AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 Nauczycieli za lajt robotę i kobiety, które chcą zabijać dzieci, no ciekawe czemu ich nie popiera.
0
@sendesara No to dziwne, bo tak jak pisze kolega, dobre spotkanie by real zagrał jakby się po nich przejechał, a nie wygrywając w 93 minucie na farcie.
0
@Witam My mamy Juve, które może urwać punkty.
0
@JohnConstantine1899 Bo to fan realu? Innego wytłumaczenia nie ma :D
2
@IronSanHybrid Skoczy przez płot przed Camp Nou i wprowadzi Barcę w nową złotą erę :D
0
@Rokita No to jest dobry argument, ale jak przeprowadzą testy i wszystko będzie ok, to czemu nie.
0
@Tasde Wiem, tylko że my im wsadziliśmy tylko 1 gola, gdzie Szachtar im wsadził 3, Monchengladbach i Cadiz 2...
0
@Rokita Dla mnie 2 IQ mają osoby co wierzą właśnie w te czipy, które przy szczepionce będzie chciał nam wszczepić rząd, to jest ten sam poziom co flat earth XD
0
@mr_robot Jak zwalczy tego wirusa to chyba dobrze nie? Bo narazie to ten wirus zrobił niezły kryzys na świecie. Lepiej będzie jak go nie będzie.
0
@Rokita Nawet jeśli? To chyba dobrze, że chcą wszystkich zaszczepić, żeby pozbyć się tego wirusa. Edit. Chyba, że masz 2 IQ i myślisz, że przy okazji ci wszczepią jakiś czip XD
0
@Piorun Przynajmniej urwali im punkty.
0
Teraz zachodzi pytanie jak taki real wsadził nam 3 gole, a my im tylko 1...
0
@marcinK0000 Niekiedy to nie jest ślizganie ;) Jak wpadnie karny, albo dwa.
0
@KaJoFCB wiesz PSG wygrało pierwszy mecz 4:0 drugi przewaliło 6:1 także... 2:0 to najgorszy wynik dla mnie, bo niby spokój, a wystarczy jeden gol przeciwnika i nerwówka.
2
Przynajmniej 2 pkt mniej z rywalem, z którym kiedyś real miałby spokojnie 3 pkt.
1
@Dankhog Nwm ale jeśli ktoś myśli, że ten real nie był przepychany to chyba jest ślepy. Tyle kuriozalnych akcji jak gol że spalonego z Atletico, czerwona Vidala i brak czerwca Casemiro w meczu z Bayernem, gol że spalonego, a nawet 2 Cr'a z Bayernem, Masa tego jest.
2
@Remi70 Za sam wygląd czerwona xd
2
@NaFazieHitman Dołożymy młody talent Matheusa Fernandesa xd
4
@Encore No jak tak patrzeć to dużo Francuzów się wysypało. Lemar po transferze do Atletico to cień samego siebie, Griezmann do nas to samo, Dembus kontuzje, Umtiti i Varane tak jak napisałeś, jedynie Mbappe trzyma poziom i może Pogba, Kante.
1
@Dankhog Pełno takich akcji jak ten gol nacho z wolnego, gdy przeciwnicy się jeszcze ustawiali itp.
0
@BigDaglas Nie tak miało to brzmieć, chodziło o to, że go nie znam :D
0
@DonAndresFCB Szkoda, że w meczu z nami tak nie zrobił :/
0
@Witam To kontakty w Barcy są ;D
4
@Uukasz_93 Ja pamiętam jak dostali karnego za to, że bodaj James sfaulował Modricia. XD
0
@Alozuer0900 Teraz widzę, że to jakiś ŚO.
0
@Alozuer0900 Serio? Nie pamiętam kogoś takiego.
3
Może Thuram do Barcy na napastnika? ;)
0
@DaPi @RobiS @Sisitoro Dzięki wielkie
0
@DaPi Tak, tylko mi chodzi też o to, czy np hiszpański trener da hiszpanom zgranie
1
Pytanie do graczy Futa, czy narodowość i liga menedżera coś dają?