0

nie wiem na ile to zaslona dymna, asekuracja a na ile powazny uraz ale jedno mnie zastanawia.. przed kontuzja odniesiona na poczatku roku, Messi nie mial prawie WOGOLE kontuzji, urazow.. byl niezniszczalny.. a teraz nie mozemy sie doczekac az wroci w pelni do gry... to zastanawia..

0

nie wiem na ile to zaslona dymna, asekuracja a na ile powazny uraz ale jedno mnie zastanawia.. przed kontuzja odniesiona na poczatku roku, Messi nie mial prawie WOGOLE kontuzji, urazow.. byl niezniszczalny.. a teraz nie mozemy sie doczekac az wroci w pelni do gry... to zastanawia.. ciekawe jak dluzo bedzie sie ciagnac ten uraz za nim.

0

ale sie VV rzucil... jakby trafil z wyborem rogu...

0

swietniue....

0

niebywałe :D 4.

0

ja cie krece... NEymar...

0

po co oni tak holuja pilke przy swojej bramce ?

0

Barca- mistrzowie kontry :D
swiat sie konczy xD

0

jazusss maria :DDDDDDD

0

idz stac pajacu.

0

czyzby kolejna kolejka w ktorej i Barca i Atleti gubia punkty?? oby nie :)
najwazniejsze aby z Messim bylo ok :)

0

sklad MD lepszy :) nie mozna lekcewazyc Betisu.

0

trudny mecz dzis... ale to tylko poteguje emocje :) byle zdobyc wazne 3 pkt !! :)

0

ja sadze mimo wszystko ze Messi miazdzy... chwilowo jest nie w pelni i dopierop dochodzi do formy ale nie mozna zapominac jaki on ma potencjal :D
nie mniej jednak Neymar ma szanse na stale wskoczyc na podium i byc wymieniany jako najlepszy obok Messiego i CRa.

0

dziwna historia...Van Gaal przychodzi do ich domu i odpycha mocno malego (jeszcze) Gerarda a potem sie jeszcze na niego wydziera :D
nie twierdze ze Pique sciemnia bo nie ma powodu.. to kolejny dowod ze Van Gaal byl dziwakiem i ekscentrykiem (a przy okazji niezlym trenerem).

0

na sile probujecie wybierac miedzy Xavim a Cesciem..- niepotrzebnie :)
obaj dadza nam jeszcze duzo dobrego pozytku :)

0

skad znasz te dane ? :P

0

gadaj z Mikim.

0

oni tego nie widza, ale na szczescie trenerzy profesjonalni jak Tata, Del Bosque, Pep i inni wiedza co (a w zasadzie kto) to Xavi :) nie zmienia to faktu ze tych podan w ofensywie jakby bylo o pare wiecej w meczu to byloby milo.

0

zaliczyl tez asyste.

0

wlasnie LeoMartinez - zatem odejdz.

0

Kahn - to bylo zwierze... bramkarz legenda :D

0

ok, twoja krytyka jest konstruktywna i czesciowo sie z nia zgadzam.
ale inni przeginaja z "wyzywaniem" Generała

0

z Ajaxem zagra mocno rezerwowy sklad cos czuje.

0

powiem tyle ze przykro sie czyta... nie wiem czy na rtym forum sa same gimbusy jak na rm.pl czy co.. ale komentarze niektore sa zalosne.

0

aha i jeszcze jedno - przestance hejtowac Xaviego bo mial dzis asyste i pare fajnych podan... to nasza zywa legenda ktora ciagle gra na dobrym poziomie i pracuje ciezko dla druzyny.
ps. i o co chodzi z tym Songiem ?? Busi jest znacznie lepszy :) Song zagra pewnie z Betisem.

0

co do meczu to jedyny niedosyt ze nie było ok 4:0 dla nas bo dla mnie tyle powinno byc... gdyby sedzia nie okradl nas z dwoch spalonych -setek i Gerard nie trafił pechowo do wlasnej bramki to mysle ze Milan by zagrał na 0 z przodu.
ale to sprawa drugorzedna, Messi trafia, Barca awansuje dalej :) VeB

0

Messi to ambitna bestia.. dwa gole i prawie wogole usmiechu :) on wie co jeszcze chce nam pokazac :D

0

awans po 4 meczach... piekna sprawa :)

0

a po co wczesniej ? maja grac najlepsi. teraz jest 3-1 i mozna robic zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?