19

@VeB4EveR Mam nadzieję, że twój tata wygra z covidem.

7

@Ogorinho1974 Niekiedy jak ci idzie od zęba ból to cała prawa/lewa strona boli włącznie z uchem.

21

@Sulej Najgorszy jest ból zęba.

0

@matirix20 Dla mnie najbardziej wkurzającą postacią jest Tokyo z La Casa De papel.

0

@tristan87 Nie ma spojlera, to jest główny zarys fabuły :D

0

@Messiah10 Zjedz lukrecję, będziesz dziękować, że nie czujesz smaku :D

1

@LeoMessi1994 No mnie też wkurzała, ale można zrozumieć jej stan psychiczny, bo osoba, którą znasz tyle lat, jest twoim mężem okazuje się królem narkotykowym i przez to coś może grozić twojej rodzinie. Do tego ciągłe kłamanie. Nie każdy ma na tyle silną psychikę ;)

2

@NeroTFP Siedem, Infiltracja, Memento.

0

@BoRoWieC Mnie zawsze łokieć bolał, jak brałem za duży ciężar. Może jakiś ściągacz na łokieć?

5

@Artsssfc czarna.

0

@NeroTFP We wszystkim jest chemia.

0

@Fido66 LEGO Star Wars jest fajne.

0

@Tomo_95 Tak, tak xd

0

@patry295 A bezpłodność to nie choroba?

3

@Amigo_Blanco Jaki lewaku? Ja właśnie jestem za tym, żeby pary homo nie mogły mieć dzieci...

3

@Golab Ja chcę zrobić sylwetkę Leo Messiego, jak strzeli gola, jest plecami i oddaje hołd swojej babci.

9

Jak mnie śmieszy jak komuś napiszesz, że pary homo nie mogą mieć dzieci i dlatego nie powinny mieć prawa ich adoptować, a ktoś Ci napisze, że są pary hetero, które też nie mogą xd Czyli zakładam, że porównują homo do choroby? Bo zdrowa para hetero może mieć dziecko, nawet najzdrowsza para homo tego dziecka nie zrobi.

0

@marcin62 Znów porównanie homo do choroby.

14

@justfootball Oczywiście, że nie. Jeśli chcą dziecko to niech sobie zrobią... Ups... Nie da się, natura tego nie chciała więc nie.

0

@arasz1819 Może potrąci hejterow? I tak mu nic nie zrobią.

1

@DaPi Valencia, Tottenham, Marsylia, Milan, Lipsk.

Real, Brak, PSG, Juve, Bayern.

1

@Kacper1432 Carlos. Mam i polecam.

2

@jeyx77x Według mnie Pique w obronie jest lepszy i za czasów swojej świetności obydwu wolałbym Pique że względu na umiejętności. Ramos tak jak napisałeś jedzie na renomie topowego obrońcy przez gole... tylko ludzie zapominają, że na jego pozycji chodzi o bronienie dostępu do swojej bramki. W obronie jest średni, tak jak pisał ktoś wyżej Ronaldinho, czy Messi wkręcali go (Messi nadal) w ziemię.

0

Jakim cudem 3 karne w meczu realu? A Varane dalej sabotuje XD

0

@Mow_mi_Douglas A ja chce, żeby w końcu Dest zaczął tam grać.

0

@clyde Sorki, nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną ;)

0

@clyde To chyba nie piłeś coca coli.

0

@leonek160 Age of civilization.

0

@pax Pjanic wydaje się lepszym piłkarzem ogólnie, z lepszym przyspieszeniem i wizją gry. Do tego jest silniejszy. Poza tym De Jong lepiej wyglądał obok Bośniaka.

1

@DaPi No, tylko teraz wolne ma ujowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?