3

@BobLeeAwagger Jaki klub, takie koszulki :D

1

@Barca1992 Może nie wiedzą co będzie z osobą, która przyjmie szczepionkę za np 15 lat, bo ciężko to przewidzieć?

0

@BrzydkiAS Raczej nie, widzisz, że przy nowych lekarzach i nowym sztabie przygotowania fizycznego nawet Dembele się ogarnął z kontuzjami.

5

@Barca1992 Ty za to wszędzie widzisz spisek xd

1

@VamosRakieta Weź go tam Ivan ustaw do pionu :D

0

@Barca1992 Nie musisz zasłużyć, tylko zaszczepić się, by nie roznosić choroby i żeby samemu nie zachorować. Żeby nie być zagrożeniem dla siebie i innych.

1

@marcin62 Takie "rodziny" nie są normalne więc nie dziw się, że coś nie normalnego dostaje taki negatywny odzew od społeczeństwa.

0

@Elosek Ja się cieszę, że do nas nie przyszedł z Viniciusem, bo zatrzymaliby Fatiego w rezerwach.

0

Ajjj a zabiłby Rakitic tym strzałem :D

1

@Barca1992 Teraz też masz te ograniczenia, zaszczepisz się- logiczne, że z części możesz być zwolniony, czego ty nie rozumiesz, bo nwm jak ci to prościej wytłumaczyć? :D

2

@michal26 Nie będzie nosicielem, jak będzie odporny, bo wirus, który dostanie się do jego organizmu ta szczepionka pokona...

6

@marcin62 Ale tę docinki są i można powiedzieć, że można je zrozumieć, bo takie "rodziny" nie są normalne.

2

@Bernard777 To zależy jak szybko przelew dojdzie ;)

3

@Barca1992 Masz wybór, nigdzie nie jest napisane, że przyjdą po ciebie żołnierze i przystawią Ci pistolet do skroni i karzą się zaszczepić.

0

Fajnie teraz Fernando przestawił Vini jr :D

1

@Barca1992 Nie jest, ale zrozum jaki jest czas, jest pandemia, jesteś zaszczepiony-nie możesz zarażać, jesteś odporny, nie jesteś zaszczepiony--możesz zarażać, albo zostać zarażonym, czego w tym nie rozumiesz?

0

@jaras121 Marcelo lepszy ;)

7

@Barca1992 Może inne kraje nie chcą by przyjerzadzali do nich ludzie bez szczepień?

5

@meez Nie muszę tam być, żeby wiedzieć jak tam jest, wystarczą wywiady ludzi, którzy stamtąd uciekli.

7

@TheNekro94 "jak noszenie maseczek nie uregulują tego żadną ustawą." łeee noszenie maszeczek nie zgodne z prawem łeee.

15

@Barca1992 Jakbym jeszcze coś poza meczami oglądał w TV to by było dobrze. Tak dyktatura xd Pojedź do Korei Północnej to się dowiesz co to dyktatura, jak przez przypadek nadepniesz na zdjęcie Kima i trafisz do obozu pracy na 20 lat.

7

@Nihas Niektórzy jak widać nie rozumieją nawet tak prostych rzeczy.

25

@michal26 @TheNekro94 O nie mamusiu każą mi nosić maseczkę łeee...

26

@Ratamahatta Że co? Chyba logiczne, że jak ktoś będzie zaszczepiony, to może być zwolniony z jakichś zakazów, bo będzie odporny. Nie chcesz, nie szczep się, ale nie dziw się, że musisz przestrzegać obostrzeń.

2

@BarcaInfo Zapowiadają się super.

3

@Barca1992 Jak nie strzeli to mu nie wypłacimy zaległej wypłaty :D

1

@VamosRakieta Wierzymy w cb, hat-trick i trzeci gol z przewrotki z połowy boiska w okienko poproszę.

4

@pt9 Dla mnie bez sensu krzywdzić dziecko.

5

@YeastMoss Nie, chodzi mi o to, że jest to naturalne jest to, że facet wychowuje dziecko z kobietą, bo tylko tak może powstać dziecko i z innego połączenia dziecka nie ma. Dlatego macocha, czy ojczym jest jak najbardziej naturalne o ile wychowuje dziecko z przeciwną płcią.

8

@YeastMoss Należy walczyć z wykrzywianiem rzeczywistości. Macocha czy ojczym to nie jest wykrzywienie, bo wtedy takie dziecko wychowuje się w normalnej rodzinie, gdzie jest mężczyzna i kobieta i dziecko ma odpowiednie wzorce wychowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?