Al Patito
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na ierahdtv na yt na Godzinach powinni dodac caly mecz to sobie oglodnij, nie bedziesz zalowal :)
0
wpisz sobie ierahd tv na youtube ten kanal pokazuje wszystkie mecze w calosci w hd ;) i skróty oczywiście
2
y no w dwunastu raczej nie można grać ;)
0
głosowanie się już odbyło geniuszu ;)
1
Jedyny piłkarz, którego lubię w Bayernie ;)
0
wszystkie gole strzelił prawą bodajże, ale mam wątpliwości do pierwszego
0
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy mogę gdzieś obejrzeć ten mecz jeszcze raz ? Jeśli tak to gdzie?
0
Nie wiecie może gdzie mogę obejrzeć mecz powtórkę tego meczu ?
1
a najlepsze jest to, że następna kolejka to derby madrytu i któraś z dróżyn musi stracic pkt ;)
4
Czytaj ze zrozumieniem... Leo dostaje 50% tej kwoty czyli ok. 20mln
0
bravo masche mathieu alves alba busquets rakitic iniesta neymar messi rafinha ;p
0
0
faworytem zawsze są ;)
4
dla prawdziwych kibiców FCB Messi zawsze będzie najlepszym zawodnikiem na świecie ;)
3
akurat Masche to najlepiej grał ...
0
troche nie na temat ale cieszy ;D http://fangol.pl/view/52288/zgoda-messiego-i-barcelony
0
Sory że nie na temat ale zabawany materiał:http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,540921,1,Pilkarski-freestyle-zobacz-pojedynek-neymara-i-hachima-mastoura.html
1
wiesz Messi za jeden sezon dostaje tyle kasy co Aguero warty. W jednym sezonie za reklamy dostaje okolo 60mln euro ;p 20 za piłke
2
Według mnie Eto'o, Henry i Messi to był jak dotąd najlepszy atak w historii FC Barcelony ;)
0
szfabom sie nie kibicuje nawet jeśli przeciwko nim gra RM ;)
0
Powrót Guardioli i odrazu tryplet w nastepnym sezonie ;)
0
Najlepiej uciekać przed problemami ;p
0
;/ w decydującym momencie sezonu SZKODA ale trzeba wierzyc w Barce VeB!
0
Proszę idź już spać bo rano nie wstaniesz do szkoły ;)
0
tylko Betis? ty wiesz co ty piszesz? Każdy mecz jest jak finał
0
oglodalem cały mecz i jak piłkarze atletico dostawali kartki to przy żadnym niepisało ''misses next match" ;/
0
idź na jego miejsce zobaczymy jak będziesz grał ;)
0
tiki taka się zgadza ;)
0
odkąd chodze do szkoły to w piątki zawsze miałem lajtowne lekcje ;)
0
Co tu więcej mówić. Znakomity mecz ale jednak trzeba kupic obrońce. Dobranoc! VeB!