0

Bartra... tez jestem jego entuzjasta ale widze ze niektorych "kibicow internautów" wzielo grubo na spontan.... jak mozna wybrac go na najlepszego obronce 2013 roku skoro dobrze sie spisywal jedynie ostatnie 2-3 miechy,,, zreszta stastyki mowia swoje :)
wybor na najlepszego defensora Barcy za mijajacy rok nie jest łatwy bo obrona FCB nie swiecila mocno ale jak juz to albo Dani Alves albo Pique albo Mascherano...
osobiscie wybralem Daniego, jakby ciagle najwiecej jakosci i mocy w tym grajku :) choc bledow nie ustrzegl sie :)
ale kazdy widzi to po swojemu.. obawiam sie ze wybor najlepszego obroncy to wybor najmniejszego zła :P

0

z ta solidnoscia w obronie roznie bywalo ale chyba tak...Dani to najlepsze nasze ogniwo wsrod obroncow.

0

sorry ale jak mozecie glosowac na Bartre ?? typowe zachowanie kibicow internautów :P Marc zablysnal ostatnie 2-3 miesiace roku wiec jak moze byc najlepszym defensorem Barcy w 2013 roku ??
ps. inna sprawa ze wybor na obronce jest bardzo trudny, albo kontuzje albo slaba gra niektorych...

0

kurde 4 gole (uznane 3) , wywalczony, karny, asysta... on byl alfą i omegą tego wieczoru :D brawo Pedritto :)) oby wrocil ten Pedro z czasów Pepa, bo wtedy naprawde dobrze grał, a to juz nie jest pierwszy jego dobry mecz, tylko ktorys z rzedu.

0

je je je :) tak mialo byc :)

0

Katalonczyk- uwielbialem i Ronaldinho i Ville... i bolalo ich odejscie i nie czepiaj sie :) mysle ze wielu Cules za nimi teskni mniej lub bardziej :) to sa uczucia kibicow a ty tu opowiadasz jakies wspomnienia jakiegos typa.

0

nie opowiadaj bajaluków, Yaya jest pracowity i swienty gracz ale Barca czyli Pep faworyzowal swojego wychowanka (mozliwe ze slusznie, bo Busi tez jest super gracz) - wiec odejscie jak najbardziej uzasadnione (aczkolwiek bolesne ;()

0

z tym smialo bym uwazał :) konkurencja jest duza.... dla mnie juz Messi rozwalil cale towarzystwo, brakuje mu tylko trimufu z kadra.

0

wam tez sie zdaje ze Messi poza Maradoną to najbardziej przypomina wlasnie Ronaldo ? obaj maja podobny styl grania(z roznica ze Messi wiecej rozgrywa i asystuje), wiec nic dziwnego ze R9 woli M10 niz CR7.

0

Barca nie gra na dwoch DMow... przestancie fantazjowac..

0

nie bylo tak do konca... klub wybral Busiego , Yaya grzal by za duzo lawe, mial swoje amicje, nie dogadali sie ale Toure czekal dlugo na deklaracje Barcy.

0

ech... Yaya Toure... jeden z tych pilkarzy z ktorych odejsciem ciezko sie oswoic nawet po latach :) tak samo Ronaldinho, Villa czy Abidal.
co do samego Yayi to dla mnie jeden z dwoch, trzech najlepszych DMow na swiecie... byl juz nim w Barcelonie ale niestety gral obok drugiego najlepszego Sergio Busiego... ktorys musial odejsc ;(

0

czemu teraz nagle Toure Yaya?? zawsze bylo Yaya Toure *(na tej stronie tez :P)

0

tez nie lubie hejterów... tak samo jak sezonowcow (na rowni) :)

0

bajunia ! :) :D

0

tez bardziej lubie Pinto ale nie przesadzaj...

0

haha , dobre :P

0

fakt, ale to c+ (hiszpanski tez c+) a TVP zawsze skraca transmisje :P

0

zenujaco na niskim poziomie mecz... jeszcze mi moj ukochany zespol jeden kupon walnal bo liczylem ze wygraja najmarniej 4:0 :)

0

straszna padake na razie graja... jakby im sie wogole nie chcialo :/

0

przed podaniem skladu obstawialem "11" i sprawdzilo sie w 100%
teraz jazda i 4:0 conajmniej prosze :) kupony musza wejsc a Barca musi troche postrzelac pod choinke ;)

0

Pelle jak zwykle pewny siebie.... kolejnej przegrnaej z nami juz by latwo nie przelknal :D

0

w sumie nie mamy bramkarza na Getafe poza Pinto :D

0

20 lat temu moze to by zmartwilo :P

0

po co ta wypowiedz tutaj ?

0

skad to wiesz? nic nie mowili.

0

Barca+34, Atleti +34.... wygrywamy juz tylko iloscia zdobytych goli pozycje lidera :P..
11-12 stycznia zapowiada sie Mini Gran Derbi :)

0

gdzie on mowi cos nie na miejscu ?? (poza slowam8i o Realu)

0

wam sie lekko w pupach poprzewracalo... ;/
ok text z Realem nie na miejscu... ale poza tym ??
normalnie sie wypowiada... wam sie wydaje ze jak ktos jest wychowankiem Barcy to jest juz jej niewolnikiem i nie wypada mu odejsc do innego klubu...
Thiago dobrze zrobil, poszedl do Pepa, bo w FCB nie dawali mu wiele szans... jego sprawa jak potoczy sie jego kariera :)
a my powinnismy go wspierac jako naszego wychowanka, podobnie jak Pepa :) (pod warunkiem ze nie gra z Barca)

0

i tez zgadzam sie ze wczoraj rozegral bdb mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?