0

@LuisSalvano Przyjdzie kolejna partia, a co do komputerów tak jak piszą wyżej ciężko z dostępnością do kart graficznych.

0

@FDJ Nie porównuj cieniasa lewego do Suareza, który zdobył 2 złote buty. Ten twój Lewandowski nie potrafi wygrać ZB z gościem, który gra w Lazio. Po drugie ty porównujesz Liverpool do Bayernu, gdzie nie ma porównania, bo tamten Liverpool ogólnie drużyną był słabszą . Poza tym Suarez ma tryplet z Barcą za 2015 rok więc nie trafione porównanie. Urugwajczyk sprawdził się w 2 najsilniejszych ligach, a nie całą karierę w słabej Bundeslidze w najlepszej drużynie, która mistrzostwo zapewnia sobie na 10 kolejek przed końcem jak PSG.

0

@Image Możesz, ale chodziło mi o to, że musisz je dokupić do kompa, więc dodaj sobie kolejne 200 zł do ceny komputera. Pada masz wliczonego w cenę konsoli.

0

@Joe_Pesci Więc na jedno wychodzi, a do konsoli nie musisz kupować myszki, klawiatury i do tego nie musisz czekać, az wszystkie części przyjdą, nie musisz tego składać. Idziesz do sklepu, kupujesz całą konsole kilka gierek i śmigasz w ten sam dzień. Telewizor już może mieć na stanie w domu.

0

@A_Gomesinho_21 I tak jest lepszy od takiego Semedo, czy Roberto. Ale niech będzie, że on też.

1

@Image 2300 + 3 gierki za 300 zł to i tak mniej niż komputer za 6 tysięcy. A gry na kompa też za free nie są.

0

Widać powoli, że De Jong wraca do wersji z Ajaxu. Może reszta drużyny poza Pedrim, Dembele i Destem też zacznie się budzić?

6

@LuisSalvano Nie lepiej kupić PS5 i wszystkie gry ci odpalą? Wydasz tylko 2300 zł. No i możesz taką konsole schować za odkurzaczami, kompa w częściach tak nie schowasz xD

0

@FDJ Stary jakie ty masz idiotyczne spojrzenie. Suarez w średnim Liverpoolu wygrał ZB, a Lewandowski w hegemonie swojej ligi nie potrafi tego osiągnąć. A wiesz czemu jest jego Prime? Bo nie ma przeciwko sobie najlepszych wersji Messiego i Ronaldo, którzy w czasach świetności by mu odjechali statystykami. Poza tym ty myślisz, że lewy sam wygrywa mecze? On dostaje podania od świetnych skrzydłowych i każdy w miarę ogarnięty napastnik by je wykorzystał. Do Suareza Polak nie ma podjazdu i pogódź się z tym. LM lewy wygrał dzięki świetnie ułożonej drużynie, której jest częścią, a gdyby na jego miejscu był Suarez prime, to Bayern dopiero by rozwalał. Suarez potrafi zrobić coś z niczego, lewy tylko dobijać świetne piłki.

0

@tomek8756 Nie wiem, czy to 2020r. ale the 100 kozak serial.

1

@FC1899Barca Chodzi mi o to, że takie nieziemskie widoki, w sensie prześliczne, jak z jakiegoś Avatara.

0

@FDJ Ty tak serio? Lewandowski bez podań na piąty metr nie istnieje i jakby na jego miejscu w Bayernie był taki Kane to mógłby mieć jeszcze lepsze liczby, bo lepiej od polaka rozgrywa. Poza tym Lewandowski strzela takim potęgom jak Bielefeld, czy inne mainz. Jak jeszcze Aubameyang był w BVB to nawet króla strzelców nie potrafił wygrać, już nie wspominając o ZB w czasie, gdy rządzili Messi i Krystyna.

0

@Jakchcesz Upamecano, albo De Ligt.

0

@Khajio Odpowiedzialnosc na siebie? xD

1

@FC1899Barca To nadal jest ziemia, czy już inna planeta? xD

0

@Witam Wojtek Wojtkowski.

0

@Majsteer Ja idę spać zaraz, bo na tym polegają nocki w pracy :V

6

@Rust_Cohle Nie, zwykła za 99 groszy sucha bułka z zapiekanym serem u góry.

1

Mniam, cieplutka bułeczka z serem po robocie, świeżo z żabki.

17

Komentarz usunięty

2

@michaleu Fajnie :)

0

@patry295 Bo ogólnie tik tok jest cringowy, ale jak nagrywa go lewy to jest ok xD

0

@clyde O udało Ci się :D Polecam dwójkę, mi się bardziej podobała.

0

@patry295 A no tak, Polak to może xD Fajna hipokryzja.

0

@ddanioofcb Coca cola, pepsi za słodka i ogólnie gorsza w smaku.

5

@FafitFCB Tu się ludzie śmiali, że Puig (21 lat) nagrywa filmiki na aplikacji dla 12sto latków. Co powiedzieć o ponad 30 letnim chłopie? xD

11

@ShinobiQWE Ludzie mają krótką pamięć :/

1

@BarcaInfo W końcu Urugwajczyk ;)

0

@Herato Android.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?