AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaBarca123 Ma ktoś nagranie jak to się stało?
2
@Hosh Jak można ten badziewi pić? Tylko coca-cola.
3
@OnlyCules Prison Break, Vis a Vis.
0
@NaFazieHitman Eee to był instruktor, a nauczyć ją strzelać chcieli rodzice. Trzeba być po****nym żeby śmiać się z takiej śmierci.
7
@NaFazieHitman No śmieszne chłop stracił życie XD.
2
@TheMefju +1 traktowanie go jako najlepszego jest przesadzone, bo bez dobrych partnerów w reprze go nie ma, wtedy widać jaki jest "najlepszy" .
0
@puyol_presidend5 Ty chyba zapominasz, że gra głową to nie wszystko. Jeśli chodzi o dryblingi to Ney jest lata świetlne przed Polakiem. Poza tym Ney potrafi pociągnąć drużynę i jest osobą, która jest naprawdę kluczowa. Lewandowski bez dobrych kolegów, którzy nie podadzą mu na 5 metr nie istnieje i sam z siebie nic nie zrobi. To jest ogromna różnica, a ewidentnie pokazuje, kto jest lepszy i dlatego Lewandowski nigdy nie będzie na poziomie Messiego, Neya, Ronaldo, czy Suareza.
2
@Szpenser Czysto piłkarsko Ney>lewy więc nwm co ci nie pasuje.
0
@Majkel34 To nie wzywaj ich na pomoc, jak cię ktoś będzie klepał.
0
W sumie Griezmann grał w Sociedad, może mu się pomyliło? :D
2
Griezmann ukradł asystę Albie.
0
Griezmann jak Choupo-Moting XD
0
Leo masakra, ale mu nie zależy na golach.
0
Araujo bestia, silny jak cholera.
0
@Korsain jak dla cb widok uśmiechniętego piłkarza jest lepszy od nagiej kobiety to sugeruję psychologa xd
1
@Bocheno1 Nie tylko, że zazwyczaj gramy jedną dobrą połowę, a drugą słabą. Oczywiście mam nadzieję, że druga będzie nawet lepsza.
0
@Cwaniak4 Mogą go przykuć do kaloryfera, też się nigdzie nie ruszy ;D
1
Pierwsza połowa super, to teraz klasycznie padaka w drugiej xd
0
@robsesh I Bartomeu z powrotem! :V
2
@Jordi10 Najlepsze, że jakbyśmy przegrywali to byś siedział cicho :D
0
@BARCA_FOR_EVER Jest, ja np widziałem swoją kobietę nago, także widoki miałem lepsze ;)
0
@blaugrana1980 Tak on, wcale nie jest to zaletą jego kolegów xd
0
@BARCA_FOR_EVER Współczuję :V
2
@messicocacola Ta, ale mnie śmieszy jak ludzie poważnie piszą, że się trzeba Alby pozbyć, a to jest absolutnie kluczowy zawodnik.
14
Ale headshot XD
1
Alba gol i asysta, sprzedać! :D
0
Xd, jak my nie zastąpimy takiego średniaka jak Breithwhite to na top nie wrócimy.
2
@matirix20 Ale niektórzy go sprzedają xd
0
@pazio23 No, dużo zagrał, ja konto które mam 8 lat i mam 20 tysięcy około. :D edit, a można powiedzieć, że jak byłem młodszy to grałem po 8 h dziennie, potem przerwa na rok i znów trochę grałem, a teraz wcale. Tata nolife XD