Al Patito
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w piątek o 12 jak sie nie myle w Nyonie
0
wyslijcie mi linka do transmisji ;D
0
a propo zapalniczki macie tu video ;D http://www.fcb24.com/news/puyol-zatrzymal-zapedy-pique/
0
Ktoś w przerwie tego meczu odważył się powiedzieć że Leo jest bez formy ;)
0
dawno*
0
Martino mógłby dać szanse Montoi ;D danwo niegrał
0
Real mimo zwycięstwa grał piasek ;D
0
sie *
0
Dziś widzieliśmy tego Messiego za dawnych czasów;) wracał cie po stracie,dużo biegał miał wielką ochotę do gry i cieszy mnie to że zasłużenie strzelil bramke ;)
0
akurat messi grał w ataku najlepiej ;)
0
a ide se w lola zagrać niż sie denerwować ;)
0
nauczyć *
0
Troche z innej beczki. Skoro mamy kupic Ter Stegena musimy go nayczyc grać nogami ;)
https://vine.co/v/MKP6z15aQYJ
0
obstawiam 2-1 dla Barcy z MC ale jak będzie 1-1 to nie pogardze ;)
0
Niewiecie może gdzie moge kupić taką bluze jaką mają piłkarze na obrazku? Jak wiecie podajcie linka czy cos z gory dzięki ;)
0
Lubie te jego wrzutki w pole karne nie zawsze mu wychodzą ale jest ok;D