0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaBarca123 Ma ktoś nagranie jak to się stało?

2

@Hosh Jak można ten badziewi pić? Tylko coca-cola.

3

@OnlyCules Prison Break, Vis a Vis.

0

@NaFazieHitman Eee to był instruktor, a nauczyć ją strzelać chcieli rodzice. Trzeba być po****nym żeby śmiać się z takiej śmierci.

7

@NaFazieHitman No śmieszne chłop stracił życie XD.

2

@TheMefju +1 traktowanie go jako najlepszego jest przesadzone, bo bez dobrych partnerów w reprze go nie ma, wtedy widać jaki jest "najlepszy" .

0

@puyol_presidend5 Ty chyba zapominasz, że gra głową to nie wszystko. Jeśli chodzi o dryblingi to Ney jest lata świetlne przed Polakiem. Poza tym Ney potrafi pociągnąć drużynę i jest osobą, która jest naprawdę kluczowa. Lewandowski bez dobrych kolegów, którzy nie podadzą mu na 5 metr nie istnieje i sam z siebie nic nie zrobi. To jest ogromna różnica, a ewidentnie pokazuje, kto jest lepszy i dlatego Lewandowski nigdy nie będzie na poziomie Messiego, Neya, Ronaldo, czy Suareza.

2

@Szpenser Czysto piłkarsko Ney>lewy więc nwm co ci nie pasuje.

0

@Majkel34 To nie wzywaj ich na pomoc, jak cię ktoś będzie klepał.

0

W sumie Griezmann grał w Sociedad, może mu się pomyliło? :D

2

Griezmann ukradł asystę Albie.

0

Griezmann jak Choupo-Moting XD

0

Leo masakra, ale mu nie zależy na golach.

0

Araujo bestia, silny jak cholera.

0

@Korsain jak dla cb widok uśmiechniętego piłkarza jest lepszy od nagiej kobiety to sugeruję psychologa xd

1

@Bocheno1 Nie tylko, że zazwyczaj gramy jedną dobrą połowę, a drugą słabą. Oczywiście mam nadzieję, że druga będzie nawet lepsza.

0

@Cwaniak4 Mogą go przykuć do kaloryfera, też się nigdzie nie ruszy ;D

1

Pierwsza połowa super, to teraz klasycznie padaka w drugiej xd

0

@robsesh I Bartomeu z powrotem! :V

2

@Jordi10 Najlepsze, że jakbyśmy przegrywali to byś siedział cicho :D

0

@BARCA_FOR_EVER Jest, ja np widziałem swoją kobietę nago, także widoki miałem lepsze ;)

0

@blaugrana1980 Tak on, wcale nie jest to zaletą jego kolegów xd

0

@BARCA_FOR_EVER Współczuję :V

2

@messicocacola Ta, ale mnie śmieszy jak ludzie poważnie piszą, że się trzeba Alby pozbyć, a to jest absolutnie kluczowy zawodnik.

14

Ale headshot XD

1

Alba gol i asysta, sprzedać! :D

0

Xd, jak my nie zastąpimy takiego średniaka jak Breithwhite to na top nie wrócimy.

2

@matirix20 Ale niektórzy go sprzedają xd

0

@pazio23 No, dużo zagrał, ja konto które mam 8 lat i mam 20 tysięcy około. :D edit, a można powiedzieć, że jak byłem młodszy to grałem po 8 h dziennie, potem przerwa na rok i znów trochę grałem, a teraz wcale. Tata nolife XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?