AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale rakieta Dembele :O
0
@DaPi Fajnie by było, ale marzeniem są Stany Zjednoczone ;)
3
@Barwindg Psikutas bez s ;)
0
@Tomek54321 Nie o to chodziło, tylko o fair play.
0
@Tomek54321 Wiem, że finanse były średnie, a zabiegi księgowe jak Arthur-Pjanic i Cillessen-Neto były, żeby dopiąć budżet, ale bez covida Barca by się odbiła od dna finansowego.
0
@Tomek54321 Ok, tyle że jakby nie było wirusa to sytuacja by wyglądała zupełnie inaczej.
0
@AduŚ07 Gdyby nie wirus wszystko było by inaczej, tego nikt nie przewidział.
0
@Krzywy95 XD, wszędzie ci z nożem może wylecieć ktoś, ciekawe gdzie prędzej się to stanie w zawodzie policjanta, gdzie jeździsz na akcje do domów, gdy są kłótnie, bijatyki (często po alkoholu), czy u nauczyciela, który sobie w szkole siedzi.
6
@VeB77 Martwi, że w dużych miastach coś nie dobrego się dzieje z głowami mieszkańców.
0
@Mixtape KFC ;)
0
@marcin62 Obchodzi, bo to jest jeszcze większe bagno niż PiS, a niektórzy ludzie chcą, żeby rządzili xd
0
@MontelQ Ale wiesz, że feminizm w Polsce nie ma prawa bytu, bo kobiety są równo, a nawet lepiej traktowane? Chyba, że jesteś za tym by wszystko wyrównać, bo jest różnica między feminizmem, a feminazizmem.
1
@justfootball Ryan Newman.
0
@justfootball Źle przeczytałem, jeśli chodzi o marsz niepodległości to niech się odbędzie, tylko z drugiej strony ten koronaświrus.
1
@konrad1661 Say what? Piszesz, że gość nie podał argumentów, a to zrobił. Gdzie ja niby nie mam racji, skoro potem sam przyznajesz, że kilka podał. XD
0
@justfootball edit po****** mi się
9
@konrad1661 Się zdecyduj, bo napisałes, że nie podał żadnych, a teraz piszesz, że podał kilka.
1
@masq 2-3? Chyba wszystkie xd
20
@konrad1661 Jak nie podał? Umiesz czytać?
1
Komentarz usunięty
0
@pikass14 Rozwijają się.
26
@lucas/catalan Kłóci się dwóch Żydów, jeden rzuca w drugiego kostką mydła, na co drugi: -ej, ale dziadka w to nie mieszaj.
0
@xDoMinO26x Prison Break, Stranger Things.
1
Jakiego oni mają farta to jest niemożliwe.
0
Hahahahahaha Fatiego zdjął.
1
Neto zaraz pie**** nie robię XD
0
Koeman chce przegrać xd
5
@FCB24 Pedri w tej chwili Messiego zasłania.
1
Pedri- chłopak jest świetny.
2
To teraz Dest z przewrotki z połowy boiska. :D