4

@PatrychoO Według mnie świetna akcja, specjalnie na EL Clasico, by wyróżnić ten mecz, bo jest, był i będzie to mecz nad meczami, coś wyjątkowego. A i gratka dla kibiców, bo te stroje są świetne.

0

@BarcaInfo Świetne są, trzeba będzie zamówić :D

0

@Seneka Mam tak samo.

0

@svensonFCB Zgłoszone, za robienie smaka :V

0

@Kakixbarca Może kupią np. Milika.

2

@koksik2700 On jest za słaby na zmiennika, ogólnie nie powinno go tu być, rozumiałbym jakby miał np. 19-21 lat, ale on ma 29? Lepszy już nie będzie, a i na teraz nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Lepiej zamiast niego mieć jakiegoś perspektywicznego piłkarza kupionego jak Pedri za 5 milionów.

7

@PatrykBarca Mam nadzieję, że go sprzedadzą, bo ok człowiekiem jest super, ale nie jest piłkarzem na poziom FCB. Trzeba patrzeć na umiejętności, a nie na prywatne zachowanie( w sensie to się bierze pod uwagę np. Arthur) ale jak ktoś jest dobrym człowiekiem to z tego powodu nie powinien grać w Barcy.

5

@koksik2700 Ale on nie ma tego "jakiegoś" poziomu.

0

@Senyer Czyli nasi redaktorzy siedzą w zarządzie Barcy, że wszystko wiedzą? O ruchach z Brazylii... Neymar, Arthur, Keirrison. Wszyscy trzej duże talenty, Douglas zdobywca trypletu więc chyba ok.

3

@Witam Woda, najczęściej ziemia, woda coś takiego nie.

0

@BarcaInfo Braveheart.

0

@domisiek114 Ciekawe czy byś tak pisał o Pedrim, jakby nie wypalił.

0

@Murazor To nie jest zwalanie całej winy, ale ogólnie ja mam takie odczucie i wrażenie, że bez Ronaldo Juve było groźniejszą ekipą.

0

@ElKamil Jakoś na np. Coutinho to nie działa.

0

@Witam Ogólnie to nie mówię, że Ronaldo jest słaby, nie o to mi chodziło. W realu był liderem i postacią absolutnie kluczową, ale wydaje się, że Juve lepiej grało jako kolektyw niż pod jednego piłkarza. Tym bardziej, że jak niektórzy mówią on ogólnie gra dość w kratkę.

0

@MESSIah16 To nadal nie są drużyny, które prezentują poziom Juve, dlatego drużyna z Turynu dalej powinna wszystko wygrywać. Milan ma formę, ale oni praktycznie wgl transferów nie robili, to jest praktycznie ta sama kadra co sezon temu. Inter tak samo, Roma się osłabiła, Napoli jak Napoli... Lazio jest słabsze względem ostatniego sezonu, to samo Atalanta.

1

@MesQueUnClub96 Wiem, chodziło mi o Juve.

0

Ja się dziwię, że nikt nie zauważył, że odkąd Ronaldo jest w Juve to jest to po prostu słabsza drużyna. Wcześniej (przed transferem Ronaldo) mieli finał LM w 2017 i przyszedł Ronaldo, od tej pory 2018 1/8, 2019 1/4 i porażka z Ajaxem. Do tego w lidze im coraz ciężej, wcześniej niszczyli wszystkich, a teraz jest to bardziej wyrównane.

5

@Sectumsempra On jest wpychany od kilku dobrych lat. Tak samo jak ta nagroda żart tj piłkarz XXI wieku, gdzie do końca XXI wieku zostało 79 lat.

1

@Dzemix111 Byli lepsi na tle takiej potęgi, więc ogólnie też są.

0

@maroon @ksobi Dostali zgłoszenie, że bar działa mimo lockdownu no od konkurencyjnego baru. Nikt nie podał ile osób jest wewnątrz, a jak to bywa w barach nie siedzi tam 5 osób, tylko masa ludzi, tym bardziej jak reszta barów jest zamknięta to mogli zakładać, że w środku jest pełno osób, które chciały wyjść na miasto i się napić w barze. Dlatego wysłali taką ilość.

0

@Tomo_95 Ta zapewne policja na 100 kiboli wysłała by 30 policjantów... Na pewno, wpie**** zawsze miło dostać.
@ksobi Czego nie rozumiesz w tym, że musieli tam przyjechać?
@maroon Odstapili, bo tak jak ktoś wyżej napisał nie mają podstawy prawnej, ale przyjechać musieli, bo dostali od kogoś zgłoszenie. Ile razy było, że policja przyjeżdża na miejsce, a tam nic. Dostają zgłoszenie, muszą zareagować.

3

@RaulGarciatoGbur Znaczy chodziło ogólnie odnosząc się do pracy, ale faktycznie patrząc na zarobki komicznie to wygląda xD

3

@DaPi Żadna praca nie hańbi. Edit właśnie wygooglowalem zarobki... Oczywiście, że bym chciał xD

1

@sawyer00 Ja chcę, by real zawsze przegrywał. Wniosek jest prosty niech dostaną łomot od Bilbao.

0

@HERORICH2 Wybrali lepszego.

1

@Mixtape Sorry ale mam pytanie. Policja jest służbą społeczną, czy prywatną firmą? No więc musi być podporządkowana społeczeństwu czyli rządzącemu... Tak ciężko o logiczne myślenie? Ciekawe czy pójdziesz do tych "przestępców" jak ci ktoś samochód ukradnie, albo zgwałci żonę/dziewczynę.

0

@Barca1992 Oburzające!!! Policja robi to co powinna... xD

0

@Khajio Piszesz, że obaj potrafią zrobić coś z piłką i wziąć na siebie odpowiedzialność, tylko że to jest opis takiego Suareza, a nie lewego, który jedynie kończy akcje.

0

@FDJ Ty lewego to porównuj do maks Balotelliego, albo takiego Muriela. Suarez jest 10 klas wyżej niż ten polski cienias, który jedyne co potrafi to dobijać z pięciu metrów świetne podania, bo cała drużyną na niego gra. Wstawiłbyś tam Ibre, Lukaku, Kanea, Suareza, czy nawet takiego Girouda i byli by lepsi od lewego także nie ma co gadać. Dostał piłkarza roku, bo był najbardziej medialny, a głównymi filarami są Kimmich i skrzydłowi oraz super mądry trener. ZB słabe, bo lewy go nie wygrał nie? Grając w tak cienkiej lidze to nawet jakby miał 10 meczów mniej od innych to powinien nabić więcej goli (oczywiście powinien być dobry, żeby to zrobić) ale jak widać Robert jest za cienki. Poza tym nazywanie Lewandowskiego FIFA THE BEST jest obrażą dla tej nagrody, żeby okrzyknąć nią takiego cieniasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?