AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Gorączka nie jest fajna, ale pomyśl, że będziesz ją miał przez 2-3 dni, a potem będziesz odporny na wirusa, którego miałbyś 2 tygodnie.
0
@Barca1992 Ale umrzesz od tego? Ja rozumiem jakby ta szczepionka dawała ryzyko śmierci, czy trwałego uposledzenia, ale ludzie ból w miejscu ukłucia, ból głowy...
0
@tobiasson92 Wiem, dlatego napisałem z ironią, że są to straszne efekty uboczne.
6
@Barca1992 Ależ straszne efekty uboczne, faktycznie dziwne, że ból w miejscu szczepienia występuje xd
0
@MarioVeB! Co? Z Breithwhitem to optymalny skład? Trzeba sprowadzić napastnika z prawdziwego zdarzenia. A Depay to promocja, którą warto rozważyć.
0
@YeastMoss Nie porównałem. To @konrad1661 porównywał, ja napisałem, że tego nie można porównywać, bo rak to ciężka choroba, a grypa, którą nie jeden miał już kilka razy w życiu nie może się z nią równać. (poza tym grypa odnosiła się do koronawirusa, bo to jest właśnie cięższa grypa).
3
@sebasek99 To jest ten sam poziom ludzi, co jadą w mieście 80 i jak ich złapie policja to się kłócą. ;)
0
@icon3520 Tak tylko napisałem, bo w większości przypadków ludzie, którzy nazywają PiS złodziejami jest za PO(którzy są jeszcze większymi złodziejami) ;)
0
@lucca87 Nie opłaca się mieć na ławce Coutinho, który zarabia spory hajs, lepiej go sprzedać i kupić lepszego napastnika niż Breithwhite.
0
@maroon Panie takie cuda istniejo?
4
@HERORICH2 Na Suareza za darmo? Na Felixa mieliście dzięki Barcy ;)
1
@YeastMoss Zależy od raka, ja wolę grypę od raka z przerzutami, takie porównanie najsłabszego raka do grypy jest bez sensu, bo ja ci napisze o najcięższym i napiszę, że wolę grypę.
0
@HERORICH2 A idź z tym Costą, Za niego to możecie lewego buta od Cou dostać :D
0
@don'T.R.I.P.e Czym ci mam podeprzeć? Fizycznością człowieka? Tu masz o nadgodzinach https://www.google.com/amp/s/www.pulshr.pl/zarzadzanie/nadgodziny-domena-mezczyzn-ile-czasu-spedzamy-w-pracy,55183.amp
1
@Katalonbar Coutinho powinien odejść, a za niego powinien przyjść Haaland. Pedri rezerwowy Griezmanna na "10". Edit. Ewentualnie Fati 9, a na LS Depay.
0
@Ghotti To chyba najdłuższy okres był, jak do nas przyszedł aż do 1 kontuzji, która była początkiem problemów :/
2
@IronSanHybrid Amelinowe. Tego nie pomalujesz :D
1
@Ghotti Zależy czy chodzi o Barcę, czy ogólnie w karierze, bo w BVB on chyba miał mało kontuzji.
14
@don'T.R.I.P.e Ale ty wiesz, że to wynika z tego, że mężczyźni chętniej biorą nadgodziny? Do tego faceci są bardziej produktywni od kobiet, bo uwierz, że facet przeniesie więcej worków z cementem od kobiety w godzinę, a mimo to mają te samą płacę.
37
@Kusco15 Myślę, że to debilizm
2
@Maker0 Szczepionki nie wywołują autyzmu. U dzieci autyzm objawia się około 3 roku życia, wcześniej dziecko może rozwijać się dobrze, ludzie połączyli to ze szczepionkami, bo są mniej więcej w tym samym czasie. Sam ruch antyszczepionkowy powstał z kłamstwa lekarza, który teraz nie może wykonywać zawodu, bo skłamał i się do tego po latach przyznał.
0
@Futbolove_BarcaFun Czemu chcesz przegrać mecz?
0
@Futbolove_BarcaFun I tak te okienko z realem lepsze :O
0
@Janas11224 Villa, Puyol, Messi, Iniesta, Xavi.
1
@Maker0 Tak, ponoć za rok mają zorganizować "Noc oczyszczenia"
1
@icon3520 Ale ty wiesz, że "ci złodzieje z PiSu" (bo w PO same prawipne mordki, które dokładają do budżetu, a nie biorą xd) nie opracowują tej szczepionki? Robią to najlepsi na świecie medycy, osoby, które się na tym znają.
2
@IronSanHybrid To trzeba wojsko wezwać.
0
@jacob345 Tak :D
0
@usztafik A no tak XD
3
@konrad1661 Wirus, a rak... Rak jest mega ciężką chorobą, a ty go porównujesz do lekko cięższej grypy. Poza tym jest lek na raka, chemioterapia (fakt, że nie w 100% skuteczny) ale mimo wszystko. A co do ironii, to można się jedynie śmiać z pisania o szczepionce, która wywołuje autyzm, albo o tym, że rząd chce jakieś czipy nam wszczepić (tak są ludzie, którzy w to wierzą)