1

@arasz1819 Nauczycieli za lajt robotę i kobiety, które chcą zabijać dzieci, no ciekawe czemu ich nie popiera.

0

@sendesara No to dziwne, bo tak jak pisze kolega, dobre spotkanie by real zagrał jakby się po nich przejechał, a nie wygrywając w 93 minucie na farcie.

0

@Witam My mamy Juve, które może urwać punkty.

0

@JohnConstantine1899 Bo to fan realu? Innego wytłumaczenia nie ma :D

2

@IronSanHybrid Skoczy przez płot przed Camp Nou i wprowadzi Barcę w nową złotą erę :D

0

@Rokita No to jest dobry argument, ale jak przeprowadzą testy i wszystko będzie ok, to czemu nie.

0

@Tasde Wiem, tylko że my im wsadziliśmy tylko 1 gola, gdzie Szachtar im wsadził 3, Monchengladbach i Cadiz 2...

0

@Rokita Dla mnie 2 IQ mają osoby co wierzą właśnie w te czipy, które przy szczepionce będzie chciał nam wszczepić rząd, to jest ten sam poziom co flat earth XD

0

@mr_robot Jak zwalczy tego wirusa to chyba dobrze nie? Bo narazie to ten wirus zrobił niezły kryzys na świecie. Lepiej będzie jak go nie będzie.

0

@Rokita Nawet jeśli? To chyba dobrze, że chcą wszystkich zaszczepić, żeby pozbyć się tego wirusa. Edit. Chyba, że masz 2 IQ i myślisz, że przy okazji ci wszczepią jakiś czip XD

0

@Piorun Przynajmniej urwali im punkty.

0

Teraz zachodzi pytanie jak taki real wsadził nam 3 gole, a my im tylko 1...

0

@marcinK0000 Niekiedy to nie jest ślizganie ;) Jak wpadnie karny, albo dwa.

0

@KaJoFCB wiesz PSG wygrało pierwszy mecz 4:0 drugi przewaliło 6:1 także... 2:0 to najgorszy wynik dla mnie, bo niby spokój, a wystarczy jeden gol przeciwnika i nerwówka.

2

Przynajmniej 2 pkt mniej z rywalem, z którym kiedyś real miałby spokojnie 3 pkt.

1

@Dankhog Nwm ale jeśli ktoś myśli, że ten real nie był przepychany to chyba jest ślepy. Tyle kuriozalnych akcji jak gol że spalonego z Atletico, czerwona Vidala i brak czerwca Casemiro w meczu z Bayernem, gol że spalonego, a nawet 2 Cr'a z Bayernem, Masa tego jest.

2

@Remi70 Za sam wygląd czerwona xd

2

@NaFazieHitman Dołożymy młody talent Matheusa Fernandesa xd

4

@Encore No jak tak patrzeć to dużo Francuzów się wysypało. Lemar po transferze do Atletico to cień samego siebie, Griezmann do nas to samo, Dembus kontuzje, Umtiti i Varane tak jak napisałeś, jedynie Mbappe trzyma poziom i może Pogba, Kante.

1

@Dankhog Pełno takich akcji jak ten gol nacho z wolnego, gdy przeciwnicy się jeszcze ustawiali itp.

0

@BigDaglas Nie tak miało to brzmieć, chodziło o to, że go nie znam :D

0

@DonAndresFCB Szkoda, że w meczu z nami tak nie zrobił :/

0

@Witam To kontakty w Barcy są ;D

4

@Uukasz_93 Ja pamiętam jak dostali karnego za to, że bodaj James sfaulował Modricia. XD

0

@Alozuer0900 Teraz widzę, że to jakiś ŚO.

0

@Alozuer0900 Serio? Nie pamiętam kogoś takiego.

3

Może Thuram do Barcy na napastnika? ;)

0

@DaPi @RobiS @Sisitoro Dzięki wielkie

0

@DaPi Tak, tylko mi chodzi też o to, czy np hiszpański trener da hiszpanom zgranie

1

Pytanie do graczy Futa, czy narodowość i liga menedżera coś dają?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?