0

dla mnie pilkarz meczu chyba Fabregas, dwa gole i asysta (jesli tak ja nazwac) mowia wszystko.. na drugim miejscu Messi... duzo szarpał i dał ładną asyste, mozna powoli oglosic powrot do formy, w derbach bedzie strzelal :)

0

przesadzasz z tym VV jako MoM.

0

cikeawe kto dodal na wikipedii ze on juz jest w Barcy :)

0

mowcie co chcecie ale Messi probuje.. prowadzimy 3:0 wiec moze :) widze u niego wiecej dynamiki dzis... w nastepnym meczu trafi na 100% :)

0

http://pl.wikipedia.org/wiki/Marc-Andr%C3%A9_ter_Stegen
mamy nowego bramkarza, dobrze wiedziec :D

0

ej sorry ze poza tematem ale czy ter Stegen jest juz podpisany ? :P
bo na wikipedii jest juz pilkarzem FC Barcelony.

0

oby to byla tylkoa przezornosc Taty a nie kontuzja :/

0

wszystko fajnie ale widze znowu lekko eksperymentalny sklad na mecz wyjazdowy... oby potraktowali to na serio i wygrali :)

0

ocena to ocena za gre, niewazne jak sie nazywa, nie zagral na swoim najwyzszym poziomie dlatego ma 6.5 a nie 9.

0

prawie nie mam zastrzezen do tych ocen - jedyne co - dalbym ciu wieksza ocene dla Pique, niezle zagrał :)

0

Gica Hagi, szkoda ze tak krotko w Barcy ale da sie go zapamietac chocby dzieki takim golom :)

0

cos pieknego :)

0

Atleti Manita :) bardzo dobry mecz Villi

0

ale gdyby Ramos wylecial to im w 10 byloby ciezko :)

0

Villa dwa gole :) brawo "el guaje" :)

0

co jak co ale ta przewidywalnosc i konsekwencja gry maszyny Pepa byla akurat na plus i wszyscy to podziwiali :) dopiero jak Pep odszedl i mielismy bezkrolewie w ub. sezonie badz trenera Tito to Barca stala sie troche przewidywalna i nudna - weszla za bardzo w rutyne...
Tata faktycznie chce to zmienic i dobrze :)

0

w c+ sport juz gorzaczka pilkasrkiej soboty trwa i juz mowia o GD, teraz Ryczel i Laboga debatuja :) ciekawe ktory lepiej skomentuje ;p

0

fajne kompilacje ale czemu Ronaldo nie ma ? on zdaje sie w debiucie strzelil karnego i 1:0 do przodu.

0

i pomyslec ze wtedy niby byl slaby.

0

pamietam ten mecz z sezonu 03/04... pierwszy mecz na CN 1:2 w plecy i wielki rewanz na SB :) ciezki byl to mecz, wyrownany ale bramka VV byla torpedowana, tym bardziej wygrana smakowala siwetnie :)
ps. akcja Ronaldinho i Xaviego palce lizac :))

0

natall - Busi czasuje od paru lat , nie tylko w ostatnim meczu :)

0

Songa mozesz na cale szczescie skreslic bo zagra Busi... co do reszty kto wie :)

0

trudno zeby kibicowal nam - to chyba oczywiste :D Mou ma problem z Barca od 2000 roku kiedy odszedl niedoceniany, a nasililo sie podczas jego pierwszej trenerki w Chelsea, utrzymywalo mocno podczas pracy w Interze a apogeum osiagnelo wiadomo kiedy.... Por Que ?

0

pisza o Romario, Rivaldo , Ronaldinho a czemu o Ronaldo ani slowa ? on zdaje sie z wdebiucie golka strzelil z karnego i wygralismy 1:0 :D

0

biedny Jonathan... ;( szkoda chlopaka.

0

z jednej strony kiedys byl u nas jako 17-latek pare tygodni i prawie podpisal kontrakt, potem wyzywał od dziewczynek :D teraz wpada odwiedzic i pogadac :P
o co chodzi Ballo - nie wiem :)

0

mialo byc kilka :P

0

Busi 8.5, Xavi za mało, mial sporo kilka fajnych podan... w zasadzie tyle :)

0

tez bys sie popdniecal Messim.

0

ludzie nie podniecajcie sie ze Real wygrywa, oni naprawde nie graja nic wielkiego dzis, Juve gra niezle ale nieporadnie :)
W SOBOTę wszystko lezy w naszych silach :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?