakies 2-3 lata... od finalu 2006 w paryzu jego forma jest na wyoskim poziomie, od paru lat zas to europejska czołówka :) na chwile obecna czyli 2013 rok VV to chyba najlepszy bramkarz na swiecie - okaze sie czy chwilowo :P
Vamos Valdes :)

0

Tello strzal fatalny...

0

asysty - Messi. Cesc. Neymar. :)

0

Pedritttto :)

0

to posiadanie az mnie martwi :P powinno byc znacznie wieksze :)

0

i co hejterzy Pedro ? slabiach z niego nie ? :)

0

a moze zajmijcie sie retoryka a nie jego avatarem ?? :)

0

smialo bron... ja odpowiem :D

0

Ney mi sie coraz bardziej podoba z meczu na mecz :) bedzie z niego pozytek :D

0

zgadzam sie z Toba... mam wrazenie ze Alexis to "swieta krowa" na tytm forum... ub, sezon mial slabiutki a przez pare dobrych meczow stawiaja go prawie na rowni z Neymarem...
Alex nigdy do konca nie wkrecil sie w styl Barcy, w tiki-take.. innaczej gral w Udine, wiem - inny styl, ale fakt faktem.

0

w zasadzie zgoda... oczywiste ze najlepsza trojka to (kolejnosc sluszna) Messi - VV - Neymar.
ja bym dodal min. pol oceny dla Masche... nie zgadzam sie do konca ze jego dalekie podania nie maja sensu bytu..
Alexis najslabiej z wyjsciowego skladu. 5 dobra nota (max)

0

vv- Dani, Pique, Masche, Adriano- Song, Xavi, Iniesta - Neymar/Alexis, Messi, Pedro (taki sklad przewiduje)

0

Song musi zdecydowac - albo jest rezerwowym DM w Barcy albo szuka miejsca w innym klubie.. poza tym nie oszukujmy sie z taka koncepcja tu przychodzil :)

0

Song wielkiej kariery w Barcy nie zrobi... badzmy szczerzy... jest Busi, jeden z najlepszych DMow na swiecie... nawet jakby Busi mial problemy (kontuzja odpukac czy cos) to jest Mascherano (pod warunkiem ze obrona bedzie obsadzona) i klub zawsze moze sie zwrocic po Yaye Toure ktory deklaruje kiedys chec powrotu...
Song w Barcy to rezerwowy DM, solidny( tak sadze) ale rezerwowy. Alex musi sam sobie odpowiedziec na pytanie czy odpowiada mu taka rola czy chce odejsc do innego, slabszego zespolu :)

0

to jest troche niepsrawiedliwe, bo Messi juz tyle pokazal ze nie mozna od niego wymagac mistrzostwa swiata na zasadzie dowodu wielkosci...
z drugiej strony futbol taki jest ze wyznacznikiem sa trofea - a Argentyna ma duza pake wiec nic dziwnego ze ludzie chca zobaczyc wielka Argentyne z Messim jako liderem :)
ale spokojnie, jeszcze sporo lat przed Messi, narobi takich rekordów i trofeów ze nie bedzie mial sobie rownych.

0

ech fajnie ze sa tacy Madrtitisci jak ty :) jest z kim pogadac o futbolu a nie sie spinac i obrzucac hejtami :P

0

ja tez chce zebys wygrał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

0

nie przyniosa bo zagramy w nich gora 3 mecze na sezon :P

0

nie wygladaja zle ale czarne i białe to zawsze Real zajmowal, mi jakos nie pasuja do Barcy :)

0

to ze byl hejtowany, nic nie znaczy, dla mnie najbardziej niedoceniany bramkarz europejskiego formatu ostatnich lat.... placi za swoje bledy z poczatku kariery ktore byly slabe - tyle :) przpomnij sobie final 2006 z Arsenalem, 1/2 z CHelsea 2009, nie jedno GD czy w kadrze mecz w Paryzu i wiele innych :) teraz jego marka wzrosnie i bdb. :)

0

ja widze ze czesc z was dopiero teraz odkryla ze VV to swietny bramkarz :) ja od dlugiego czasu powtarzam ze ze swieca drugiego takiego dla Barcy szukac... jedynce pocieszenie ze wszyscy go docenia chociaz w ostatnim sezonie :)

0

mnie tez cieszy, ale mniej to ze poszly mi sie walic dwa kupony :P

0

"Tata" trzymaj sie mocno... u gory zajma sie twoim Tatą :)
do soboty i nastepnych tak udanych meczow !! :)

0

po 1 polowie 4 gole (4 x1:0).. kicha:D
a na koniec wyszlo ze TYLKO w 2 meczach padly mniej niz 3 gole (lepiej niz wczoraj)
ale i tak zapewne Chelsea wszystkim wtopila kupony :) (tym co obstawiaja)

0

haahahahahahaahahahahha La Boga

0

Co Pique taki smutny...

0

VV VV VV VV wielki VV !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?