AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k Spamujecie tym jak po****ni i się dziwicie, że moderacja to usuwa.
1
@kkbarca W maślonce się utopił.
0
@Maximus2 Co ty gadasz? Rozwaliliśmy ich 1:0 ;D
19
Tak ogólnie, to fajnie znów widzieć Umtitiego na murawie. Szkoda, że kontuzje go tak zepsuły bo w formie był top3 obrońcą.
1
@norbi77 Sorry, ale my się bronimy przeciwko klubowi, który jest mniej warty od Coutinho.
1
@neeed No nwm czy tak wesoło dla nas.
0
@kuz A poco oni grają co tydzień jak nie o 3pkt, które przybliżają do mistrzostwa?
2
Co za beton ze zmianami, dołącza do Valverde i Setiena jeśli chodzi o ten aspekt.
8
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcowy1899 Suche.
1
@BarcaInfo kosmos.
0
@BarcaInfo Lautaro nie chce nowej umowy, jakąś furtka dla Barcy się otwiera, ewentualnie City Haalanda, a my Jesusa.
0
@ArterkHD Prison Break.
3
@MarioVeB! Gdzie tu ktoś skreśla piłkarza? Kolega napisał, że warto dać szansę Konradowi, co jest prawdą, bo wydaje się dobrym kandydatem na skrzydłowego.
4
@Mr8lack Nie robi dymów, był pewny swoich umiejętności i walczy mimo, że był stracony od początku. Jak dla mnie takich piłkarzy się chwali. Swego czasu Puyol miał odejść z Barcy, a sezon później zaczął grać jako zmiennik, potem jako członek podstawy, potem kapitan, którego do dziś brakuje i ma status jednej z największych legend w Barcelonie.
1
@Bartunek Do tego panseksualny, bo jakby inaczej xd
0
@4drian0 No i rozumiesz w stu procentach, tak powinno być.
0
@Barwindg Bramkarz ładnie wykończył ;)
0
@NaFazieHitman No popatrz, a myślałem, że to Bayern wygrał.
1
@FCbarca750 Messi jak wygrywał tę nagrodę, to potwierdzał je liczbami i właśnie złotym butem. Dla mnie napastnik, którego niektórzy nazywają najlepszym nie może nim być, bo nawet nie umie zdobyć ZB, gdzie taki Suarez (za czasów świetności Leo i Ronaldo) potrafił wygrać 2 złote buty w cięższych ligach.
1
@Kwasiak98 wszystko? Czyli przegranie złotego buta to zrobienie wszystkiego?
1
@BulaKG Aubameyang jest dobry.
0
@KimBassinger1 Nie wiem, czy wiesz, ale żartowałem :D Na zawsze Blaugrana.
0
@KimBassinger1 Mi się zaczyna wydawać, że od zawsze lubiłem jednak Bayern :V
10
@NaFazieHitman Uwielbiam Mazurka i jego wywiady, bo nieźle ich tam ciśnie.
1
@BulaKG The 100, Prison Break.
0
@Encore Chyba, że będzie egzaminatorka, to jazda z dupeczką już będzie ;D
1
@Beztroskii Powiadasz, że nie posiada wrzutki? Śmiesznie to brzmi patrząc na asystę do Vidala w tamtym sezonie i na pewno takich sytuacji było więcej.
1
@VenoM Bez sensu właśnie nazywać najgorszym gościa, który zagrał 1-2 mecze :D Wg mnie Lenglet/De Jong są najgorsi.
3
@MesQueUnClub_87 No, oby, ale widać, że Amerykanin ma mega zacięcie, bardzo widać jego zaangażowanie i super jest fakt, że bardzo szybko wraca do obrony czego brakowało Portugalczykowi. Tak jak ty mam nadzieję, że trafiliśmy na tego PO, który obsadzi tę pozycję na stałe prezentując odpowiednio wysoki poziom.