AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Od biedy Alba jeszcze :D
0
@pauletaa Dembuś lepiej wygląda na prawej stronie.
0
@HERORICH2 Chodzi mi o to, że piłkarz klasy Parteya powinien odejść za 80 mln, a nie 50. Słabe Atletico daje te klauzule.
0
@Coutinho007 @pauletaa no to De La Fuente.
1
@Virusk3 Fajnie się oglądało mecz Barcy, wkurzające zepsute 3 setki i karny przez Griezmanna.
3
@HERORICH2 Zamienili cienkiego Odegaarda na Silve i są efekty. :D
0
@HERORICH2 Średnio, bo Partey jest wart więcej (wiem, że klauzula).
2
@HERORICH2 Ta jasne xd Pewnie w realu wyląduje.
2
@TylkoBarca7273 Griezmann
Pedri--------Messi---------Dembele
0
Nie spać, pisać! :D
1
@HERORICH2 Ja bym chciał polecieć w kosmos i być w stanie nieważkości.
4
@Jakchcesz Pomyliłeś "musnął" z "kopnął" :D
0
@MESSIah16 Może konfa wygra :)
0
@Przemo91 Dałem na przykład sprawę margota... On jak mi wiadomo zaatakował typa i zniszczył mu furgonetke z przekreślonym lgbt, z tego co wiem to furgonetka to mienie prywatne, ale mimo wszystko cos zepsuł. I tak wieszanie flagi na narodowych pomnikach (nie jest niszczeniem) jest nie na miejscu.
3
@Kredon Wiesz nie chce jej obrażać, ale puszcza się z innymi, prawdopodobnie jak jeszcze byliście razem to cię zdradziła. Jak koledzy mają czas to się z nimi... spotyka. Jak nie mają czasu to idzie do cb do łóżka. Mówi ci, że może w przyszłości będzie chciała z tobą być, żeby dać Ci nadzieję i żebyś się nie odciął od niej. Ja bym ją wyrzucił z mojego życia, jakbym był na twoim miejscu.
0
@justfootball Nie filozofuj pan :D
0
@YoNoEntiendoNada Na pewno Barca da jakoś radę, to nie jest Polonia Warszawa.
0
@YoNoEntiendoNada A myślałem, że Milanem, bo już tak ludzie w 2013 pisali. Jakbyś nie wiedział to Bartomeu już nie ma, więc "tak" zarządzana już nie będzie.
1
@itmustbejoke Mowa nienawiści xd
0
@HERORICH2 Obecnie, on ma 20? lat, a za 3-4 lata jak mu się skończy kontrakt to Barca będzie mieć siano na jego pensję, bo nie będzie Pique, Griezmanna, Messiego, Alby, Busiego.
8
@Chakalaka To nieźle masz, hmm sprawa margota coś Ci mówi? To, że tobie pasuje profanacja to nie znaczy, że innym też. Są ludzie dla których jest to ważne. Sam jestem ateistą, ale rozumiem, że chrześcijaństwo jest głęboko zakorzenione w Polsce, jej historii itp.
0
@HERORICH2 Dlatego kiedyś go kupimy i zostanie naszą legendą ;D Kupimy w sensie podpiszemy na kontrakcie.
0
@Czeresniafcb Zawsze trzeba poczekać, bo trzeba poznać taktykę, zgrać się i dopiero w 2-3 sezonie gra się dobrze i wtedy można oceniać.
13
@Chakalaka No ale jak na tęczowych marszach psują pomniki/mienie publiczne, profanują symbole kościelne to jest ok?
11
@Chakalaka Bo? Co ci w nim nie pasuje?
0
@Majsteer Ok, a gdzie był prawy obrońca z asekuracja? Bo nie widziałem żeby po stronie Alby był ten problem, dziwne nie?
0
@Piorun Umtiti wróci kiedy faza księżyca będzie zgodna z jego energią życiową :D przynajmniej tak mówił jego szaman.
0
@pax Nie, ale jeśli akcja idzie stroną Roberto i pada z niej gol, to pytanie, czyja to wina, że dał wjechać przeciwnikowi swoją stroną. Jakby tak zrobił Semedo to by był nazywany cieniasem itp.
0
@Majsteer Aha akcja z jego strony to pewnie wina Alby...
5
@Gomess Bez kontuzji to jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Dlatego jak miał kontuzję to mnie dziwiły komentarze, że on jest słaby, bo zawsze jak grał to trzymał wysoki poziom. No ale ludzie pamiętają tylko nie strzelonego gola z Liverpoolem.