AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 Jeśli seniorzy by się stosowali to byłoby to okej, ale ndaj ludziom fajny pomysł, a oni to i tak zepsują, bo robią po swojemu.
1
@AduŚ07 Dlatego nie lubię Bayernu ;) Można kupić 1-2 zawodników z własnej ligi co dwa lata, ale nie co roku po 3-4. Głupio to wygląda, bo osłabiają zespoły że swojej ligi.
3
@Barcza223 W Hiszpanii trzeba mieć.
0
@kaamil1910 P40 chyba nie ma wsparcia Google.
9
YouTube wrócił, odwołujemy koniec świata.
1
@Tomo_95 Zamieszki gorsze niż na marszu niepodległości :D
13
Zabrać ludziom YT= koniec świata :D
3
@cchesterr43 Nie każdy bohater nosi pelerynę ;)
2
@Nerazzurro Prison Break, Stranger Things, Vis a Vis,
0
@Janas11224 Covid?
0
@msmsms Dobre hehe :D
1
@Witam Hahahhaa policja przyjechać na la Ramblę, zgłaszam kradzież xd
0
Nowy początek na AXN Black.
2
@BarcaInfo ooooo Beko.
0
@kaamil1910 Mbappe.
1
@baczmus Jezus, żartowałem, powinien odpowiedzieć typ, który to zrobił. Ale gościu, który stracił mieszkanie może mieć wąty do sąsiada, który miał tą flagę. Co jak tego, który rzucił racę nie znajdą? Przez głupią flagę gość nie ma mieszkania.
1
@koksik2700 Chyba nie ma większego wyciskacza łez.
0
@Rafix98 No to niech idzie ze skargą do sąsiada co miał flagę.
6
@PatrychoO No dokładnie. Najwspanialsze zwierzęta na świecie.
0
@baczmus Gościu zrozum, że jeśli TY czegoś nie zrobisz, nie znaczy, że każdy tego nie zrobi, w Hiszpanii to inaczej wygląda, ale wiesz jak to jest, to jest argument. Wiem, że masz prawo nosić co chcesz itp. Gościu miał prawo powiesić flagę i w efekcie ma spalone mieszkanie, ty jakbyś poszedł w koszulce Lecha przez Warszawę to byś wyszedł połamany o ile byś wyszedł z tej Warszawy. Prawo to jedno, a realia to drugie, nie włazisz do klatki lwa.
0
@Kvzik47 @marcin62 mam nadzieję że dostanie wysoki wyrok za głupotę.
2
@Kurkmen Święto niepodległości za mocno weszło :D
6
@marcin62 po kij mu była naładowana broń?
0
@NaFazieHitman Może być ciekawie :O
1
@NaFazieHitman W końcu ktoś, kto rozumie :)
1
@baczmus Uwierz, że mnie wgl nie dziwi, że coś takiego się stało. Już napisze po raz n-ty, to tak jakbyś w koszulce Lecha poszedł przez centrum Warszawy, wiesz jakby się to skończyło.
3
@webber Wiesz, kobiety są różne, ale gdzieś tam jest na pewno twoja druga połówka, tego kwiatu jest pół światu. Jeśli dobrze poszukasz, to na pewno znajdziesz tę jedyną. Przynajmniej mam taką nadzieję.
0
@Lares to kup lepszy ;)
1
@Criss18Barca Tu jeden kibic napisał, że postawił 15 k na Polaków :O
0
@baczmus Dobra zadam pytanie, czy jakby ta flaga i plakat tam nie wisiały, to by rzucali w przypadkowe okno racami?