Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja tam lubie Reine... wychowanek i wogole... no ale wiekowy troche wiec ciezki temat z jego powrotem na Camo Nou .
0
"przybył do Barcelony w drugiej połowie sezonu 1982/83, gdzie zastąpił Udo Latteka"
chyba raczej zastapil Udo Lattka a nie Udo Latteka :P
0
aha czyli to zawsze byl El Saadar ? dzieki za wyjasnienie :)
0
haha, lepiej obstawiaj mecze u buków :)
0
a skad ty to wiesz ? :P
0
El Sadar to chyba adres :;P
0
a to nie jest E. Reyno de Navarra ?
0
Xavi to jeden z najinteligentniej gadajacych pilkarzy... taki ninteligentny kolo a nie przygłup :) wystarczy poczytac jego biografie zeby skumac sie ze Creus ma sporo pod sufitem.
zawsze slusznie analizuje, czasami tylko mowi ciiut za duzo, jak np. o Mourinho czy Realu... no ale taki jest Xavi :) mowi co mysli i nie patrzy co kibice rywali na to.
0
bredzisz.
0
mundial byl zajebisty, tylko sedziowie popchneli gospodarzy za daleko :P
0
pamietam lato 2010. wtedy przupuszczalem ze Khedira jest dla Realu, a Ozil dla nas... wyszlo innaczej ;P
0
Falcao- Sanchez 2:2 :D Chile- KOL 3:3 :)
0
idac twoim tokiem rozumowania Pep tez zajezdzal Messiego i chyba dobrze na tym wyszedl :)
0
w tej sprawie pelna zgoda.. Messi jeszcze nie jest 100% i nie ma o czym gadac, mile slowa Sabelli:)
co do watku z Messim i "zajechaniem go" to uwazam ze nie powinno sie mu odmawiac... to chlopak ktory cierpi jak nie gra w pilke, jest najlepszy na swiecie i to taki typ ktorego sie nie zdejmuje z boiska- jak CR w Realu, czy kiedys Ronaldinho u nas.
0
5 z przodu województw przed pomorskim :D o w morde, a myslalem ze na wybrzeżu jest nas tak duzo hehe ;)
0
Dani musi grac dla Barcy :) mam nadzieje ze zabiora sie za rozmowy z nim jak ogarna innych ;) 2-3 lata temu byloi nielatwo ale sie dogadali, mysle ze teraz tez :)
0
a ja Adriano(Alba),Bartra,Pique,Dani Alves.
ps. jak wroci Masche i Puyi to trzeba ich tez.
0
ja tam osobiscie lubie Adriano i Albe - obecnie chyba nawet wole zeby brazyliczyk gral :) oby tylko Adriano ytrzymal te 6 tygodni, bo jak wiemy tez jest kontuzjogenny ;p
0
jesli to tylko kopniecie to nic dlugiego i groznego...(raczej)... oczywiscie dla nas lepiej zeby odpuscil wystep w Canarinhos i byl gotowy na wazne mecze Barcy :)
0
.kurde kupon mi polozyly kobitki ;(
0
adamek - mysle ze wiedza :P poza tym ten post jest o meczu sobotnim z Valladoid ;)
0
Hellspawn - tylko Real mogl dac 100 baniek za Brytyjczyka (ktory sie sprawdzil na taka skale dotad w La Liga?) ... nawet CR kosztowal mniej... by zrobilismy swietny tranfer a Real.... zobaczymy :)
0
a mecz z Anglia na Wembley 15.10 o 20:45...
chcesz sie jeszcze wymieniac oczywistymi informacjami ? :D
0
tak wlasnie :)
0
Bisz za mniej by nie poszedl - takie realia, wiec nie pitol ze przeplacony :) Floro by pewnie za niego 70 dal.
0
byla ankieta czlowieku po meczu kto najlepszy i Neymar byl przed Alexisem, niby czemu Sanchez byl lepszy od Neymara ?
0
My nie jestemy Realem, gramy ofensywnym 4-3-3-
0
co do ostatniego meczu i ZM to dla mnie jednak Neymar przed Alexisem... robil w sobote wieksza roznice.. .choc nie ogladalem duzej czesci 1 polowy :)
0
widze ze niektorzy konkretnie juz odjezdzaja... jak widze "dawac Songa zamiast Busiego" to sie litosnie usmiecham :) jak ktos slusznie zauwazyl SDong jest silny i niezle czysci ale nie jest tak kreatywny i techniczny = komletny jak Busi... dajcie Songa na Milan, Real czy Atletico i chce zobaczyc go z notą 9 za mecz :) zreszta podobnie Alexis.. tez sie ciesze ze ma wzrost formy, zwlaszcza po tak koszmarnym sezonie jak ubiełgy... ale poki co Sanchez najlepsze mecze gra ze zdecydowanie slabszymi rywalami... o Tello nie wspomne bo on wogole jest w FCB jako zmiennik i do grania z rywalami z drugiej polowki.
Busi, Neymar, Messi na mocnych (na wszystkich)
Song, Tello, Alexis na slabszych (poki co Alex tez, chyba ze udowodni innaczej)
no ale co sie dziwic jak "kibice" internetowi zazwyczaj maja pamiec tylko do ostatnich dwoch meczow :P
0
widze druga wersje gdzie mowi ze beda probowali go przekonac - troche brzmi delikatniej :P