12

@kkbarca Hmm no tak, jak oni mogli nie wywróżyć z fusów przyszłości!!!

0

@Tomek54321 Chyba sobie obejrzę ten film.

1

@Jakchcesz SPOJLER Mi się przypomniała scena z filmu dyktator, jak się ścigali i gość biegł z pistoletem i jak go inny wyprzedził to go zastrzelił XD i meta do niego przybiegła :D

0

@Adamski69 No to na drugą nóżkę? ;D

1

@LionelM95 Na pewno musi być, bo jest to niemożliwe żeby smartfon z takimi parametrami tyle kosztuje.

0

@mate92 Najgorzej jak wystąpił objaw: ból w miejscu ukłucia xD

0

@Szpenser Bo kobiety są uciskane przez mężczyzn!!! Zaraz jakie było pytanie? :D

1

@Brusu Dembuś kozak.

0

Można mu to wybaczyć, jest tylko człowiekiem, do tego dopiero co wchodzi do footballu. Ogólnie prezentuje dobry poziom.

0

@Uukasz_93 Abidal ponoć miał związane ręce.

2

Jest kilka pozytywów:
Dembele, Pedri i minuty dla Puiga ;D

0

@Sulimo Chyba patrzysz na inny mecz. Dembele jak najbardziej na plus.

0

Ja pierdziele...

0

Nie no gomes v2.

0

@MaŁolat Z tym się jak najbardziej zgodzę.

0

O Jezu Dembele co za jakość.

0

@lucca87 Będzie gorszej jakości niż taka Beta, Merc, czy Audi. Po prostu te marki są już zasłużone i mają najlepszą renomę.

0

@MaŁolat Z tym się zgodzę, ale nie, że gość go do Douglasa porównuje, szanujmy się.

0

Może coś jeszcze z Firpo będzie o ile go nie sprzedadzą w styczniu.

0

@Naturopata Coutinho tak samo.

0

@ricardo0705 Oby mu zdrowie dopisywało.

0

@lucca87 Ale nie ma podjazdu do BMW, Audi itp. Pewnie jeździsz skodą, dlatego tak piszesz xd. Nie wiesz ile on ma hajsu, poza tym nie każdemu musi się podobać to co tobie. Ja też np. Średnio lubię skodę i jest u mnie daleko daleko za właśnie BMW, Mercem, czy Audi.

0

@Patrykl145 Setien to ty? :D

0

Brmka Dembele cieszy podwójnie :)

0

Ousmanek!!!!!!!!!!!!!!!

0

@MaŁolat Nigdzie nie napisałem, że sam wygrał MŚ, a że się przysłużył do tego.

0

@sokot No trochę tak, ale mimo wszystko on długo nie grał więc cieszy, że prezentuje taki w miarę poziom.

0

@BarcaInfo Barca w pigułce.

1

Firpo nawet spoko gra.

0

De Jong ale bomba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?