0

w piątek o 12 jak sie nie myle w Nyonie

0

wyslijcie mi linka do transmisji ;D

0

a propo zapalniczki macie tu video ;D http://www.fcb24.com/news/puyol-zatrzymal-zapedy-pique/

0

Ktoś w przerwie tego meczu odważył się powiedzieć że Leo jest bez formy ;)

0

dawno*

0

Martino mógłby dać szanse Montoi ;D danwo niegrał

0

Real mimo zwycięstwa grał piasek ;D

0

sie *

0

Dziś widzieliśmy tego Messiego za dawnych czasów;) wracał cie po stracie,dużo biegał miał wielką ochotę do gry i cieszy mnie to że zasłużenie strzelil bramke ;)

0

akurat messi grał w ataku najlepiej ;)

0

a ide se w lola zagrać niż sie denerwować ;)

0

nauczyć *

0

Troche z innej beczki. Skoro mamy kupic Ter Stegena musimy go nayczyc grać nogami ;)
https://vine.co/v/MKP6z15aQYJ

0

obstawiam 2-1 dla Barcy z MC ale jak będzie 1-1 to nie pogardze ;)

0

Niewiecie może gdzie moge kupić taką bluze jaką mają piłkarze na obrazku? Jak wiecie podajcie linka czy cos z gory dzięki ;)

0

Lubie te jego wrzutki w pole karne nie zawsze mu wychodzą ale jest ok;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?