0

@BarcaInfo Leci gdzieś w TV?

0

@MarioVeB! Już mam maturę od roku. ;) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, więcej meczów, więcej do obstawiania i tak wygra najlepsza drużyna i najsilniejsi spotkają się na wyższych szczeblach i tak. A kadry, które się nie dostaną tak jak napisałeś będą czuć ogromny wstyd i to je napędzi, żeby w przyszłości grać lepiej.

0

@MarioVeB! @Igor123 , jeśli Polska nie awansuje to sama z siebie zrobi pośmiewisko, to że mają więcej konkurencji to co? Trzeba pokazać, że jest się silniejszym, a nie dostać miejsce za free.

0

@MarioVeB! "Do tego doprowadziła UEFA"

0

@Artsssfc Na pewno była to gównoburza, więc zapytałbym użytkownika, który się rymuje z RiusSzalwano

0

@RobiS O ty Szwajcarze jeden :D

2

@escarabajo Przynajmniej tam Dest pogra.

0

@Artsssfc Barcainfo postawi całej la ramblii i jeszcze na całą Warszawę mu styknie :D

3

@Ratamahatta Opłaca, bo za free jest :D

4

@Aqualitek Możesz zabić tego kolesia. :D wtedy na pewno nie będzie miał dostępu xd

0

@l0Messini Oby ci dobrze służył ;)

1

@paweldunajecfcb Nwm, ale są z nike, więc chyba sklep Adidasa. :V

0

@MarioVeB! No tak wina UEFA, jak Polska się nie zakwalifikuje XD

0

@SiSenior Przeczytaj jeszcze raz, "Nikt nie wie co będzie za 6 lat", zgadzam się mogą być kozakami, albo paziami, różnie może być, ale zapowiadają się nieźle.

1

@l0Messini Ale końcowe zdanie niepotrzebne ;)

1

@l0Messini Mimo wszystko fajny zegarek. :D

1

@piotrek1315 Nikt nie wie co będzie za 6 lat ;)

2

@l0Messini Nie szpanujesz hmm. Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz :D

0

@norbi77 Na podstawie 3 osób zastanawiasz się z, czy wirus istnieje (bezobjawowy) jest to efekt bańki, bo na podstawie MAŁEJ grupy wyciagsz taki wniosek.

2

@l0Messini Skąd wiesz ile gość ma hajsu? Na tym forum jest dużo ludzi, na pewno kogoś z użytkowników stać na rolexa i może nim być @Prezes_sycylijczyk .

1

@SiSenior Za 6 lat ukształtowanymi zawodnikami USA będą: Dest, Pulisic, Reyna, De La Fuente, McKennie. Jest moc, a zawsze może ich być więcej, bo teraz jest wysyp talentów ze Stanów Zjednoczonych. Także różnie może być, nie skreślałbym ich ;)

3

Zwalczanie mowy nienawiści, czyli bytu nieistniejacego XD

0

@norbi77 "Zmierzam do tego, że może wymyślono" Covida bezobjawowego", żeby tylko podbić statystyki" - ta teza wzięła się z obserwacji trzech osób.

0

@norbi77 Nie rób efektu bańki, "moja mama i rodzice kolegi przechodzą łagodnie, to wszyscy tak mają"

1

@NaFazieHitman Zaraz przyjdą mało rozgarnięci ludzie i napiszą, że lewemu ZP ukradli xd

0

@kaamil1910 Ja nigdy Iphona nie kupię, wolę androida. Poza tym wydaje mi się, że za te ugryzione jabłko z tyłu płacisz dodatkowo.edit ogólnie mam P30 lite i jestem z niego zadowolony, a P30 pro to już w ogóle pewnie kozak telefon.

0

@kaamil1910 Jeśli seniorzy by się stosowali to byłoby to okej, ale ndaj ludziom fajny pomysł, a oni to i tak zepsują, bo robią po swojemu.

1

@AduŚ07 Dlatego nie lubię Bayernu ;) Można kupić 1-2 zawodników z własnej ligi co dwa lata, ale nie co roku po 3-4. Głupio to wygląda, bo osłabiają zespoły że swojej ligi.

3

@Barcza223 W Hiszpanii trzeba mieć.

0

@kaamil1910 P40 chyba nie ma wsparcia Google.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?