1

Szkoda, że nie zagra Destinho.

1

De Jon podaje, przejmuje Rabot :V

1

@clyde Spieszył się, żeby kebeby skręcać pod stadionem, bo zaraz koniec meczu :D

0

To teraz Arthur w 90+4 z przewrotki z połowy boiska.

4

Wam też z daleka Pjanic się myli z Messim?

0

@Klaudix Syndrom Neymara?

0

@Patrykl145 Mecz od razu lepszy z nimi :)

1

@Naturopata Wystarczy wyłączyć telewizor... Nie dziękuj

0

@l0Messini No coś w tym może być.

0

@BarcaInfo Spokojnie Trincao wejdzie w 85 minucie, żeby się rozegrać.

1

Leo chyba Fatiego nie widzi.

0

@Roobo Strzelał ze słabszej nogi.... Oh wait :D

0

@Klaudix Jeden **** :D

1

Messi w żałobie, bo Bartek odszedł.

0

@Barwindg *w tym sezonie

0

@Piotr,1985 Nie!!! Szpaku to jest sztos, bez niego LM to nie to samo.

0

Prawie okienko Kulusevskiego.

0

Fatiego obrażają od szczypiorków xd
Edit w sensie, że był

0

Griezmann zostaje Dembele schodzi XD

0

@Tasde Weź mie tego Griezmanna, bo mu...

0

@Tigeros93 Jakby tego nie robił, to by siedzial na ławie ;)

0

De Jong poziom Van Dijka :V

0

@Coutinho007 A no ta, takiego słowa Griezmann nie zna xd

2

@Adamski69 Powiedział prawdę ;)

4

Griezmann ten dryblingi, miód na oczy :V

0

@Quavosk 4-1, bo pewnie jakiś karny by był.

0

Ja bym na miejscu Moraty zainwestował w dobrą gaśnice :D

0

Ja zawsze lubiłem sędziów i VAR itd ;)

0

@toretto724 Lenglet linie ustalał.

0

@Kwiatek67 Messi gra jako Kowalski gdzieś w ekstraklasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?