3

@Kredon Wiesz nie chce jej obrażać, ale puszcza się z innymi, prawdopodobnie jak jeszcze byliście razem to cię zdradziła. Jak koledzy mają czas to się z nimi... spotyka. Jak nie mają czasu to idzie do cb do łóżka. Mówi ci, że może w przyszłości będzie chciała z tobą być, żeby dać Ci nadzieję i żebyś się nie odciął od niej. Ja bym ją wyrzucił z mojego życia, jakbym był na twoim miejscu.

0

@justfootball Nie filozofuj pan :D

0

@YoNoEntiendoNada Na pewno Barca da jakoś radę, to nie jest Polonia Warszawa.

0

@YoNoEntiendoNada A myślałem, że Milanem, bo już tak ludzie w 2013 pisali. Jakbyś nie wiedział to Bartomeu już nie ma, więc "tak" zarządzana już nie będzie.

1

@itmustbejoke Mowa nienawiści xd

0

@HERORICH2 Obecnie, on ma 20? lat, a za 3-4 lata jak mu się skończy kontrakt to Barca będzie mieć siano na jego pensję, bo nie będzie Pique, Griezmanna, Messiego, Alby, Busiego.

8

@Chakalaka To nieźle masz, hmm sprawa margota coś Ci mówi? To, że tobie pasuje profanacja to nie znaczy, że innym też. Są ludzie dla których jest to ważne. Sam jestem ateistą, ale rozumiem, że chrześcijaństwo jest głęboko zakorzenione w Polsce, jej historii itp.

0

@HERORICH2 Dlatego kiedyś go kupimy i zostanie naszą legendą ;D Kupimy w sensie podpiszemy na kontrakcie.

0

@Czeresniafcb Zawsze trzeba poczekać, bo trzeba poznać taktykę, zgrać się i dopiero w 2-3 sezonie gra się dobrze i wtedy można oceniać.

13

@Chakalaka No ale jak na tęczowych marszach psują pomniki/mienie publiczne, profanują symbole kościelne to jest ok?

11

@Chakalaka Bo? Co ci w nim nie pasuje?

0

@Majsteer Ok, a gdzie był prawy obrońca z asekuracja? Bo nie widziałem żeby po stronie Alby był ten problem, dziwne nie?

0

@Piorun Umtiti wróci kiedy faza księżyca będzie zgodna z jego energią życiową :D przynajmniej tak mówił jego szaman.

0

@pax Nie, ale jeśli akcja idzie stroną Roberto i pada z niej gol, to pytanie, czyja to wina, że dał wjechać przeciwnikowi swoją stroną. Jakby tak zrobił Semedo to by był nazywany cieniasem itp.

0

@Majsteer Aha akcja z jego strony to pewnie wina Alby...

5

@Gomess Bez kontuzji to jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Dlatego jak miał kontuzję to mnie dziwiły komentarze, że on jest słaby, bo zawsze jak grał to trzymał wysoki poziom. No ale ludzie pamiętają tylko nie strzelonego gola z Liverpoolem.

0

@ViscaElBarca98 Z tego co grał Dest było widać, że jest lepszy od Roberto.

0

@Rewolucja123 Tu nie chodzi o pech, gość na tym poziomie powinien to wsadzić w okno, to samo 3 sytuacja, a nie, że nie spojrzał czy coś. Gość kosztował 120 mln, a wnosi tyle co Breithwhite za 19(gole), Suarez kosztował 80 mln. A z PSG i nie tylko walił okna. (Wiem inflacja itd.). Ale mimo wszytko Griezmann to nie jest 19 letni junior, czy piłkarz z segunda B, tylko mistrz świata, ukształtowany piłkarz, powinien takie sytuacje z zamkniętymi oczami wykańczać, do tego tragiczny karny.

2

@kkbarca *Grać od początku.

0

@domin682 Mam tak samo. Jeszcze nie lubię takich piłkarzy jak Ramos, Pepe, Casemiro, czy Ronaldo za grę, symulki itd.

0

@ViscaElBarca98 Nie lepiej spróbować Desta niż męczyć się z Roberto, który zawala tyle goli?

0

@Rewolucja123 Chcesz mi powiedzieć, że dla napastnika klasy Griezmanna strzał z 15 metrów to nie setka?

9

@Chakalaka Byłeś wtedy za granicą?

4

@justfootball PO jest gorsze, ludzie nie pamiętają ich rządów.

1

@Janiama Uwierz, że to były setki, jakby tam był Messi/Dembele to to by były gole, zresztą Dembele pokazał jak Griezmann miał się zachować w 1 sytuacji.

0

@pax A potem Dest go zgasił.

0

@Majsteer No 2 asysty, gdy wygrywaliśmy i Betis się musiał otworzyć, do tego 2 gole Betisu z jego strony.

0

@ViscaElBarca98 Dest też to potrafi i jest lepszy w defensywie.

2

Naprawdę nie rozumiem tego, że z Dembele gra Roberto na PO, a nie Dest. Rozumiem, że Dest jest bardziej ofensywny, ale Amerykanin zgasił Viniciusa w kalsyku, a Roberto jest kiwany przez lewego obrońcę Betisu...

4

@NeroTFP Dest>>>> Roberto>Semedo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?