Al FCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trójmiasto
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem na ile to zaslona dymna, asekuracja a na ile powazny uraz ale jedno mnie zastanawia.. przed kontuzja odniesiona na poczatku roku, Messi nie mial prawie WOGOLE kontuzji, urazow.. byl niezniszczalny.. a teraz nie mozemy sie doczekac az wroci w pelni do gry... to zastanawia..
0
nie wiem na ile to zaslona dymna, asekuracja a na ile powazny uraz ale jedno mnie zastanawia.. przed kontuzja odniesiona na poczatku roku, Messi nie mial prawie WOGOLE kontuzji, urazow.. byl niezniszczalny.. a teraz nie mozemy sie doczekac az wroci w pelni do gry... to zastanawia.. ciekawe jak dluzo bedzie sie ciagnac ten uraz za nim.
0
ale sie VV rzucil... jakby trafil z wyborem rogu...
0
swietniue....
0
niebywałe :D 4.
0
ja cie krece... NEymar...
0
po co oni tak holuja pilke przy swojej bramce ?
0
Barca- mistrzowie kontry :D
swiat sie konczy xD
0
jazusss maria :DDDDDDD
0
idz stac pajacu.
0
czyzby kolejna kolejka w ktorej i Barca i Atleti gubia punkty?? oby nie :)
najwazniejsze aby z Messim bylo ok :)
0
sklad MD lepszy :) nie mozna lekcewazyc Betisu.
0
trudny mecz dzis... ale to tylko poteguje emocje :) byle zdobyc wazne 3 pkt !! :)
0
ja sadze mimo wszystko ze Messi miazdzy... chwilowo jest nie w pelni i dopierop dochodzi do formy ale nie mozna zapominac jaki on ma potencjal :D
nie mniej jednak Neymar ma szanse na stale wskoczyc na podium i byc wymieniany jako najlepszy obok Messiego i CRa.
0
dziwna historia...Van Gaal przychodzi do ich domu i odpycha mocno malego (jeszcze) Gerarda a potem sie jeszcze na niego wydziera :D
nie twierdze ze Pique sciemnia bo nie ma powodu.. to kolejny dowod ze Van Gaal byl dziwakiem i ekscentrykiem (a przy okazji niezlym trenerem).
0
na sile probujecie wybierac miedzy Xavim a Cesciem..- niepotrzebnie :)
obaj dadza nam jeszcze duzo dobrego pozytku :)
0
skad znasz te dane ? :P
0
gadaj z Mikim.
0
oni tego nie widza, ale na szczescie trenerzy profesjonalni jak Tata, Del Bosque, Pep i inni wiedza co (a w zasadzie kto) to Xavi :) nie zmienia to faktu ze tych podan w ofensywie jakby bylo o pare wiecej w meczu to byloby milo.
0
zaliczyl tez asyste.
0
wlasnie LeoMartinez - zatem odejdz.
0
Kahn - to bylo zwierze... bramkarz legenda :D
0
ok, twoja krytyka jest konstruktywna i czesciowo sie z nia zgadzam.
ale inni przeginaja z "wyzywaniem" Generała
0
z Ajaxem zagra mocno rezerwowy sklad cos czuje.
0
powiem tyle ze przykro sie czyta... nie wiem czy na rtym forum sa same gimbusy jak na rm.pl czy co.. ale komentarze niektore sa zalosne.
0
aha i jeszcze jedno - przestance hejtowac Xaviego bo mial dzis asyste i pare fajnych podan... to nasza zywa legenda ktora ciagle gra na dobrym poziomie i pracuje ciezko dla druzyny.
ps. i o co chodzi z tym Songiem ?? Busi jest znacznie lepszy :) Song zagra pewnie z Betisem.
0
co do meczu to jedyny niedosyt ze nie było ok 4:0 dla nas bo dla mnie tyle powinno byc... gdyby sedzia nie okradl nas z dwoch spalonych -setek i Gerard nie trafił pechowo do wlasnej bramki to mysle ze Milan by zagrał na 0 z przodu.
ale to sprawa drugorzedna, Messi trafia, Barca awansuje dalej :) VeB
0
Messi to ambitna bestia.. dwa gole i prawie wogole usmiechu :) on wie co jeszcze chce nam pokazac :D
0
awans po 4 meczach... piekna sprawa :)
0
a po co wczesniej ? maja grac najlepsi. teraz jest 3-1 i mozna robic zmiany.