AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Max112 Fatalny to ty jesteś :D A tak serio, jakimś topem nie jest, ale znów nie jest jakimś ogórem. Jakby pomocnicy lepiej bronili i pomagali obrońcom, to nie tracilibyśmy tylu bramek.
4
@Rewolucja123 Fajne załamanie przez półtora roku :D
@Pertezm Wiadomo, bo jest lżejszy bez tych włosów.
1
@Pertezm Ta i +500 do tempa, bo jest bardziej aerodynamiczny.
1
@Chaoss A no tak, ma 24 lata, młody, perspektywiczny jak Zieliński XD
3
@Cou7_ley Lenglet co najmniej półka wyżej.
2
@Rewolucja123 Dla mnie bardzo dobry mecz dla napastnika to jak strzeli hat tricka. Griezmann zrobił hat tricka ale w pudłach, marnując 3 setki. Tak jak napisałeś, nie ma wykończenia, a to powinien mieć napastnik.
0
@Rewolucja123 Griezmann to tragedia niezależnie od pozycji, a Fati to skrzydłowy, poza tym jak dasz Fatiego na N, to kto na LS?
0
@PatrychoO A to on grał?
9
@Rewolucja123 Masz jakieś propozycje na N w naszym zasięgu finansowym? Bo poza Depayem nie ma nikogo na wysokim poziomie o takiej cenie.
0
@tristan87 Piłkarze realu ostatnio mają skłonności do wylewu.
4
@Rewolucja123 I tak to byłby kryminał nie wziąć takiego piłkarza za free albo za drobne.
1
@tobiasson92 Ale jak to, nie jesteśmy potęgą z najlepszym xd piłkarzem świata?
0
@maroon Setien :V
0
Co powiedział wujek Griezmanna o Messim?
1
@Rysiu Może ma silne plecy, albo dobrego agenta?
0
@konrad1661 A haunted house.
1
@Rysiu Jest pełno takich trenerów i piłkarzy. Patrz Morata, który przechodził z realu do Chelsea za 80 mln, a potem do Atletico za 45 mln.
1
@Fawrf Nie zapomnij, że ukradli Lewemu złotą piłkę. A bundesliga ukradła mu złotego buta, bo miał 4 mecze mniej :D
1
@Rysiu Jest pełno opinii, że holendrzy wybrali najgorzej jak mogli jako następcę Koemana.
3
@Rysiu Jakby na ławce był Koeman to Polska by z 3:0 dostała.
1
@IronSanHybrid Zaraz przyjdą i powiedzą, że jesteśmy na równi umiejętnościami z Hiszpanami :D
0
Oficjalnie PiS odpowiedzialny za globalne ocieplenie, wojnę w Syrii i koronawirusa :D
2
@IronSanHybrid Na jedno wychodzi ;)
0
@WiernyKatalonii No w sumie oba giganty bez obrony zostały.
4
@IronSanHybrid No, są rzeczy ważne i ważniejsze, dla niektórych lody> dziecko :D
0
@Janiama Czyli tak jak Cristiano gra z kontuzją ;)
6
Nasz as! Widać, że dobry, skoro tyle gra w reprezentacji :D
0
@Chaoss Ale nie na poziom ww reprezentacji. Porównaj sobie piłkarzy i kluby w jakich grają do Polaków.
0
No to klasycznie: "Nic się nie stało..."
0
Teraz tym bardziej śmieszy fakt, że niektórzy stawiali Polską reprezentację na równi z Hiszpanią, Anglią, czy Belgami :D