AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl Przyznałem się, bo popełniłem błąd i to dość karygodny ;) Co do grobów, to inny użytkownik o tym pisał, ja tylko chciałem podkreślić, że oblanie farbą to niszczenie mimo wszystko i sprawca powinien zostać ukarany.
0
@Persyfl Gościu, zrozum, że jeśli było oblanie farbą to jest to niszczenie. Jak ktoś Ci obleje samochód, to nie zgłosisz tego na policję, bo to uszkodzenie? Mimo wszystko czyn, za który sprawca powinien zostać ukarany. Edit. Ok karzą, mój błąd :D
3
@NeroTFP Złap taką petardę gołymi rękami, a rękawicą, jest różnica, poza tym po rękawicach piłka się mniej ślizga.
1
@norbi77 Ja mam z Ultimate ninja storm 4 :) Wcześniej miałem z WD2
0
@Persyfl Wiesz, że tak się pisze, by podkreślić głupotę czyjegoś stwierdzenia? Oblanie farbą to mimo wszystko niszczenie, bo taka farba łatwo nie schodzi.
0
@zmiter912576 Jak ci ktoś będzie dokuczać, to powiedz, że to od kobiecych ud ;)
3
@MontelQ Stanowczo nie, jak chcą dziecko to niech zrobią sobie... Oj nie da się, no patrz, czyli natura tego nie chciała.
0
@Persyfl Oblanie farbą to nie niszczenie, co ja czytam XD Ciekawe w takim razie, czemu karają graficiarzy ;)
0
@PatrykBarca Na pewno taka była, ile się słyszy o przemocy w rodzinie w stronę faceta?
7
@Comentateiro Czyli mam rozumieć, że jakaś kobieta może tak o użyć na tobie gazu pieprzowego, albo za***ć Ci baseballem i będzie ok?
3
@Barwindg No właśnie!
0
@daniel32778 I tak przebieg całej kariery Luis>>Lewy.
0
@IronSanHybrid Lewak to jest XD
0
@daniel32778 Przez większość kariery Suareza lewy nie miał do niego podjazdu.
0
@Yosemite A niektórzy mówią, że Lewandowski jest lepszy xd
1
@FCMichalo Polecam napisać "PornEarth" świetne krajobrazy.
1
@NeroTFP Mój tata ma gdzieś ten odcinek na kasecie nagrany.
3
@NeroTFP Świetny odcinek, świetne było to jak Karol z tym sąsiadem w strojach Legii, a wchodzi taki mały Norek i "Polonia, Polonia... " :D
4
@SiSenior Zwiazki ok, adopcja stanowczo nie.
0
@kazbychu Bóstwo, które nie istnieje to raczej sprawa drugorzędna w przeciwieństwie do bezpieczeństwa ;)
0
@BarcaInfo Spk, zgadzam się z tobą i Font wygląda sensownie, tylko chodzi mi o to, że takie opieranie na 1 karcie(Xavi) jest ryzykowne, bo może być to ryzykowne.
0
@BarcaInfo O kolesiostwo mi chodzi w kontekście tego, że Xavi nie posadzi swoich byłych kolegów na ławie. Może wypali, może nie, ale co właśnie jak nie wypali?
0
@BarcaInfo Font... Z jednej strony super, bo chce by Barcą kierowali osoby, które kochają ten klub, z drugiej strony, czy to nie przerodzi się w kolesiostwo i to co mieliśmy ostatnio, czyli nie ważne jak słabo gra piłkarz, to i tak będzie grać, bo jest kolegą Messiego. Wątpię, że Xavi posadzi na ławę swoich kolegów, z którymi grał. I drugie pytanie, co jak Xavi nie wypali?
1
@kubix05 Muszę sobie maluszka kupić.
4
@DonMatteo901 Ale konfa to faszyści, oni wspierają bandytów! :D
0
@badej60 Jakie będą numery w totka?!
0
@svensonFCB Na Canal+2 leci o 20 Prometeusz, super film. A o 23:15 na Polsat film leci Elizjum.
0
@MarioVeB! Przynajmniej nikt nie wjeżdża ciężarówką w przystanki/targowiska i nie żyje na socjalu.
0
@hardmind Nie tylko te dwie. Ale za tymi dwoma jestem przeciw.
0
@justfootball Nie chciałbym nim być, ale jest to ważny zawód, w sumie jak każdy inny.