1

@Max112 Fatalny to ty jesteś :D A tak serio, jakimś topem nie jest, ale znów nie jest jakimś ogórem. Jakby pomocnicy lepiej bronili i pomagali obrońcom, to nie tracilibyśmy tylu bramek.

4

@Rewolucja123 Fajne załamanie przez półtora roku :D

@Pertezm Wiadomo, bo jest lżejszy bez tych włosów.

1

@Pertezm Ta i +500 do tempa, bo jest bardziej aerodynamiczny.

1

@Chaoss A no tak, ma 24 lata, młody, perspektywiczny jak Zieliński XD

3

@Cou7_ley Lenglet co najmniej półka wyżej.

2

@Rewolucja123 Dla mnie bardzo dobry mecz dla napastnika to jak strzeli hat tricka. Griezmann zrobił hat tricka ale w pudłach, marnując 3 setki. Tak jak napisałeś, nie ma wykończenia, a to powinien mieć napastnik.

0

@Rewolucja123 Griezmann to tragedia niezależnie od pozycji, a Fati to skrzydłowy, poza tym jak dasz Fatiego na N, to kto na LS?

0

@PatrychoO A to on grał?

9

@Rewolucja123 Masz jakieś propozycje na N w naszym zasięgu finansowym? Bo poza Depayem nie ma nikogo na wysokim poziomie o takiej cenie.

0

@tristan87 Piłkarze realu ostatnio mają skłonności do wylewu.

4

@Rewolucja123 I tak to byłby kryminał nie wziąć takiego piłkarza za free albo za drobne.

1

@tobiasson92 Ale jak to, nie jesteśmy potęgą z najlepszym xd piłkarzem świata?

0

@maroon Setien :V

0

Co powiedział wujek Griezmanna o Messim?

1

@Rysiu Może ma silne plecy, albo dobrego agenta?

0

@konrad1661 A haunted house.

1

@Rysiu Jest pełno takich trenerów i piłkarzy. Patrz Morata, który przechodził z realu do Chelsea za 80 mln, a potem do Atletico za 45 mln.

1

@Fawrf Nie zapomnij, że ukradli Lewemu złotą piłkę. A bundesliga ukradła mu złotego buta, bo miał 4 mecze mniej :D

1

@Rysiu Jest pełno opinii, że holendrzy wybrali najgorzej jak mogli jako następcę Koemana.

3

@Rysiu Jakby na ławce był Koeman to Polska by z 3:0 dostała.

1

@IronSanHybrid Zaraz przyjdą i powiedzą, że jesteśmy na równi umiejętnościami z Hiszpanami :D

0

Oficjalnie PiS odpowiedzialny za globalne ocieplenie, wojnę w Syrii i koronawirusa :D

2

@IronSanHybrid Na jedno wychodzi ;)

0

@WiernyKatalonii No w sumie oba giganty bez obrony zostały.

4

@IronSanHybrid No, są rzeczy ważne i ważniejsze, dla niektórych lody> dziecko :D

0

@Janiama Czyli tak jak Cristiano gra z kontuzją ;)

6

Nasz as! Widać, że dobry, skoro tyle gra w reprezentacji :D

0

@Chaoss Ale nie na poziom ww reprezentacji. Porównaj sobie piłkarzy i kluby w jakich grają do Polaków.

0

No to klasycznie: "Nic się nie stało..."

0

Teraz tym bardziej śmieszy fakt, że niektórzy stawiali Polską reprezentację na równi z Hiszpanią, Anglią, czy Belgami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?