AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas Przydałby się taki Cavani (ofc jeśli byłby młodszy)
0
@pax Ok, nie widziałem tego stempla, w takim razie karny ok, ale i tak dodał od siebie.
3
@Triv44 Raczej gwałt w Mielcu :D
0
@pax Na pewno nie bolało to tak, żeby umierać na boisku, bądźmy poważni. A karny kontrowersyjny, bo gościu się już kładł jak De Jong do niego dobiegał.
4
@kamilos1214 XD, gość kibicuje Wiśle to mówi, że jest jego, bo utożsamia się z tym klubem, komentarz z dupy.
6
Ło panie 6:0 ekstraklasa power.
0
@wroclawianin89 El clasico-złota era xd
0
@Survier Prostopadle to tylko Messi umie zagrywać :V Jak przeciwnik wyłączy Leo to taktyką idzie do chrzanu.
0
@NeroTFP Już niedługo e-wizyty duszpasterskie gdzie będzie podany numer konta proboszcza, żeby przelewać to co by było w kopertach :D
0
@itmustbejoke Inne kluby podwyższyły swój poziom.
0
@Survier Wg mnie jest to zabijanie potencjału Dembele, to jest typowy skrzydłowy, nie ma siły, żeby się przepychać z obrońcami 1,90 jako napastnik.
0
@pax Tu mi chodziło o to, że gość podczas tego karnego udawał jak pajac. Przykład z Messim jest do pokazania, jak się zachowuje facet, a w tych sytuacjach co wymieniłem (z Messim) były to ostrzejsze wejścia niż to co wczoraj było karnym...
0
@MaTt_BarcaFan Dembele sprzed kontuzji pokazywał się z dobrej strony, nie ma piłkarza, który wraca po tak długiej kontuzji i od razu jest swoją najlepszą wersją.
7
@wroclawianin89 Breithwhite vs Mariano xd
10
@FCB24 Już lepiej by wyglądało Fati vs Winicjusz :D
1
@IronSanHybrid A to przepraszam :D
0
@pax Messi dostał łokcia na twarz, a nie ryczał, albo kiedyś łokcia od Marcelo, jak mu później krew leciała, sorry ale gosc udawał jak cholera, a karny mocno naciągany, zresztą dziwi fakt, że my nie dostalismy karnego jak gość odepchnął Fatiego w ogóle nie koncentrując się na piłce.
0
@masq Wiesz ja zawsze zauważałem, że Semedo jak przedryblowal 2-3 to nie miał do kogo podać, bo nikogo nie było na PS, bo Messi gdzieś był w środku pola. Jak grał Alves to obok siebie miał Messiego i Xaviego... Dla porównania Semedo miał Rakiticia i nikogo... Bo Messi był właśnie gdzieś w środku pola.
1
@pax Gość się kładł już przed dotknięciem to raz, a dwa, że ryczał jakby mu De Jong połamał obie nogi, sorry ale facetowi takie coś nie przystoi.
1
@lukas10 Mają już Bruno Fernandesa, więc kierunek upadł.
1
@Survier Messi
Fati--------Coutinho------------Dembele
Busi----------------Pjanic
Alba----Lenglet-------Pique---------Dest
Neto (Ter Stegen jak wyzdrowieje)
0
@Blanco16 Nwm tak z 80 mln powinni wyjąć.
0
@masq Nie ma co porównywać Semedo do Alvesa, bo raz, że Brazylijczyk był top of the top na PO, a druga sprawa Semedo grał w najsłabszej Barcy od lat.
2
@NeroTFP Dzień świra ogólnie spk film :D
0
@IronSanHybrid lekka ;)
0
@BarcaInfo Dzięki.
1
@jareksk100 To ty nie wiesz, że w meczu Barcy przy spornych sytuacjach nie sprawdza się VAR-u? Bo jeszcze by wyszło, że tak jak wczoraj gość symulował. Albo Messi by dostał wolnego za łokcia w twarz.
0
@BarcaInfo Cześć, nie masz czasami infa co mówili do siebie na końcu meczu Koeman i Bordalas, bo wyglądało, że iskrzy.
0
@Coutinho007 Zależy jak mu się kariera potoczy, jeszcze United jest jako kierunek, jak z Pogbą.
3
@tbas No De Jong świetnie sprokurował karnego. Kontrowersyjny karny, ale znając sędziów w Hiszpanii nie robi się czegoś takiego.